Vestuvės Mauricijuje

  Pasak Marko Tveno, pirmiausia Dievas sukūrė Mauricijų, o paskui rojų...
  • Šalis: Mauricijus
  Kaina:
  869,00 

  Vestuvės Mauricijuje

  Mauricijus – tai 2 000 km į pietryčius nuo Afrikos krantų nutolusi sala, kurią iš visų pusių skalauja skaidrus Indijos vandenyno vanduo. Salos svečius be galo žavi ne tik baltojo smėlio paplūdimiai, vaizdingos lagūnos, įspūdingi kriokliai, povandeninis pasaulis, laukinė gamta, bet ir daugybė istorinių vietų, turtingas kultūrinis paveldas.

  Tai sala, kurioje kiekvienas ras tai, kas patinka. Mauricijaus sostinė Port Luisas yra vienas turtingiausių miestų, išsiskiriantis didmiesčiui būdingu šurmuliu ir lankytinų vietų gausa. Bet jei labiau mėgstate būti gamtoje, per atostogas galėsite važinėti iš vieno paplūdimio į kitą, kopti į kalnus, leistis į pėsčiųjų žygius, plaukti baidarėmis, nardyti arba tiesiog ramiai vaikščioti po miškus. Jei trokštate dar daugiau egzotikos, aplankykite ir gretimą Reunjono salą. Šios salos ugnikalnis yra tikra vietos įžymybė, o besikeičiantys vaizdai – nuo sodrios žalumos iki ugnikalnio išdegintų laukymių – gniaužia kvapą!

  Mauricijus – viena iš 5 pasaulio vietų, kuriose jaunos poros trokšta praleisti savo medaus mėnesį. Ir tai nenuostabu – egzotiški paplūdimiai, natūralaus grožio kraštovaizdis, vandens pramogų gausa šią perlo formos salą paverčia tobula romantiškų atostogų vieta.

  Šioje šalyje yra įvairaus lygio viešbučių, apartamentų ir vilų, todėl apgyvendinimą galima pasirinkti pagal kišenę. Dauguma viešbučių yra aukštos klasės ir orientuoti į jaunavedžių poilsį, todėl siūlo puikų vestuvių paslaugų paketą ir užtikrina, kad ši svarbi gyvenimo šventė vyktų sklandžiai.

  Įdomu!

  Planuodami vestuves, pasidomėkite talipo palme, žydinčia tik kartą per 60 metų. Nužydėjusi palmė nudžiūna. Nuotraukos prie šio įstabaus augalo labai romantiškos!

  „West Express“ rekomenduoja!

  Vestuvių paslaugų paketas nuo 869 € /2 asm.

  Į paketą įskaičiuota: vestuvių koordinatoriaus, teikiančio visą informaciją, susijusią su vestuvių dokumentais ir ceremonijos eiga vietoje, paslaugos; puokštė jaunajai ir gėlių segė jaunikiui, romantiškai papuošta ceremonijos vieta, tortas, šampanas, romantiška vakarienė žvakių šviesoje, ceremonijos nuotraukos.

  7 nakvynės 4* viešbutyje nuo 834 € /2 asm.

  Prie mūsų rekomenduojamo viešbučio „Le Meridien Ile Maurice“ 4* (pusryčiai, pietūs, vakarienė) – kilometro ilgio balto smėlio paplūdimys, atogrąžų augalų sodas, idealiai tinkantis romantiškiems pasisėdėjimams. Mėgaukitės įvairių pasaulio virtuvių restoranų patiekalais, žaiskite tenisą, badmintoną, skroskite vandenis su vandens slidėmis, atsipalaiduokite SPA centre.

  Išsirinkti viešbutį, surengti vestuvių ceremoniją, suplanuoti kelionės programą Jums padės mūsų agentūros ekspertai. Pasiūlysime jums ir skrydžių, draudimo bei kitų kelionių paslaugų!

  KODĖL VERTA RINKTIS VESTUVES UŽSIENYJE?

  • „sutaupysite nervų“ ir išvengsite vestuvių planavimo streso! Jūsų ypatinga švente už Jus bus pasirūpinta, Jums beliks tik mėgautis poilsiu, švente ir vienu kitu;
  • „sutaupysite pinigų“! Yra paskaičiuota, jog vidutinės vestuvių išlaidos Lietuvoje siekia apie 15 tūkstančių litų. Už tokią sumą galima surengti ne tik vestuves užsienyje, bet ir medaus mėnesį;
  • nebūsite nuobodūs – būsite išradingi;
  • būsite madingi;
  • vestuvėms galite pasirinkti bet kurią pasaulio šalį – fantazijoms nėra ribų;
  • turėsite vestuves kitokias, nei patys esate buvę;
  • pabėgsite nuo minios;
  • turėsite pačias gražiausiais vestuvines nuotraukas;
  • medaus mėnesį pradėsite iškart po vestuvių, kai nereikės jaudintis dėl lėktuvų bilietų, skrydžių ir išvengsite laukimo oro uostuose pirmomis savo vedybinio gyvenimo valandomis;
  • pasirinkdami egzotinius kraštus savo ypatingai šventei, garantuosite sau ne tik gerą orą, bet ir poilsį bei pramogas iškart;
  • parinkti viešbučiai bus pritaikyti jaunavedžiams ir turintys praktikos vestuvių organizavime, todėl Jums nereikės jaudintis dėl nesklandumų.
  1. Mauricijus Daiva ir Dominykas

   Mauricijuje vyko ne vestuvės, o mūsų civilinės santuokos ceremonija, nes grįžę į Lietuvą priėmėme Santuokos sakramentą Vilniaus Bernardinų bažnyčioje ir artimiausių žmonių rate jaukiai atšventėme vestuves. Todėl galima sakyti, kad mums nepatrauklius Vilniaus santuokų rūmus ir žengimą jų laiptais iškeitėme į tikrą romantiką ir baltą smėlį...

   Žinojome, kad norime tuoktis užsienyje, bet iškart nebuvome tvirtai apsisprendę, kurioje šalyje. Rinkomės iš tų šalių, kuriose įregistruota civilinė santuoka galiotų ir Lietuvoje. Taip pat mums svarbiausia buvo egzotiška aplinka ir baltas smėlis... Būtent Mauricijus mus sužavėjo savo gamta, vaizdais – tuo, ko mes ir ieškojome.

   Tai buvo tik mūsų dviejų šventė. Ceremonija vyko anglų kalba, buvo be galo jausminga. Abiejų balsai iš malonaus jaudulio drebėjo, atrodė, kad šiame rojaus kampelyje esame tik mudu. Ceremonijos vedėjo tarsi nebuvo, nes iš jo lūpų liejosi be galo gražūs, prasmingi, už širdies griebiantys žodžiai, kurie sujaudino mus abu iki ašarų.

   Vestuvių diena buvo apskritai kaip iš pasakos. Mes ramiausiai atsikėlėme ryte be jokio žadintuvo, papusryčiavome restorane, išsimaudėme vandenyne… 12 val. aptarnaujančio personalo buvau palydėta į SPA ruoštis ceremonijai. Makiažą pasidariau pati, mane sušukavo ir nuolat prižiūrėjo, jei man ko nors prireiktų. Viskas vyko ramiai, iš lėto… visiškai be streso. 16 val. manęs Dominykas su fotografais laukė ceremonijos vietoje, kurioje palmių pavėsyje buvo pastatyta gėlėmis puošta arka. Grojo saksofonininkas.

   Porą dienų prieš ceremoniją manęs buvo pasiteirauta, kokios puokštės pageidausiu, o aš norėjau tiesiog orchidėjos šakelės. Viešbučio personalas iškart net nesuprato, ko aš pageidauju: „Kokios orchidėjos? Tik tiek?!“, nes siūlė man įvairiausias didžiules puokštes. Po ceremonijos mums atnešė šampano, kuris suveikė puikiai, nes jaudulio buvo per akis. Tada fotografavomės, o apie 19 val. mums buvo padengtas staliukas dviem ant vandenyno kranto. Kai suvoki, kad tai yra tavo gyvenimo šventė, žvaigždėtas dangus, vandenynas, gyva foninė muzika, be galo skanūs patiekalai, aukšto lygio puikus aptarnavimas – tai neapsakoma.

   Organizuojant šventę Mauricijuje daug užtikrintumo mums suteikė kelionių agentūros ekspertai. Konsultavo renkantis viešbučius (pasirinkome išties prabangų 5* viešbutį „The Oberoi“su „viskas įskaičiuota“ ir nuostabiu vaizdu į vandenyną), pasirūpino dokumentų sutvarkymu, ceremonijos data, patarė dėl skrydžių, persėdimų, ceremonijos. Pagalba mums pravertė ir aiškinantis su vietiniais salos metrikacijos biuro darbuotojais, kad pavardės dokumentuose būtų registruotos taisyklingai lietuviškai – Dominykas Baltuška ir Daiva Baltuškienė (o ne Baltuška).
   (Įrašyta 2014-02-14)


  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Vestuvės Mauricijuje

  Rekomenduojamos kelionės