Vestuvės Izraelyje

  Vestuvės Pažadėtoje Žemėje.

  • Šalis: Izraelis
  Kaina:
  350,00 

  Vestuvės Izraelyje

  Izraelis daugeliui žmonių turi ypatingą reikšmę. Tai Šventoji Žemė, kurią aplanko milijonai turistų iš viso pasaulio. Kelionė į Izraelį yra tikra palaima ir religijos, ir archeologijos žinovams, taip pat ir ekologiškojo turizmo bei poilsio paplūdimiuose mėgėjams. Nors pagal teritorijos dydį Izraelis atrodo kaip nepaprastai mažytė šalis, tačiau ji stebina keliautojus neišpasakyta gamtos įvairove. Čia įstabus kraštovaizdis, jūra, dykumos, senoviniai miestai, žaliuojantys gamtos rezervatai. Keliaudami po šią šalį galite pamatyti ne tik derlingas žemumas, bet ir negyvas dykumas, raukšlėtus kalnų masyvus, garmančius krioklius, didingas snieguotas viršukalnes ir baltas druskos kristalų kalveles. Galite nardyti ir gėrėtis koralais bei spalvotomis žuvimis Raudonojoje jūroje, pliuškentis smaragdinėje Galilėjos jūroje (Tiberiados ežere) ar ramiai skaityti laikraštį atsigulę Negyvosios jūros vandenyje, o prieš išskrisdami namo, palikti pėdas smėlyje, kurį skalauja Viduržemio jūros bangos.

  Pėdsakai – štai kas geriausiai apibūdina įspūdį, kurį patiria pirmąkart į šią šalį atvykę keliautojai. Per sielą, širdį ir sąmonę perbėga ir laiko neištrinamus pėdsakus palieka šios žemės energija.

  Įdomu!

  Izraelyje vynas yra neatsiejama vestuvių ceremonijos dalis. Vynu laiminami jaunieji. Jie maišo keliose taurėse vyną ir taip tarsi susijungia visam gyvenimui, du atskiri žmonės tampa vienu.

  „West Express“ rekomenduoja!

  Vestuvių paslaugų paketas nuo 350 € /2 asm.

  Į paketą įskaičiuota: vestuvių koordinatoriaus paslaugos, ceremonija pasirinktoje bažnyčioje.

  4 nakvynės 5* viešbutyje nuo 1476 € /2 asm.

  Mūsų rekomenduojamas viešbutis „David Citadel“ 5* (pusryčiai) yra pačiame Jeruzalės centre, netoli senamiesčio ir naujojo centro – Mamila aveniu. Jaukiai įsitaisę savo kambario balkone, sėdėdami prie staliuko restorane ar būdami prie atviro baseino, mėgausitės užburiančia senamiesčio panorama. Ne vieną apdovanojimą pelnęs viešbučio restorano šefas pagamins jums vakarienei vieną iš savo kulinarinių šedevrų, o panorėję daugiau kulinarinių nuotykių lengvai pasieksite išskirtinius Jeruzalės miesto restoranus.

  Išsirinkti viešbutį, surengti vestuvių ceremoniją, suplanuoti kelionės programą Jums padės mūsų agentūros ekspertai. Pasiūlysime jums ir skrydžių, draudimo bei kitų kelionių paslaugų!

   

  KODĖL VERTA RINKTIS VESTUVES UŽSIENYJE?

  • „sutaupysite nervų“ ir išvengsite vestuvių planavimo streso! Jūsų ypatinga švente už Jus bus pasirūpinta, Jums beliks tik mėgautis poilsiu, švente ir vienu kitu;
  • „sutaupysite pinigų“! Yra paskaičiuota, jog vidutinės vestuvių išlaidos Lietuvoje siekia apie 15 tūkstančių litų. Už tokią sumą galima surengti ne tik vestuves užsienyje, bet ir medaus mėnesį;
  • nebūsite nuobodūs – būsite išradingi;
  • būsite madingi;
  • vestuvėms galite pasirinkti bet kurią pasaulio šalį – fantazijoms nėra ribų;
  • turėsite vestuves kitokias, nei patys esate buvę;
  • pabėgsite nuo minios;
  • turėsite pačias gražiausiais vestuvines nuotraukas;
  • medaus mėnesį pradėsite iškart po vestuvių, kai nereikės jaudintis dėl lėktuvų bilietų, skrydžių ir išvengsite laukimo oro uostuose pirmomis savo vedybinio gyvenimo valandomis;
  • pasirinkdami egzotinius kraštus savo ypatingai šventei, garantuosite sau ne tik gerą orą, bet ir poilsį bei pramogas iškart;
  • parinkti viešbučiai bus pritaikyti jaunavedžiams ir turintys praktikos vestuvių organizavime, todėl Jums nereikės jaudintis dėl nesklandumų.

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Vestuvės Izraelyje