Škotija ir Anglija...legendomis apipinti kraštai

  • Šalis: Ne
  • Organizatorius: Novaturas

  Keliautojų skaičius

  Škotija ir Anglija...legendomis apipinti kraštai

  Kelionių pagal Jūsų pateiktą asmenų skaičių šiuo metu negalime pasiūlyti. Kreipkitės į mus ir stengsimės pateikti geriausią alternatyvą.

  • Įspūdinga kelionė, kurioje Jus lydi pasakojimai apie Škotijos karalius ir karalienes, legendomis apipintas pilis ir paslaptingąją Lochneso ežero pabaisą
  • Edinburge ne tik lankote istorines miesto įžymybes, bet ir degustuojate škotų pasididžiavimu laikomą viskį
  • Nuostabia Škotijos kalnų ir ežerų panorama gėritės nuo aukščiausio Didžiojoje Britanijoje Ben Nevio kalno
  • Gėrėdamiesi uolėtomis Skye salos pakrantėmis vykstate į spalvingą salos sostinę Portree, skanaujate jūrų gėrybes
  • Didžiojo anglų poeto V. Šekspyro takais vaikštote Stratforde prie Eivono, o Britanijos monarchijos didybę pajuntate Londone

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Škotija ir Anglija...legendomis apipinti kraštai

  Kelionės aprašymas

  1   diena

  Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstate į viešbutį Lenkijos–Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

   

  2   diena

  Pusryčiai. Išvykstate į žavų, Žemutinės Saksonijos tradicijas atspindintį, Hamelno miestelį, pasak legendos, vadinamą „pelių miestu“. Pavyzdingai restauruotame senamiestyje gausu Vėzerio Renesanso architektūros perlų. Į pagrindinę senamiesčio Pferdemarkt aikštę veda žavios mažos gatvelės su kavinėmis, jaukiomis užeigomis, triukšmingais alaus sodais ir mažomis parduotuvėlėmis. Tūkstančiai žiurkių atvaizdų miesto grindinyje veda į įžymias, su legenda susijusias miesto vietas. Toliau kelionę tęsiate per Vokietiją, Amsterdamo link. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Vokietija. Hamelnas
  guide_picture
  Vokietija. Hamelnas
  guide_picture
  Vokietija. Hamelnas
  guide_picture
  Vokietija. Hamelnas
   

  3   diena

  Pusryčiai. Vykstate į Amsterdamą. Atvykus ekskursija turistiniu *laiveliu Amsterdamo kanalais. Aplankote Dam (Rotušės) aikštę, Singel kanalo gėlių turgų. Po pietų vykstate į prieplauką ir keliatės keltu į Nju Kastlį. Nakvynė kelto kajutėse.

  guide_picture
  Olandija. Amsterdamas
  guide_picture
  Olandija. Amsterdamas
  guide_picture
  Olandija. Amsterdamas
  guide_picture
  Olandija. Amsterdamas
   

  4   diena

  Atplaukiate į Nju Kastlį. Vykstate į Škotijos sostinę Edinburgą. Ekskursija po vieną gražiausių Europos miestų. Aplankote ant bazaltinės uolos iškilusią *Edinburgo pilį, kurioje saugomas Skono akmuo, čia taip pat įsikūręs Škotijos nacionalinis karo muziejus, o jos Didžiojoje salėje iki XVII a. posėdžiaudavo Škotijos parlamentas. Karališkoji Mylia veda per viduramžių senamiestį. Esant galimybei, viskio *degustacija. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Škotija. Edinburgo pilis
  guide_picture
  Škotija. Edinburgo pilis
  guide_picture
  Škotija. Edinburgas
  guide_picture
  Škotija. Edinburgas
   

  5   diena

  Pusryčiai. Tolesnė pažintis su Edinburgu: aplankote karališkąją rezidenciją – *Holyroodhouse rūmus, kuriuose šešerius metus gyveno Škotijos karalienė Marija Stiuart; Karališkąjį Škotijos muziejų, kur eksponuojamos Rytų ir Europos dekoratyvinio meno kolekcijos. Toliau kelionę tęsiate paslaptingojo Lochneso ežero link. Lochnesas – didžiulis gėlo vandens ežeras, apipintas mitais ir įvairiausiomis istorijomis apie ežero pabaisą – Nesę. Esant galimybei, aplankote *Nesės centrą. Vykstate aukščiausios Didžiosios Britanijos viršukalnės Ben Nevio kalno (1344 m) link. Grožėdamiesi ežerų ir kalnų vaizdais atvykstate į viešbutį prie Fort Viljamo. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Škotija. Lochneso pilis
  guide_picture
  Škotija. Ben Nevio kalnas
  guide_picture
  Škotija. Lochneso ežeras
  guide_picture
  Škotija. Edinburgas. Hollyroodhouse rūmai
   

  6   diena

  Pusryčiai. *Plaukdami laivu į Skye salą, dar vadinamą ūkanotąja sala, gėritės vaizdingu kalnuotu Škotijos Hailando rajonu, viena gražiausių Europos vietų. Apvažiuojate šiaurinę salos dalį – Trotternish pusiasalį – su didingomis Quiraing kalvomis, laiko, vandens ir vėjų suformuota uolėta pakrante; sustojate apžvalginėje aikštelėje pasigrožėti „klostuota“ Kilt Rock uola bei iš tolo matoma vieniša Old Man of Storr uola. Gėrėdamiesi įspūdingu kraštovaizdžiu vykstate į nuostabioje įlankoje įsikūrusią salos sostinęPortree su uostą supančiais mažais spalvotais namukais. Norintys gali paskanauti jūros gėrybių (už papildomą mokestį). Prie Loch Duich ežero sustojate pasigėrėti romantiškomis legendomis apdainuota XIII a. Eilean Donan pilimi, stūksančia Donan salelėje. Sugriauta jakobinų sukilimų metu, pilis atstatyta XX a. pradžioje. Pilis gali didžiuotis ir savo kinematografijos istorija – čia buvo filmuojami keli garsūs kino filmai – „Kalnietis“ ir serialai apie Džeimsą Bondą. Išvykstate Fort Viljamo link. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Škotija. Skye sala
  guide_picture
  Škotija. Skye sala. Old Man of Storr uola
  guide_picture
  Škotija. Skye sala. Portree
  guide_picture
  Škotija. Skye sala. Eilean Donan pilis
   

  7   diena

  Pusryčiai. Palei Škotijos didžiausio Loch Lomond ežero pakrantę vykstate Karlailo (Calrisle) link. Karlailas – miestas, esantis tarp Škotijos ir Anglijos, kurio miesto sienos mena audringą istoriją, pradedant vikingų atakomis, baigiant nuolatinėmis škotų ir anglų kovomis. Ekskursijos metu apžiūrite raudonų plytų pilį, kurioje Elžbietos I įsakymu buvo įkalinta Škotijos karalienė Marija; Rotušę, Katedrą, Adriano sienos, pastatytos senovės romėnų pasienio apsaugai, likučius. Išvykstate Stratfordo prie Eivono link. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Škotija. Loch Lomond ežeras
  guide_picture
  Anglija. Carlisle pilis
  guide_picture
  Anglija. Carlisle. Katedra
  guide_picture
  Anglija. Carlisle. Katedra
   

  8   diena

  Pusryčiai. Vykstate į Šekspyro gimtinę – Stratfordą prie Eivono. Aplankote vietas, susijusias su V. Šekspyro gyvenimu: gimtasis *namas-muziejus, amžinojo poilsio vieta – Šv. Trejybės bažnyčia, karališkasis Šekspyro teatras. Vykstate į Londoną. Atvykus ekskursija autobusu po politinį ir religinį Londono centrą – Vestminsterį: Viktorijos krantinė, Trafalgaro aikštė, Parlamento rūmai, Vestminsterio abatija, Pikadilio aikštė. Haid ir Kensingtono parkai. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Anglija. Stratfordas prie Eivono
  guide_picture
  Anglija. Londonas
  guide_picture
  Anglija. Londonas
  guide_picture
  Anglija. Londonas. Big Ben
   

  9   diena

  Pusryčiai. Toliau ekskursiją tęsiate po finansinį ir prekybinį miesto centrą – Sitį: buvusi spaudos karalystė – Fleet Street gatvė, Karališkieji Teismo rūmai, Anglijos įžymių žmonių panteonas – Šv. Povilo katedra, lordo-mero rezidencija Mansion House, Karališkoji Birža, Anglijos Bankas. Praeinate St. James parku iki Bakingemo rūmų. Vykstate į Doverį ir keliatės keltu į Kalė. Vykstate į viešbutį prie Dunkerko. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Anglija. Londonas. Bakingemo rūmai
  guide_picture
  Anglija. Londonas. Bakingemo rūmai
  guide_picture
  Anglija. Londonas. Vestminsterio abatija
  guide_picture
  Anglija. Londonas
   

  10   diena

  Pusryčiai. Vykstate į Liuveną. Šio flamandiško miesto šaknys siekia Romos laikus. Manoma, kad miestas išaugo iš stovyklavietės, kurią šioje vietoje įkurdino Julijus Cezaris. Viduramžiais miestas klestėjo dėl prekybos audiniais, bet didžiausią pripažinimą pasaulyje pelnė dėl XV a. čia įkurto universiteto, kuris vėliau tapo viena prestižiškiausių mokslo įstaigų Europoje. Ekskursija mieste: Oude Markt aikštė, kurios baruose nuolatos šurmuliuoja studentai ir miesto svečiai; gausiai puošta viduramžius menanti Rotušė, 200 m. statyta Šv. Petro bažnyčia. Po pietų išvykstate Vokietijos link. Kelionė per Belgiją, Vokietiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Belgija. Liuvenas
  guide_picture
  Belgija. Liuvenas
  guide_picture
  Belgija. Liuvenas
  guide_picture
  Belgija. Liuvenas
   

  11   diena

  Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.


  Kelionės metu nuvažiuojama ~5800 km.

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • Kelionė autobusu,
  • 9 nakvynės viešbučiuose,
  • 1 nakvynė keturvietėje laivo Amsterdamas – Nju Kastlis kajutėje,
  • maitinimas – 9 pusryčiai,
  • kelto Doveris – Kalė bilietai,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • draudimas, 
  • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, 
  • arbatpinigiai, 
  • privalomas maitinimas kelte, 
  • pietūs, vakarienės, 
  • miestų turistiniai mokesčiai, 
  • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

  Pastabos

  • švykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
   • (¹) – yra papildomų sąlygų.
  • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 15 EUR ir 65 GBP už visus (*) pažymėtus objektus.
  • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.