Vestuvės Tailande

  Tailando stebuklas - gyvenimo džiaugsmą skleidžiantys tajai
  • Šalis: Tailandas
  Kaina:
  415,00 

  Vestuvės Tailande

  Tailandas – šalis, kurią gaubia romantikos aura. Viliojantis egzotiškas atogrąžų rojus, kuriame meilė žydi taip pat ryškiai, kaip čia augančių orchidėjų žiedai. Tai puiki, idiliška vieta naujai šeimos sąjungai sukurti bei praleisti išskirtinį medaus mėnesį. Romantiškai nusiteikusios poros Tailandą iš karto pradės vadinti namais. Šis mistinis kraštas apdovanotas ypatingos įvairovės, čia yra viskas, ko geidžia širdis: palmių migla, vaizdingos salos su nuo viso pasaulio paslėptomis įlankėlėmis, gerai išlikęs istorinis paveldas ir unikali sostinė Bankokas, kurioje senovė puikiai susilieja su moderniu pramogų pasauliu.

  Ši šalis patraukli ne tik visus metus maloniu klimatu, įspūdinga gamta ir neįtikėtina senovės architektūra – tikras šalies lobis yra jos svetingi žmonės ir ilgametės kultūros tradicijos. Papročiai, virtuvė, muzika, šokiai, dailė – dalykai, kurie sužadins jaunavedžių pojūčius ir paskatins juos jaustis kaip pasakoje. Tarti „taip“ Tailande galima įvairiai: romantikams surengiama ceremonija egzotiškame kurorte ant jūros kranto, o trokštantieji pajusti šios šalies dvasią gali susituokti ir budistų šventykloje.

  Medaus mėnuo Tailande bus tikrai įsimintinas, nes jaunavedžiams siūloma daugybė pramogų: jojimas drambliais į tankius atogrąžų miškus, lepinimasis šilta saule nuostabiuose paplūdimiuose, romantiškos maudynės, laikantis už rankų per spalvingą saulėlydį, įvairus vandens sportas, golfas ir, žinoma, garsusis tailandiečių masažas prabangiame SPA centre.

  Įdomu!

  Tailande ceremonijos metu keičiamasi ne tik žiedais, tarsi sakančiais, kad meilė amžina, bet ir gėlių girliandomis, atspindinčiomis gyvenimo grožį ir trapumą.

  „West Express“ rekomenduoja!

  Vestuvių paslaugų paketas nuo 415 € /2 asm.

  Į paketą įskaičiuota: vestuvių koordinatoriaus, teikiančio visą informaciją, susijusią su vestuvių dokumentais ir ceremonijos eiga vietoje, paslaugos; puokštė jaunajai ir gėlių segė jaunikiui, romantiškai papuošta ceremonijos vieta, tortas, šampanas, nuotrauka.

  7 nakvynės 5* viešbutyje nuo 1998 € /2 asm.

  Mūsų rekomenduojamas, iš vilų sudarytas viešbutis „Anantara Phuket Villas“ 5* (pusryčiai) tiesiog skesta atogrąžų augalų apsuptyje, tiesiai ant Andamanų jūros kranto. Vilų kompleksas pastatytas tarsi tajų kaimelis, jaukiai apsuptas lagūnos. Galėsite pasimėgauti SPA procedūromis, išmokti gaminti tradicinius patiekalus, pažaisti tenisą, nardyti ar plaukioti valtele.

  Išsirinkti viešbutį, surengti vestuvių ceremoniją, suplanuoti kelionės programą Jums padės mūsų agentūros ekspertai. Pasiūlysime jums ir skrydžių, draudimo bei kitų kelionių paslaugų!

  KODĖL VERTA RINKTIS VESTUVES UŽSIENYJE?

  • „sutaupysite nervų“ ir išvengsite vestuvių planavimo streso! Jūsų ypatinga švente už Jus bus pasirūpinta, Jums beliks tik mėgautis poilsiu, švente ir vienu kitu;
  • „sutaupysite pinigų“! Yra paskaičiuota, jog vidutinės vestuvių išlaidos Lietuvoje siekia apie 15 tūkstančių litų. Už tokią sumą galima surengti ne tik vestuves užsienyje, bet ir medaus mėnesį;
  • nebūsite nuobodūs – būsite išradingi;
  • būsite madingi;
  • vestuvėms galite pasirinkti bet kurią pasaulio šalį – fantazijoms nėra ribų;
  • turėsite vestuves kitokias, nei patys esate buvę;
  • pabėgsite nuo minios;
  • turėsite pačias gražiausiais vestuvines nuotraukas;
  • medaus mėnesį pradėsite iškart po vestuvių, kai nereikės jaudintis dėl lėktuvų bilietų, skrydžių ir išvengsite laukimo oro uostuose pirmomis savo vedybinio gyvenimo valandomis;
  • pasirinkdami egzotinius kraštus savo ypatingai šventei, garantuosite sau ne tik gerą orą, bet ir poilsį bei pramogas iškart;
  • parinkti viešbučiai bus pritaikyti jaunavedžiams ir turintys praktikos vestuvių organizavime, todėl Jums nereikės jaudintis dėl nesklandumų.
  1. Tailandas Jekaterina ir Artiomas

   Vestuvių norėjome egzotiškų, įdomių ir įsimintinų, kitokių nei daugumos žmonių. O Tailandą išsirinkome neatsitiktinai. Jis jau kurį laiką mus domino ir jau senokai norėjome jį aplankyti, o kai perskaitėme, kad būtent susituokusiųjų budistų šventykloje santuokos yra stipriausios, neliko ir paskutinių abejonių.

   Vilniuje kukliai atšventėme savo sutuoktuves su šeima ir artimiausiais draugais, o po to išvykome į Tailandą. Tuokėmės budistų šventykloje, kuri žinoma kaip ypatingų galių turinti šeimų globėja.

   Vestuvių ceremonija šventykloje buvo tikrai nepaprasta: tvyrojo itin dvasinga nuotaika, viskas vyko iškilmingai, bet kartu jautėme šilumą ir meilę. Devyni jauni vienuoliai skaitė specialią mantrą, vyresnysis apšlakstė mus su šventintu vandeniu ir palaimino. Dar kartą vienas kitam ištarėme „taip“ ir per romantišką ceremoniją ant jūros kranto.

   Tailande praleidome 12 dienų, visą laiką keliavome, pamatėme daug nepaprasto grožio egzotiškų salų, išragavome daugybę pasakiško skonio patiekalų, mėgavomės šiluma ir nuostabia atmosfera. Džiaugiamės, kad kreipėmės į agentūros ekspertus, kurie iš viso pasaulio pasiūlymų atrado būtent mūsų rojaus kampelį bei viską organizavo taip, kad neteko patirti jokio streso arba keliavimo nepatogumų. Ir labai džiaugiamės, kad kelionei skyrėme pakankamai daug laiko, kitaip būtų sunku deramai pasiruošti romantiškai ceremonijai, spėti pajausti ypatingą nuotaiką bei suvokti, kad tai – būtent mūsų šventė, o po to dar ir aplankyti daugybę įspūdingų Tailando vietų.
   (Įrašyta 2014-02-14)


  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Vestuvės Tailande