OLD MILL HOTEL 3* (Klaipėda)

  Old Mill Hotel - jaukus, senamiestyje įsikūręs, 3* viešbutis Klaipėdoje.

  Kaina:
  59,00 

  OLD MILL HOTEL 3* (Klaipėda)

  Viešbutis „Old Mill Hotel“- įsikūręs vaizdingoje Klaipėdos uosto širdyje  bei miesto centre, ant marių kranto, senosios piliavietės teritorijoje. Puikus susisiekimas, erdvi nemokama stovėjimo aikštelė.

  Kambariai Svečių poilsiui viešbutyje siūlomi 31 komfortiškai įrengti dviviečiai, dviviečiai su atskiromis lovomis, vienviečiai. Kiekviename kambaryje yra palydovinė televizija, telefonas, mini baras,  vėdinimo ir kondicionavimo sistema, nemokamas bevielis internetas.

  Konferencijų organizavimas Viešbutyje įrengta konferencijų  salė, pritaikyta konferencijoms, seminarams bei mokymams organizuoti, talpinanti iki 40 dalyvių. Salė aprūpinta modernia įranga: multimedija projektorius, kompiuteris, ekranas, bevielis internetas ir kita reikalinga įranga. Oro kondicionavimo ir vėdinimo sistema,  natūralus apšvietimas bei langų užtamsinimo galimybė leis jaustis komfortiškai ir sutelkti visą dėmesį į mokamąją medžiagą. Konferencijų salėje įrengta rūbinė, WC. Nepriekaištingą renginio kokybę užtikrins kvalifikuotas ir paslaugus personalas. Kilus didesniam salių poreikiui galime pasiūlyti „Old Mill Conference“ konferencijų salę , esančia 100m. atstumu nuo viešbučio.

  Maitinimas Restoranas „Rozmarinas“, teikiantis paslaugas iki 22val.-tai puiki vieta ne tik romantiškai vakarienei, bet ir grupių ar konferencijų dalyviams.  Čia Jus rytais džiugins gausus ir įvairus pusryčių stalas, pietų metu siūlomi dienos pietūs tiek individualiems svečiams, tiek konferencijų ir seminarų dalyviams. Konferencijų dalyviams siūlomas platus pietų bei kavos pertraukėlių pasirinkimas, priklausantis nuo dalyvių poreikių. Pietų bei kavos pertraukėlių metu, paskanausite ne tik gurmaniškų restorano "Rozmarinas" patiekalų, bet ir turėsite puikią galimybę pasigrožėti pro langą atsiveriančia Kuršių marių bei praplaukiančių laivų panorama...

  Adresas: Žvejų g. 22, Klaipėda


  STANDARTINĖS APGYVENDINIMO KAINOS

  Kambario tipas

  2016 05 01 – 09 15

  2016 01 01 – 04 30

  2016 09 16 – 12 31

   

   

   

  Vienvietis

  76 Eur

  59 Eur

  Dvivietis

  85 Eur

  65 Eur


  Į pasiūlymą įskaičiuota:

  • pusryčiai  pirmadienį – penktadienį 7 – 10 val.; šeštadienį – sekmadienį 8 -11 val;
  • wi – fi;
  • automobilių parkavimo vieta.

  Jei viešbutis pakeičia kompleksų kainas ar sudėtį agentūra pasilieka teisę koreguoti pasiūlymus.

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: OLD MILL HOTEL 3* (Klaipėda)