Vokietijos – Šveicarijos Alpės ...aktyvus poilsis kalnuose

  Pažintinė kelionė autobusu
  • Šalis: Vokietija
  • Organizatorius: Novaturas

  Keliautojų skaičius

  Vokietijos – Šveicarijos Alpės ...aktyvus poilsis kalnuose

  Kelionių pagal Jūsų pateiktą asmenų skaičių šiuo metu negalime pasiūlyti. Kreipkitės į mus ir stengsimės pateikti geriausią alternatyvą.

  LEDNICĖS PILIS – VOKIETIJOS ALPĖS (OBERSTDORFAS) – ŠVEICARIJOS ALPĖS – LICHTENŠTEINAS – BAVARIJOS PILYS – CŪGŠPICĖS VIRŠUKALNĖ – BRAITACHO TARPEKLIS – SAKSONIJOS ŠVEICARIJA

   

  • Puiki kelionė gamtos mylėtojams turistų neišvaikščiotais Alpių kalnų takais
  • Vieni gražiausių Europos kalnų regionų – Vokietijos ir Šveicarijos Alpės bei garsioji Saksonijos Šveicarija
  • Lankote pasakišką Čekijos Moravijos Lednicės pilį ir karališkąsias Vokietijos Bavarijos pilis
  • Ragaujate alaus žinovų puikiai vertinamo bavariško alaus

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Vokietijos – Šveicarijos Alpės ...aktyvus poilsis kalnuose

  Kelionės maršrutas

  LEDNICĖS PILIS – VOKIETIJOS ALPĖS (OBERSTDORFAS) – ŠVEICARIJOS ALPĖS – LICHTENŠTEINAS – BAVARIJOS PILYS – CŪGŠPICĖS VIRŠUKALNĖ – BRAITACHO TARPEKLIS – SAKSONIJOS ŠVEICARIJA

  Kelionės aprašymas

  1   diena

  Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos.Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

   

  2   diena

  Pusryčiai. Vykstate į Moravijos regiono *Lednicės pilį, esančią netoli Čekijos–Austrijos pasienio. Tai kaip tik tokia pilis, kokią įsivaizdavote vaikystėje klausydami pasakų – išpuošta alkovomis, arkiniais langais, dantytomis sienomis, apsupta įmantrių sodų. Mintimis persikeliate į laikus, kai čia vaikštinėjo puošniomis sukniomis pasipuošusios ponios ir galantiški džentelmenai. Keliaujate per Austriją, Vokietiją Oberstdorfo link. Oberstfordas yra Vokietijos Bavarijos žemėje, kuri garsėja turtingu architektūros ir kultūros palikimu, menančiu dar romėnų laikus. Keliautojus žavi Alpių kalnų grožis ir vilioja alaus žinovų puikiai vertinamas bavariškas alus. Vėlai vakare atvykstate į idilišką didingų Alpių kalnų apsuptą Illerio upės slėnį. Nakvynė viešbutyje Oberstdorfo apylinkėse.

  guide_picture
  Čekija. Lednicės pilis
  guide_picture
  Čekija. Lednicės pilis
  guide_picture
  Vokietija. Bavarija
  guide_picture
  Vokietija. Obertsdorfo apylinkės
   

  3   diena

  Pusryčiai. Oberstdorfas – piečiausias ir vienas populiariausių Vokietijos sveikatingumo kurortų ir žiemos sporto centrų. Vasarą kurortas vilioja gamtos mylėtojus daugiau nei 200 km kalnų žygiams ir lengviems pasivaikščiojimams tinkamų takų. Keltuvai ir puiki infrastruktūra leidžia nesunkiai ir patogiai džiaugtis nepakartojamais kalnų vaizdais. Sau malonios veiklos čia randa kalnų mėgėjai, dviračių sporto mylėtojai bei ėjimo su šiaurietiškomis lazdomis entuziastai. Siūlome savarankiškai leisti laiką kalnų kurorte arba vyktį į **ekskursiją į Šveicarijos Alpes ir Lichtenšteiną. Vykstate į Šveicarijos Apencelio kantoną. *Pasikeliate į vieną aukščiausių šio kantono viršukalnių – Santis (2502 m). Unikali Alpių kalnų grandinės, apimančios šešias šalis, panorama paliks neišdildomą įspūdį. Išvykstate į Lichtenšteino kunigaikštystės sostinę Vaducą. Lichtenšteinas – šešta mažiausia pasaulio valstybė. 25 km ilgio ir 6 km pločio Lichtenšteinas vos didesnis nei Manhetenas Niujorke, tačiau jį verta aplankyti dėl vaizdų į idiliškus kaimelius, žaliuojančius miškus ir, žinoma, Lichtenšteino monarcho Jo Šviesiausiosios Aukštybės Princo Hanso Adamo II ir jo karališkosios šeimos Vaduco pilį. Grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Oberstdorfoapylinkėse.

  guide_picture
  Šveicarija. Santis viršukalnė
  guide_picture
  Šveicarija. Keltuvas į Santis viršukalnę
  guide_picture
  Vokietija. Obetsdorfas
  guide_picture
  Lichtenšteinas. Vaduco pilis
   

  4   diena

  Pusryčiai. Siūlome savarankiškai leisti laiką kalnų kurorte arba vykti į ekskursiją po Bavarijos pilis ir pasikelti į Cūgšpicės viršukalnę. Keliaujate į karališkąsias *Bavarijos pilis – Hohenschwangau ir Neuschwanstein, kur savo vaikystę praleido, o vėliau savo kūrybines idėjas įgyvendino Bavarijos karalius Liudvikas II. Vykstate prie aukščiausio Vokietijos kalno Cūgšpicės (2962 m). *Keltuvu keliatės į kalną pasigrožėti dangišku Vokietijos Alpių kraštovaizdžiu. Grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Oberstdorfo apylinkėse.

  guide_picture
  Vokietija. Bavarija
  guide_picture
  Vokietija. Bavarijos pilys. Hohenschwangau
  guide_picture
  Vokietija. Bavarijos pilys. Neuschwanstein
  guide_picture
  Vokietija. Cūgšpicės viršukalnė
   

  5   diena

  Pusryčiai. Diena skirta aktyviam poilsiui kalnų kurorte. Pageidaujantys gali aplankyti netoliese esančio *Braitacho tarpeklį. Tai giliausias ir vienas įspūdingiausių kalnų tarpeklių Vidurio Europoje. Šį gamtos stebuklą apžiūrite eidami specialiais takais. Puikūs įspūdžiai garantuoti bet kokiu oru – karštą vasaros dieną nuo saulės kaitros saugo medžių pavėsis ir tekančio vandens vėsa, o lietui lyjant įspūdį sustiprina tarpekliu galinga srove šniokščiantis vanduo. Esant galimybei, siūlome *bavariško alaus degustaciją. Grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Oberstdorfo apylinkėse.

  guide_picture
  Vokietija. Obertsdorfo apylinkės
  guide_picture
  Vokietija. Obertsdorfo apylinkės
  guide_picture
  Vokietija. Braitacho tarpeklis
  guide_picture
  Vokietija. Bavarija
   

  6   diena

  Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Vykstate į Saksonijos Šveicariją – nuostabios gamtos kampelį kalnuose Elbės slėnyje, kur galinga upės srovė veržiasi tarp didingų uolų. Atvykstate prie Bastėjos tilto – aukštų ir stačių uolų-salų, kylančių į beveik 200 m aukštį virš Elbės, nuo kurių, sujungtų pėsčiųjų takais atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Bastėja turistus vilioja jau daugiau nei 200 metų. 1824 m. keliautojų patogumui buvo sukonstruotas pirmasis medinis tiltas, kurį 1851 m. pakeitė šiandien tebestovintis, pastatytas iš smiltainio. Išvykstate Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje Vokietijos–Lenkijos pasienyje.

  guide_picture
  Vokietija. Saksonijos Šveicarija. Bastėjos tiltas
  guide_picture
  Vokietija. Saksonijos Šveicarija.
  guide_picture
  Vokietija. Saksonijos Šveicarija.
  guide_picture
  Vokietija. Saksonijos Šveicarija.
   

  7   diena

  Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • Kelionė autobusu,
  • 6 nakvynės viešbučiuose (4 iš jų kalnų kurorte),
  • maitinimas – 6 pusryčiai,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  draudimas,
  kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, 
  arbatpinigiai,
  pietūs, vakarienės,
  miestų turistiniai mokesčiai,
  asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

  Pastabos

  • švykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
   • (¹) – yra papildomų sąlygų.
  • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 105 EUR ir 40 CHF už visus (*) pažymėtus objektus.
  • (**) – mokama ekskursija į Šveicarijos Alpes ir Lichtenšteiną – 25 EUR. Kaina pateikta, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų.
  • Aktyvaus poilsio programa gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.
  • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

  Vizos informacija

  Lietuvos Respublikos piliečiams viza nereikalinga