Vestuvės Šri Lankoje

  Šri Lanka – tai ašaros formos sala Indijos vandenyne, savo grožiu ir egzotika prilygstanti tikram rojui.


   

  • Šalis: Šri Lanka
  Kaina:
  760,00 

  Vestuvės Šri Lankoje

  Kiekvienas iš mūsų turime ne tik mėgstamą patiekalą, gėrimą ar filmą, bet ir lopinėlį gaublyje, kur mus traukia sugrįžti dar kartą. Šri Lanka – tai ypatinga vieta žemėlapyje, skalaujama Indijos vandenyno ir turinti aurą, kuriai negalite likti abejingi. Šri Lanką galima įsimylėti iš pirmo žvilgsnio vos išlipus iš lėktuvo ir į plaučius įtraukus orchidėjų kvapo prisodrinto oro.

  Šri Lanka jums siūlo labai daug: pasaką primenančią šalies istoriją, smaragdinės spalvos arbatmedžių plantacijas, karališkas orchidėjas ir laukinę vandenyno galią, neįprastų prieskonių ir gurmaniškų vietinės virtuvės patiekalų, taip pat esmines sinhalų vertybes: nuoširdumą, toleranciją ir pagarbą kitam. Keliaudami po vaizdingąją Šri Lanką pamatysite, kad pradedate šypsotis kiekvienam sutiktam žmogui ir kaipmat pasijuntate kaip namie. Ši įvairiaspalvė, draugiška ir unikali šalis dovanoja keliautojams atgaivą sielai ir neįkainojamą pažinimo patirtį.

  Įdomu!

  Šri Lankoje žmonės labai tikintys ir besilaikantys tradicijų. Astrologai sprendžia ar būsimieji jaunavedžiai tinkami vienas kitam, nustatoma kada pasipiršti, kada įteikiamas sužadėtuvių žiedas ir kada tuoktis. Vestuvių metu jaunoji dėvi keturis tradicinius rūbus – sarius, už tris sumoka jaunasis, o pirmuoju „atvykimo“ sariu pasirūpina jaunoji bei jaunojo apdarais vestuvių registracijai. Pagal tai ką dėvi jaunieji tuo metu, visi žino kokia vestuvių dalis.

  „West Express“ rekomenduoja!

  Vestuvių paslaugų paketas nuo 760 € /2 asm.

   Į paketą įskaičiuota: vestuvių koordinatoriaus, teikiančio visą informaciją, susijusią su vestuvių dokumentais ir ceremonijos eiga vietoje, paslaugos; puokštė jaunajai ir gėlių segė jaunikiui, romantiškai papuošta ceremonijos vieta, tortas, šampanas. Tradicinis jaunosios atvykimo ritualas su būgnininkų palyda ir jaunavedžių išlydėjimas po ceremonijos.

  4 nakvynės 4* viešbutyje nuo 1178 € /2 asm.

  Mūsų rekomenduojamą viešbutį „Bentota Beach“ 4* (pusryčiai), primenantį senovinį danų fortą, suprojektavo žymus architektas Geoffrey Bawa. Iš vienos pusės viešbutį skalauja Indijos vandenynas, kitoje jį liūliuoja upė Bentota. Auksinio smėlio paplūdimiai ir nuostabūs saulėlydžiai – būtent tai, ko reikia medaus mėnesiui.

  Išsirinkti viešbutį, surengti vestuvių ceremoniją, suplanuoti kelionės programą Jums padės mūsų agentūros ekspertai. Pasiūlysime jums ir skrydžių, draudimo bei kitų kelionių paslaugų!

  KODĖL VERTA RINKTIS VESTUVES UŽSIENYJE?

  • „sutaupysite nervų“ ir išvengsite vestuvių planavimo streso! Jūsų ypatinga švente už Jus bus pasirūpinta, Jums beliks tik mėgautis poilsiu, švente ir vienu kitu;
  • „sutaupysite pinigų“! Yra paskaičiuota, jog vidutinės vestuvių išlaidos Lietuvoje siekia apie 15 tūkstančių litų. Už tokią sumą galima surengti ne tik vestuves užsienyje, bet ir medaus mėnesį;
  • nebūsite nuobodūs – būsite išradingi;
  • būsite madingi;
  • vestuvėms galite pasirinkti bet kurią pasaulio šalį – fantazijoms nėra ribų;
  • turėsite vestuves kitokias, nei patys esate buvę;
  • pabėgsite nuo minios;
  • turėsite pačias gražiausiais vestuvines nuotraukas;
  • medaus mėnesį pradėsite iškart po vestuvių, kai nereikės jaudintis dėl lėktuvų bilietų, skrydžių ir išvengsite laukimo oro uostuose pirmomis savo vedybinio gyvenimo valandomis;
  • pasirinkdami egzotinius kraštus savo ypatingai šventei, garantuosite sau ne tik gerą orą, bet ir poilsį bei pramogas iškart;
  • parinkti viešbučiai bus pritaikyti jaunavedžiams ir turintys praktikos vestuvių organizavime, todėl Jums nereikės jaudintis dėl nesklandumų.
  1. Šri Lanka Loreta ir Vaidas

   Lietuvoje tik registravome santuoką, o mėgautis ceremonija ir švęsti savo vestuves nusprendėme šalyje, kuri mums pasirodė spalvingiausia, – Šri Lankoje.

   Jei paklaustumėte, kodėl nusprendėme tuoktis ne Lietuvoje, atsakyčiau – norėjome švęsti vestuves ir kad jos būtų įsimintinos mums patiems ne ruoša bei rūpesčiais, o įspūdžiais ir šypsenomis... Į Šri Lanką išvykome ne sezono metu, bet po kelionės tuo vien tik džiaugėmės – mažiau turistų, mažesnės kainos, didesnis dėmesys. Tikėjomės lietaus sezono, tačiau rytinėje pakrantėje neišvydome nė lašo.

   Kelionėje praleidome 17 dienų. Nusileidę Kolombe pradėjome savo penkių dienų kelionę automobiliu su asmeniniu vairuotoju po šalį, per dieną nuvažiuodami po 150–200 km. Po penkių dienų pažintinės kelionės apsistojome mūsų pasirinktame viešbutyje prie vandenyno. Vakarienės metu su mums paskirtu viešbučio vadybininku aptarėme vestuvių laiką ir kitas smulkmenas. Turėjome iš tiesų dar keletą dienų iki pačių vestuvių ceremonijos poilsiui, todėl nebuvo nei streso, nei įtampos.

   Pagaliau atėjo laikas pačiai ceremonijai. Iš tiesų mums ji pasirodė tikrai įspūdinga, surengta pagal vietos tamilų tradicijas. Egzotiški šokėjai palydėjo iš pradžių jaunikį, po to jaunąją į tuoktuvių vietą ant vandenyno kranto, kur laukė jų šventikas su savo padėjėjais. Pačios apeigos užtruko beveik porą valandų. Kadangi aš šiek tiek domiuosi mistika ir magija, tai būtent jų ritualai labiausiai atitiko mano lūkesčius. Buvo ne tik tradicinis apsikeitimas pašventintais žiedais, bet ir keitimosi spalvingais gėlių vainikais ceremonija, taip pat maitinimas vienas kito čia pat perkirsto mačete kokoso pienu ir bananais, reiškiantis rūpinimąsi vienas kitu visą gyvenimą. Įdomiai atrodė nuotakai rišamas trimis mazgais kaklo papuošalas bei juostelės abiem ant rankų ir tų mazgų užtvirtinimas įvairiais dažais ir maldomis. Prieš tai išpuoštoje aliejaus lempoje buvo nešami visi papuošalai ratu, o visi aplinkiniai juos laimino. Neužmirštamas buvo ir nuotakos „žiedavimas“, jaunikiui užmaunant sidabro žiedelius su skambaliukais ant abiejų kojų pirštų, kurie einant linksmai skimbčiojo. Taip pat žavėjo ritualai su ugnimi, veidrodžiu, maisto aukojimu devyniems sveikatos dievams.

   Labai įsiminė ritualinis „makiažas“, kai man nuolat paišydavo vis kokį nors tašką ant veido ir kaklo, pradedant baltu, raudonu ir baigiant juodu angliniu. Nors atrodžiau greičiau kaip indėnų apačių vadas, išsipaišęs karo spalvomis, jaučiausi lyg tikrai kažkaip pažymėta, ypatinga, palaiminta ir dar labiau sujungta su savo mylimu žmogumi. Tai būtent ir buvo ceremonija ne tik akims, ausims, bet ir sielai. Ceremonija mums, ne giminėms, draugams ar pažįstamiesiems, bet mums. Mums dviem.
   (Įrašyta 2014-02-14)


  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Vestuvės Šri Lankoje

  Rekomenduojamos kelionės