Vestuvės Koso saloje (Graikija)

  Koso sala – tai žavi provincija, puoselėjanti dosnumo, atvirumo ir nesuvaržyto gyvenimo būdo tradicijas.
  • Šalis: Graikija
  Kaina:
  775,00 

  Vestuvės Koso saloje (Graikija)

  Saulės išbučiuota ir daugiau nei 100 salų išbarstyta. Artima ir drauge egzotiška. Rinkitės bet kurią – Rodo, Koso, Kretos ar Santorino salą! Jūsų vestuvių ceremoniją puoš nuostabiausia jūros žydrynė, džiaugsmingi saulės spinduliai ir kalnų didybė, skambės graikiška muzika, o meilė tiesiog tvyros ore!

  Įdomu!

  Ne veltui yra posakis „didelės, storos, graikiškos vestuvės“. Įprastinis svečių skaičius – daugiau nei 300. Šiais laikais jaunos poros pageidauja mažesnių, intymesnių vestuvių ir tekviečia 100 svečių. Svarbu nepamiršti šokančią jaunamartę „apmėtyti“ pinigais ir po šventės sudaužyti visas lėkštes. Tai lemia laimę!

  Vestuvių paslaugų paketas nuo 775 € /2 asm

  Į paketą įskaičiuota: vestuvių koordinatoriaus, teikiančio visą informaciją, susijusią su vestuvių dokumentais ir ceremonijos eiga vietoje, paslaugos; puokštė jaunajai ir gėlių segė jaunikiui, romantiškai papuošta ceremonijos vieta, tortas, šampanas.

  Koso sala – tai žavi provincija, puoselėjanti dosnumo, atvirumo ir nesuvaržyto gyvenimo būdo tradicijas. Turistus, visų pirma, čia privilioja puikūs smėlio paplūdimiai, tačiau, be pasyvaus poilsio, saloje gausu ir archeologinių vietovių, kurios garantuoja neišdildomus įspūdžius. Ne mažesnį įspūdį palieka ir kraštovaizdis: salos paviršius yra lygus, šiaurės vakaruose matyti neaukšti kalnai, visur plyti žaluma, todėl dažnai ši sala vadinama „plaukiojančiu sodu“.

  Jei medaus mėnesio metu norėsite pakeliauti po salą, aplankykite Koso miestą, pagrindinį salos uostą ir jo romėnų statinius, antikinę Agorą, kurioje rasite Afroditės ir Heraklio šventyklos pėdsakų liekanas, XIV a. tvirtovę, kadaise pastatyta Šv. Jono riterių ordino; Romėnų teatrą (Odeoną); archeologijos muziejų; Antimachia gyvenvietę su senaisiais vėjo malūnais ir Venecijos tvirtove, Hipokrato botanikos sodą ir be abejo, Termos – vietoves, kur trykšta karštosios (iki 45 laipsnių!) vandens versmės, turinčios gydomųjų savybių. Termose esančio vandens temperatūra yra maždaug Celsijaus, tačiau gali priartėti ir prie 50 laipsnių.

  „West Express“ rekomenduoja!

  4 nakvynės 5* viešbutyje nuo 698 € /2 asm.

  Mūsų rekomenduojamas viešbutis „Kos Imperial Thalasso“ 5* (pusryčiai ir vakarienė) – tai elegantiški rūmai ant vandens, skalaujami Egėjo jūros. Šiame viešbutyje žavingą prabangą papildo krioklių šniokštimas ir nuostabūs saulėlydžiai.

  Išsirinkti viešbutį, surengti vestuvių ceremoniją, suplanuoti kelionės programą Jums padės mūsų agentūros ekspertai. Pasiūlysime jums ir skrydžių, draudimo bei kitų kelionių paslaugų!

  KODĖL VERTA RINKTIS VESTUVES UŽSIENYJE?

  • „sutaupysite nervų“ ir išvengsite vestuvių planavimo streso! Jūsų ypatinga švente už Jus bus pasirūpinta, Jums beliks tik mėgautis poilsiu, švente ir vienu kitu;
  • „sutaupysite pinigų“! Yra paskaičiuota, jog vidutinės vestuvių išlaidos Lietuvoje siekia apie 15 tūkstančių litų. Už tokią sumą galima surengti ne tik vestuves užsienyje, bet ir medaus mėnesį;
  • nebūsite nuobodūs – būsite išradingi;
  • būsite madingi;
  • vestuvėms galite pasirinkti bet kurią pasaulio šalį – fantazijoms nėra ribų;
  • turėsite vestuves kitokias, nei patys esate buvę;
  • pabėgsite nuo minios;
  • turėsite pačias gražiausiais vestuvines nuotraukas;
  • medaus mėnesį pradėsite iškart po vestuvių, kai nereikės jaudintis dėl lėktuvų bilietų, skrydžių ir išvengsite laukimo oro uostuose pirmomis savo vedybinio gyvenimo valandomis;
  • pasirinkdami egzotinius kraštus savo ypatingai šventei, garantuosite sau ne tik gerą orą, bet ir poilsį bei pramogas iškart;
  • parinkti viešbučiai bus pritaikyti jaunavedžiams ir turintys praktikos vestuvių organizavime, todėl Jums nereikės jaudintis dėl nesklandumų.

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Vestuvės Koso saloje (Graikija)