SELINI SUITES 4* (Apgyvendinimas Kretoje)

  Kategorija: (4 stars )
  Šis viešbutis įsikūręs gražioje vietoje vos už 150 m nuo jūros, 1,5 km nuo miesto centro.
  • Kryptis: Kreta
  • Šalis: Graikija
  • Organizatorius: Keliaujantiems savarankiškai
  • Viešbučio tipas: Kurortinis

  Keliautojų skaičius

  SELINI SUITES 4* (Apgyvendinimas Kretoje)

  Į pasiūlymą įskaičiuotas apgyvendinimas su nurodytu maitinimu.
  Skrydžio ir pervežimų kainos neįskaičiuotos.

  Viešbučio aprašymas:

  Kompleksas „Selini Suites“ dirba kasmet nuo balandžio iki spalio.Svečiai gali atsipalaiduoti erdviuose numeriuose ir mėgautis galimybe savarankiškai ruošti valgį arba gardžiai pavalgyti restorane. Didelis lauko baseinas puikiai tinka atsigaivinti pasidžiaugus Viduržemio jūros saule. Vaikai kviečiami smagiai leisti laiką pramogų kambaryje ir žaidimų kambaryje. Kambaryje su žaidimais pasilinksmins tiek vaikai, tiek suaugusieji.

  Nuo viešbučio iki paplūdimio - 150 m. iki miesto centro -1.5 km iki Chania oro uosto - 35 km. 

  Viešbutyje yra Parduotuvės, žaidimų kambarys, automobilių nuoma, kavinė, kirpėja, mini klubas, pinigų keitykla, dviračių nuoma, sporto salė, dviračių nuoma.

  Kambariuose yra vonios kambarys, plaukų džiovintuvas, kabelinė televizija, balkonas/terasa, radijas, telefonas, šaldytuvas.

  Adresas: Raphania Kolymbari, - 73006 - Chania, Kolymbari, Crete 

  Daugiau viešbučių Kretos saloje už gerą kainą>>>>>

  Skrydžių į Kretą ieškokite čia >>>>

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: SELINI SUITES 4* (Apgyvendinimas Kretoje)

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  Apgyvendinimas su nurodytu maitinimu

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  Skrydis

  Pastabos

  APIE KRETOS SALĄ

  Kreta didžiausia iš Graikijos salų, viena iš didžiausių visoje Viduržemio jūroje. Ji driekiasi pietinėje Graikijos valstybės dalyje, taip atskirdama Europą nuo Afrikos. Kreta yra tik viena iš daugiau kaip 2000 Graikijos salų. Kretos reljefui būdingi kalnai, kurie ir sukuria šios salos žavesį. Iš viso Kretoje gyvena apie 620 tūkst. nuolatinių gyventojų, o vasaros sezono metu su laikinais darbuotojais bei turistais šis skaičius viršija 1 milijoną.

  Šlovinga jos istorija prasidėjo dar 6500 m. pr. Kr. Būtent čia gimė pirmoji ir seniausia Europos civilizacija, kurios praeitis atgyja daugybėje archeologijos liekanų, muziejų ekspozicijose, meno kūriniuose ir svarbiausia - Kretos gyventojų širdyse. Mino civilizacijos laikotarpiu (3000 - 1100 m.pr. Kr.) Kreta buvo galinga jūrų valstybė, vėliau ją valdė romėnai, arabai, venecijiečiai, turkai. Tik 1913 m. sala pagaliau tapo Graikijos dalimi.

  Nepaprastai kontrastingas Kretos kraštovaizdis verčia žavėtis kiekvieną. Kreta – labiausiai saulės lepinama Graikijos sala, puikuojasi savo dangaus žydrumo jūra bei paplūdimiais. Švelnus Viduržemio jūros klimatas ir 300 dienų per metus šviečianti saulė, pakankamas drėgmės kiekis užtikrina Kretos gyventojams kelis derlius metuose. Didžiulis vaisių, daržovių, jūros gėrybių, geriausiu pasaulyje pripažinto medaus ir alyvuogių aliejaus bei vynų pasirinkimas patenkins išrankiausią gurmaną.

  Pagrindinė informacija: didžiausia Graikijos sala ir penktoji pagal dydį Viduržemio jūroje. Jos plotas – 8,336 km². Kretos teritorija suskirstyta į keturis pagrindinius regionus: sostinė Heraklionas (centre), Lasitis – rytuose, Retimnas ir Chanija – vakaruose.

  Pagrindiniai kurortai: Populiariausi kurortiniai kaimeliai šalia Chanijos – Georgopulis, Platanas, Saudo įlankos sritis. Čia yra žymiausias rusvas paplūdimys – Elafonisi.

  Klimatas: Kreta gali pasigirti švelniu, subtropiniu klimatu. Kurortinis sezonas tęsiasi nuo balandžio iki spalio mėnesio. Pats karščiausias mėnuo Kretoje yra rugpjūtis. Tuomet dieną temperatūra pakyla iki 35 laipsnių šilumos. Vidutinė vandens temperatūra – 22 laipsniai šilumos.

  Kalba: Valstybinė kalba – graikų, tačiau lengvai galima susikalbėti anglų, daug kur ir rusų bei vokiečių kalbomis.

  Laikas: laiko juosta GTM+2.

  Pinigai: piniginis vienetas – euras.

  Transportas: Kretoje patogu keliauti autobusais. Autobusų tvarkaraščiai iškabinti visose autobusų stotyse ir autobusų stotelėse. Taksi paslaugos gana brangios, tačiau dėl kainos reikia derėtis. Savo patogumui galite išsinuomoti automobilį ar motorolerį.

  Dokumentai: reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

   

  Įdomiausios lankytinos vietos Kretos Chanijos regione

  Chanija (Chania)

  Nuostabus miestas su senais pastatais, muziejais, bažnyčiomis ir amatų parduotuvėmis. Atmosfera turi lengvą Florencijos ir Venecijos atspalvį. Chanijos miestas gali būti suskirstytas į dvi dalis: senamiestį, kuris išsidėstęs toliau nuo senojo uosto, ir naujamiestį. Daugybė parkų, harmoninga senovės architektūra, viešbučiai ir nedidelis vandens parkas „Limnoupolis“ – būtent taip turi atrodyti ideali poilsio vieta.

  Sintrivani (uosto aikštė)

  Uosto aikštė yra šalia judraus senojo Chanijos uosto. Joje susikerta Chalidon, Zampeliou, Karaoli, Dimitriou-Sifaka bei Kanevaro gatvės bei alėjos. Jose atsiskleidžia tikroji Chanijos miesto dvasia. Pati aikštė apsupta gausybės kavinių, restoranų ir suvenyrų parduotuvių. Jos viduryje čiurlena marmurinis fontanas. Iki 1950 metų Sintrivani aikštė buvo Chanijos gyventojų susibūrimo centru.

  Elafonisas (Elafonisi)

  Jau vien leidžiantis nuo kalno į garsų Elafoniso paplūdimį atsiveria įspūdingas vaizdas. Kiek tik akys aprėpia – turkio spalvos Libijos jūra ir šviesaus smėlio paplūdimys. Nuo pakrantės, keliaujant sekluma, galima pereiti į Elafoniso salą.

  Miesto sodas

  Miesto sodas įkurtas 1870 metais. Nuo pat įkūrimo ši vieta buvo pagrindinė miesto laisvalaikio zona, kurioje vykdavo įvairios parodos, renginiai. Po pusšimčio metų miesto savivaldybė nusprendė atlikti parko rekonstrukciją, kurios metu sodas apsodintas įvairiaspalvėmis gėlėmis ir medžiais. Tai puiki vieta ramiam pasivaikščiojimui per žaliuosius sodo labirintus.

  Chanijos turgaus halė

  Chanijos turgaus halės statybos darbai pareikalavo penkių metų: pradėti 1908 metais, užbaigti 1913 metais, kai Kreta susivienijo su Graikija. Tai kryžiaus formos pastatas, išsiskiriantis elegancija, kuriam būdinga neoklasicistinio stiliaus bruožai. Turgaus halės pastato plotas užima net 4000 kv. m. Jame įsikūrusiose parduotuvėse galima nusipirkti tradicinių alkoholinių gėrimų, prieskoninių žolelių, sūrių, mėsos, žuvies, šviežios duonos bei suvenyrų.

  Kretos jūrų muziejus

  Kretos jūrų muziejus įkurtas 1973 metais, siekiant pademonstruoti karinio jūrų laivyno tradicijas. Dviejų aukštų pastate yra trylika ekspozicijų, kuriuose pristatoma jūrų istorija nuo antikos laikų iki Kretos mūšio 1941 metais. Muziejuje eksponuojami įvairių laivų modeliai, jų nuolaužos, navigacijos prietaisai. Vienoje iš salių yra įvairiausių dydžių ir spalvų kriauklių kolekcija, surinkta iš Graikiją skalaujančių vandenų dugno.

  Samarijos tarpeklis

  Tik apsilankius viename ilgiausių Europos tarpeklių galima pamatyti visą Kretos kalnų grožį. Tarpeklis tęsiasi apie 18 km per Baltuosius kalnus. Siauriausia tarpeklio vieta yra ties Geležiniais vartais, kurių aukštis – apie 500 m. Yra apžvalgos aikštelių, nuo kurių atsiveria gražus vaizdas. Tai tikrai vertas dėmesio natūralus gamtos objektas.