Vestuvės Dominikos Respublikoje

  Dominikos Respublika – tai lotynų vakarėlių dvasia ir ramios karibietiškos atostogos paplūdimyje
  • Šalis: Dominikos Respublika
  Kaina:
  739,00 

  Vestuvės Dominikos Respublikoje

  Dominikos Respublika – tai lotynų vakarėlių dvasia ir ramios karibietiškos atostogos paplūdimyje, tai porceliano spalvos smėlis, vešlios palmės, žydra jūra, ore skambanti muzika, merengės šokio ritmai, aromatingas tradicinis romas, tai vieta, kurioje pakeri nuostabūs paplūdimiai, besidriekiantys 1 400 km išilgai pakrantės.

  Jei esate įpratę atostogas leisti aktyviai, išbandykite vandens pramogas, tarp jų plaukimą Šiaurės Jakės ir kitomis kalnų upėmis, žvejybą atviroje jūroje (išvykas organizuoja daugelis viešbučių), užkariaukite aukščiausius Dominikos Respublikos kalnus. Pasiekite Duartės kalno (3 098 m) viršūnę pėsčiomis arba jodami ant mulų.

  Dėl gausybės rifų, uolų, įvairiausių jūrų gyvūnų sala laikoma ir nardytojų meka. Populiariausia vietovė nardyti – Sosua. Ypatingą atostogų Dominikos Respublikoje atspalvį suteiks plaukiojimas su delfinais Manačio parke, esančiame šalia Punta Cana kurorto.

  Šiaurinėje salos dalyje esantis Samanos pusiasalis dažnai vadinamas įsimylėjėlių rojumi: čia krantus skalauja skaidrūs žydri vandenys, driekiasi žmogaus nepaliesti paplūdimiai, plyti daug urvų ir vaizdingų uolų.

  Įdomu!

  Dominikos Respublikoje vestuvių ceremonijos metu tradiciškai nesamdomos nei muzikantų grupės, nei leidžiami įrašai. Šventės dalyviams dainuoja patys svečiai!

  „West Express“ rekomenduoja!

  Vestuvių paslaugų paketas nuo 739 € /2 asm.

  Į paketą įskaičiuota: vestuvių koordinatoriaus, teikiančio visą informaciją, susijusią su vestuvių dokumentais ir ceremonijos eiga vietoje, paslaugos; vestuvių vietos papuošimas, tortas, puokštė nuotakai, šampanas.

  7 nakvynės 5* viešbutyje  nuo 1158 € /2 asm.

  Mūsų rekomenduojamas viešbutis „Secrets Royal Beach Punta Cana“ 5* (viskas įskaičiuota) skirtas tik suaugusiesiems, tad romantiškos, stilingos atostogos garantuotos. Viešbutyje daug restoranų ir barų, vakarus pagyvins įvairios pramogos ir gyvos muzikos koncertai, teatrai, diskotekos po atviru dangumi. Norintiems palaikyti gerą fizinę formą siūlomos dvi teniso aikštelės, kajakai, nardymas, buriavimas, paplūdimio tinklinis ir krepšinis.

  Išsirinkti viešbutį, surengti vestuvių ceremoniją, suplanuoti kelionės programą Jums padės mūsų agentūros ekspertai. Pasiūlysime jums ir skrydžių, draudimo bei kitų kelionių paslaugų!

  KODĖL VERTA RINKTIS VESTUVES UŽSIENYJE?

  • „sutaupysite nervų“ ir išvengsite vestuvių planavimo streso! Jūsų ypatinga švente už Jus bus pasirūpinta, Jums beliks tik mėgautis poilsiu, švente ir vienu kitu;
  • „sutaupysite pinigų“! Yra paskaičiuota, jog vidutinės vestuvių išlaidos Lietuvoje siekia apie 15 tūkstančių litų. Už tokią sumą galima surengti ne tik vestuves užsienyje, bet ir medaus mėnesį;
  • nebūsite nuobodūs – būsite išradingi;
  • būsite madingi;
  • vestuvėms galite pasirinkti bet kurią pasaulio šalį – fantazijoms nėra ribų;
  • turėsite vestuves kitokias, nei patys esate buvę;
  • pabėgsite nuo minios;
  • turėsite pačias gražiausiais vestuvines nuotraukas;
  • medaus mėnesį pradėsite iškart po vestuvių, kai nereikės jaudintis dėl lėktuvų bilietų, skrydžių ir išvengsite laukimo oro uostuose pirmomis savo vedybinio gyvenimo valandomis;
  • pasirinkdami egzotinius kraštus savo ypatingai šventei, garantuosite sau ne tik gerą orą, bet ir poilsį bei pramogas iškart;
  • parinkti viešbučiai bus pritaikyti jaunavedžiams ir turintys praktikos vestuvių organizavime, todėl Jums nereikės jaudintis dėl nesklandumų.

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Vestuvės Dominikos Respublikoje