Vestuvės Jamaikoje

  Norintys susituokti ir/arba praleisti medaus mėnesį Jamaikoje bus nustebinti salos vietinių gyventojų svetingumu, paslaugumu bei nuoširdžiomis šypsenomis ir, žinoma, neapsakomo grožio gamta.

  • Šalis: Jamaika
  Kaina:
  710,00 

  Vestuvės Jamaikoje

  Ar vestuvės bekraščio paplūdimio ir smaragdinio vandenyno fone yra tai, ko trokštate? Tuomet jūsų kelionės tikslas – Jamaika, apdovanota natūraliu gamtos grožiu. Jamaika – vienareikšmiškai populiariausia vestuvių užsienyje šalis. Ištarti „taip“ čia atvyksta poros iš įvairiausių pasaulio kraštų. Jamaikoje galėsite ne tik prisiekti vienas kitam pritariant vandenyno ošimui, bet ir pasigėrėti kolonijiniais pastatais, pavaikščioti Mėlynųjų kalnų takeliais, patirti neužmirštamų įspūdžių plaukdami Juodąja upe plaustais. Vakarais stebėdami saulėlydžius, šokdami pritariant užburiančiai muzikai, tik dar kartą įsitikinsite – jūs esate rojuje.

  Jei mėgstate aktyvų poilsį, Jamaikoje nenuobodžiausite. Pasivaikščiokite po Spaniš Tauną, buvusią Jamaikos sostinę; atraskite šimtus kelių, jungiančių kaimus ir gyvenvietes, išsidėsčiusias aplink kalnus, apsilankykite milžiniškuose klintinių urvų labirintuose, esančiuose šiaurinėje Jamaikos pakrantėje. Pamatykite įspūdingų gamtos reiškinių: stalaktitų, stalagmitų, šviečiančių skylių, ežerą urve. Smagų akcentą atostogoms suteiks maudynės gydomųjų savybių turinčiuose Pieno upės vandenyse – natūraliai aktyvių mineralų vonioje. Vykite į kelionę bambukiniais plaustais Jamaikos upėmis, pasižvalgydami po bananų ir cukranendrių plantacijas, nardykite povandeniniuose soduose, važiuokite dviračiais per raudonmedžių mišką, kuriame galima pamatyti tūkstančių paukščių ir augalų rūšių. Kopkite į Mėlynuosius kalnus. Užsukite ir į ant jų išsidėsčiusias Mėlynųjų kalnų kavos plantacijas.

  Įdomu!

  Jamaikos vestuvių tradicija – tortas vienas pagrindinių vestuvių atributų. Jamaikoje tortas būna prisodrintas romo, į jį dedama daug vaisių ir jis nėra mums įprastos mums baltos spalvos. O jei draugai ar giminaičiai negali atvykti į vestuves, torto gabaliukai siunčiami paštu!

  „West Express“ rekomenduoja!

  „Sandals“ viešbučiai – geriausias pasirinkimas jaunavedžiams, nes būtent čia viskas puikiai pritaikyta romantiškam poilsiui, jaučiamas išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Aptarnaujantis personalas itin profesionalus, numatantis, ko gali reikėti poilsiaujantiems, taigi, dviejų mylinčių žmonių laukia „Luxury included“ (liet. įskaičiuota prabanga). Jei viešbutyje praleidžiate daugiau nei 3 nakvynes, „Sandals“ Jums surengs NEMOKAMĄ sutuoktuvių ceremoniją „Beautiful Beginnings“.

  4 nakvynės 4* viešbutyje ir vestuvių paslaugų paketas nuo 710 € /2 asm.

  Į kainą įskaičiuotos 4 nakvynės viešbutyje „Sandals Carlyle“ 4* (viskas įskaičiuota) ir vestuvių ceremonija „Beautiful Beginnings“.

  BEAUTIFUL BEGINNINGS – tai viskas, ko reikia, kad jūsų diena būtų kupina klasiki­nių sutuoktuvių romantikos: vestuvių konsultanto paslaugos; romantiškai papuoštas jaunavedžių kam­barys; stilingai dekoruota sutuoktuvių vieta; muzika ceremonijos metu; taikos teisėjas ir liudytojai; vestuvinė nuotrauka 5 x 7“; vestuvinis tortas; 30 min. priėmimas su šampanu jaunavedžiams ir iki 6 jų svečių; romantiška vakarienė išskirtiniame resto­rane; vedybų ceremonijos dekoracijos; sertifikuotas santuokos liudijimas; gėlių puokštė nuotakai ir gėlių segė jaunikiui; „Sandals“ dovanėlė; pasirinktą rytą – pusryčiai, patiekiami į lovą; 35 min. masažas jaunikiui; manikiūras nuotakai.

  Išsirinkti viešbutį, surengti vestuvių ceremoniją, suplanuoti kelionės programą Jums padės mūsų agentūros ekspertai. Pasiūlysime jums ir skrydžių, draudimo bei kitų kelionių paslaugų!

  KODĖL VERTA RINKTIS VESTUVES UŽSIENYJE?

  • „sutaupysite nervų“ ir išvengsite vestuvių planavimo streso! Jūsų ypatinga švente už Jus bus pasirūpinta, Jums beliks tik mėgautis poilsiu, švente ir vienu kitu;
  • „sutaupysite pinigų“! Yra paskaičiuota, jog vidutinės vestuvių išlaidos Lietuvoje siekia apie 15 tūkstančių litų. Už tokią sumą galima surengti ne tik vestuves užsienyje, bet ir medaus mėnesį;
  • nebūsite nuobodūs – būsite išradingi;
  • būsite madingi;
  • vestuvėms galite pasirinkti bet kurią pasaulio šalį – fantazijoms nėra ribų;
  • turėsite vestuves kitokias, nei patys esate buvę;
  • pabėgsite nuo minios;
  • turėsite pačias gražiausiais vestuvines nuotraukas;
  • medaus mėnesį pradėsite iškart po vestuvių, kai nereikės jaudintis dėl lėktuvų bilietų, skrydžių ir išvengsite laukimo oro uostuose pirmomis savo vedybinio gyvenimo valandomis;
  • pasirinkdami egzotinius kraštus savo ypatingai šventei, garantuosite sau ne tik gerą orą, bet ir poilsį bei pramogas iškart;
  • parinkti viešbučiai bus pritaikyti jaunavedžiams ir turintys praktikos vestuvių organizavime, todėl Jums nereikės jaudintis dėl nesklandumų.
  1. Vestuvės Jamaikoje Inga ir Sergėjus

   Kaip ir daugelis norėjome, kad šventė būtų įspūdinga ir nepamirštama. Žinojome, kokia nuostabi gamta ir klimatas Karibuose. Pasirinkome Jamaiką, nes ten puikiai išplėtotas turizmas, didelis viešbučių pasirinkimas, todėl buvome tikri, kad ir po vestuvių turiningai ir komfortiškai pailsėsime. Tėvų palaiminimą gavome dar Lietuvoje.

   Tuokėmės ant jūros kranto. Vyras kartu su vedybų planuotoja ir santuokos registracijos darbuotoju manęs laukė ceremonijos vietoje. Grojant (kaip ir priklauso Jamaikoje) Bobo Marley muzikai pasirodžiau aš – laiminga nuotaka. Pati ceremonija truko apie 15 minučių, po jos ėjome į specialiai papuoštą pavėsinę pjaustyti jaunavedžių torto ir mėgautis gardžiu šampanu. Ten pat šokome ir savo pirmąjį šokį. Vėliau mūsų laukė fotosesija. O leidžiantis saulei ant jūros kranto mėgavomės prašmatnia vakariene dviem su asmeniniu padavėju. Kas gali būti romantiškiau?

   Jamaikoje praleidome 10 dienų. Daugiausia tiesiog mėgavomės nuostabiu paplūdimiu ir saule. Porą dienų skyrėme ir šaliai pažinti. Nuvykome prie nepakartojamo grožio River Folso krioklių. Išvydome ne tik nuostabų gamtos kūrinį, bet ir turėjome puikią progą pajusti tikrąjį salos gyvenimą, nes ten praleidome visą dieną. Be to, nardėme, aplankėme cukranendrių plantacijas, kur gaminamas tikras jamaikietiškas romas.
   (Įrašyta 2014-02-14)


  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Vestuvės Jamaikoje