Tallink keltų bilietai

  Tallink keltas

  AS Tallink Grupp yra pirmaujanti tarptautinė laivybos kompanija Baltijos jūros Šiauriniame regione. Teikia aukštos kokybės kruizines keliones ir keleivių pervežimus. Kompanijai priklauso 18 laivų su Tallink ir Silja Line ženklais, plaukiančių skirtingais maršrutais tarp Latvijos, Švedijos, Estijos, Suomijos ir Tallink Hotels tinklas, kurį sudaro 4 viešbučiai Taline ir vienas Rygoje.

  Tallink kruizai į Stokholmą

  Vienas populiariausių kompanijos produktų – trumpi kruizai Ryga-Stokholmas-Ryga, kurie suteikia galimybę ne tik smagiai pramogauti laive, bet ir praleisti nepakartojamą dieną Švedijos sostinėje aplankant Astridos Lingren pasakų, jūros arba….spirito muziejų! Tai puiki idėja savaitgalio kelionei su šeima, gimtadienio šventei, bernvakariui ar mergvakariui!

  Standartinės kajučių kainos: C klasės 253 € , B klasės 294 € , A klasės  397 €, De Luxe 617 €, Junior Suite  720 €, Suite 853 €. C ir B klasių kajutės - be lango. C, B ir A klasių kajutės yra dvivietės ir keturvietės. De Luxe, Junior Suite ir Suite klasių kajutės yra dvivietės.

  Į kelionės kainą įskaičiuota: kruizinė kelionė Ryga-Stokholmas-Ryga, M/S Isabelle laivu, kelionės mokesčiai, De Luxe, Junior Suite ir Suite klasių kajutėse – gaivieji gėrimai kajutėje, vaisiai, taip pat specialūs pusryčiai kiekvienam keleiviui; pramoginė ir poilsinė programa laive. Kviečiame šokti grojant gyvai šokių ar disko muzikai su mūsų DJ. Dainuokite karaoke, prisijunkite prie žaidimų ir viktorinų, nepraleiskite progos laimėti nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Būtinai pasimėgaukite ir grandiozine naktine šou programa!

  Apie laivą M/S Isabelle >>

  Tallink  ir Silja Line keltų linijos:   

  • Ryga – Stokholmas (Švedija)
  • Talinas – Stokholmas
  • Talinas- Helsinkis (Suomija)
  • Helsinkis-Stokholmas
  • Turku (Suomija)-Stokholmas
  • Talinas- Alandų salos (Švedija)