Vestuvės Čekijoje (Prahoje)

  Vestuvės Čekijoje – viename iš romantiškiausių miestų Europoje


  Ar svajojate apie išskirtines, nepamirštamas ir unikalias vestuves mieste, kur jaučiamas istorijos dvelksmas, kur kiekvienas džiaugiasi buvimu čia, kur Jums bus suteiktas aukščiausios klasės servisas ir kur kreipiamas dėmesys kiekvienai Jūsų ypatingos šventės detalei? Praha – vienas romantiškiausių miestų Europoje gali tai pasiūlyti!

  • Šalis: Čekija
  Kaina:
  990,00 

  Vestuvės Čekijoje (Prahoje)

  Čekija laukia visų tų, kas išsiilgo romantikos. Vltavos upės įrėminta, senovinių pastatų nusagstyta, ant 7 kalvų įsikūrusi Praha – bene fotogeniškiausias Europos miestas!

  Prahoje juntama ypatinga miesto aura. Ne veltui ji vadinama Karalių miestu, į kurį traukia tūkstančiai įsimylėjėlių, trokštančių pasižadėti vienas kitam. Šis Čekijos miestas ypač tinka toms poroms, kurioms neaktualios paplūdimio tipo vestuvės egzotiškuose kraštuose ir kurios nori išvengti ilgų skrydžių, nes Praha yra gana netoli Lietuvos – ją galima pasiekti ir lėktuvu, ir autobusu, ir savo automobiliu.

  Sunkiausia dalis bus pasirinkimas, kur norite susituokti. Galite rinktis vieną iš pilių, romantišką sodą, restoraną ant vandens, o gal svarbusis momentas įvyks aukščiausiame miesto pastate – televizijos bokšte su miesto panorama po kojomis?

  Vestuvių ceremonijos galimos Rotušėje, istoriniuose dvaruose ir pilyse, bažnyčiose, soduose, laivuose; pobūviui pasirinkti galite stilingus pilių ar rūmų restoranus, jaukius vyno rūsius, upe plaukiančius laivus; šiame mieste paprasta surengti tiek kuklesnes vestuves, tiek ir didelę šventę su 200 ir daugiau svečių.

  Įdomu!

  Vrtba sodai yra įspūdingiausi barokinio tipo sodai centrinėje Europoje. Nuotraukos šiuose soduose bus pačios įsimintiniausios ir romantiškiausios.

  „West Express“ rekomenduoja!

  Vestuvių paslaugų paketas nuo 990 € /2 asm.

  Į paketą įskaičiuota: vestuvių koordinatoriaus, teikiančio visą informaciją, susijusią su vestuvių dokumentais ir ceremonijos eiga vietoje, paslaugos; pagalba vietoje (dokumentų registracija); visi reikalingi dokumentų vertimai; oficiali vestuvių ceremonija; santuokos liudijimo paėmimas, visų reikalingų formalumų sutvarkymas ir atsiuntimas; puokštė nuotakai; gėlių segė jaunikiui.

  4 nakvynės 5* viešbutyje nuo 1050 € /2 asm.

  Mūsų rekomenduojamas viešbutis „Augustine Hotel Prague“ 5* (pusryčiai) skirtas tik suaugusiesiems, ieškantiems privatumo, romantikos miesto centre. Septynių skirtingų epochų pastatų komplekse rasite ne tik ištaigingus kambarius, bet ir šv. Tomo bažnyčią, kurioje galėsite susituokti. Viešbutyje galėsite sudalyvauti maisto gaminimo pamokoje ar sužinoti kokteilių maišymo paslaptis, pasimėgauti SPA procedūromis.

  Išsirinkti viešbutį, surengti vestuvių ceremoniją, suplanuoti kelionės programą Jums padės mūsų agentūros ekspertai. Pasiūlysime jums ir skrydžių, draudimo bei kitų kelionių paslaugų!

  KODĖL VERTA RINKTIS VESTUVES UŽSIENYJE?

  • „sutaupysite nervų“ ir išvengsite vestuvių planavimo streso! Jūsų ypatinga švente už Jus bus pasirūpinta, Jums beliks tik mėgautis poilsiu, švente ir vienu kitu;
  • „sutaupysite pinigų“! Yra paskaičiuota, jog vidutinės vestuvių išlaidos Lietuvoje siekia apie 15 tūkstančių litų (4344,30 Eur). Už tokią sumą galima surengti ne tik vestuves užsienyje, bet ir medaus mėnesį;
  • nebūsite nuobodūs – būsite išradingi;
  • būsite madingi;
  • vestuvėms galite pasirinkti bet kurią pasaulio šalį – fantazijoms nėra ribų;
  • turėsite vestuves kitokias, nei patys esate buvę;
  • pabėgsite nuo minios;
  • turėsite pačias gražiausiais vestuvines nuotraukas;
  • medaus mėnesį pradėsite iškart po vestuvių, kai nereikės jaudintis dėl lėktuvų bilietų, skrydžių ir išvengsite laukimo oro uostuose pirmomis savo vedybinio gyvenimo valandomis;
  • pasirinkdami egzotinius kraštus savo ypatingai šventei, garantuosite sau ne tik gerą orą, bet ir poilsį bei pramogas iškart;
  • parinkti viešbučiai bus pritaikyti jaunavedžiams ir turintys praktikos vestuvių organizavime, todėl Jums nereikės jaudintis dėl nesklandumų.
  1. Čekija Vita ir Jolantas

   Norėjome įspūdingos šventės tik sau, tad nusprendėme susituokti kitoje šalyje. Patys organizuotis vestuves neturėjome galimybių, nes gyvename užsienyje, todėl pasitikėjome profesionalais iš kelionių agentūros. Pasirinkome Prahą, nes mus labai traukia senoviniai Europos miestai, o pasiūlytas paketas atitiko visus mūsų norus ir pageidavimus.

   Visa kelionė truko 7 dienas. Per pirmas 4 dienas susipažinome su Praha (gyvenome senamiesčio viešbutyje „Golden Wheel“).

   Ceremonijos diena prasidėjo nuo pasiruošimo atskirame kambaryje viešbutyje. Mums paskirta vadybininkė padėjo pasiruošti ceremonijai, pristatė gėlių puokštę ir segę jaunikiui.

   Mūsų sutuoktuvių ceremonija vyko kiek atokesnėje Prahos vietoje – ant kalvos esančiame barokiniame Vrtba sode. Manau, tai vienas gražiausių sodų visoje Europoje. Nedidelis bet labai žavus: senovinis dvaras, elegantiški laiptai su dekoruotais turėklais, terasos su įspūdinga Prahos panorama, statulos, gėlių darželiai, gyvatvorės – šioje aplinkoje nesunku buvo nusiteikti romantiškai ir pasijusti lyg XVIII amžiaus aukštuomenės šventėje, kurios šeimininkai buvome mes. Pati ceremonija prasidėjo 16 val., kai saulė jau nebuvo tokia kaitri. Priesaiką mums vertė ir į lietuvių kalbą.

   Po ceremonijos mūsų laukė fotosesija. Ji vyko iš pradžių sode, po to persikėlėme į Prahos senamiestį, galiausiai sustojome restorane, kurio bokšte mums buvo paruoštas stalelis romantiškai vakarienei. Vakarienės metu mus aptarnavo asmeninis padavėjas. Grįžus į viešbutį mūsų laukė nuostabiai papuoštas kambarys ir nepakartojamo skonio šampanas.

   Likusias dienas džiaugėmės vienas kitu jau kaip vyras ir žmona. Labai malonų įspūdį paliko ir romantiški pietūs laive, kuris plaukiojo Vltavos upe. Visa kelionė įsirėžė į mūsų širdis visam gyvenimui.
   (Įrašyta 2014-02-14)


  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Vestuvės Čekijoje (Prahoje)