SEASHELLS RESORT AT SUNCREST HOTEL 4* (Apgyvendinimas Maltoje)

  Kategorija: (4 stars )
  „Seashells Resort at Suncrest“ yra įsikūręs už 10 km nuo buvusios Maltos sostinės Mdinos. Artimiausias paplūdimys yra vos už 1 km.
  • Kryptis: Ne
  • Šalis: Malta
  • Organizatorius: Keliaujantiems savarankiškai
  • Viešbučio tipas: Kurortinis
  • Viešbučio tipas: Šeimyninis

  Keliautojų skaičius

  SEASHELLS RESORT AT SUNCREST HOTEL 4* (Apgyvendinimas Maltoje)

  Kelionių pagal Jūsų pateiktą asmenų skaičių šiuo metu negalime pasiūlyti. Kreipkitės į mus ir stengsimės pateikti geriausią alternatyvą.

  Į pasiūlymą įskaičiuotas apgyvendinimas su nurodytu maitinimu.
  Skrydžio ir pervežimų kainos neįskaičiuotos.

  Viešbučio aprašymas:

  Iš Šv. Pauliaus įlankoje, Qawra mieste, įsikūrusio pajūrio kurortinio viešbučio atsiveria vaizdai į Maltos salas ir Viduržemio jūrą. Viešbutyje yra baseinas su vandens masažu, sūkurinis baseinas su čiuožykla ir sveikatingumo centras.Viešbutyje yra 3 savitarnos restoranai, kuriuose tiekiami Maltos valgiai, pica ir ant grotelių kepti mėsos bei žuvies patiekalai. Viešbučio pramogų komanda organizuoja dienos ir vakaro užsiėmimus suaugusiesiems bei vaikams. Kasdien galėsite pasiklausyti gyvai atliekamos muzikos, o savaitgaliais pašėlti naktiniame klube.

  Iki miesto centro - 100 m, iki paplūdimio - 20 m, naktinio klubo - 150 m, autobusų stotelės - 150 m, Maltos tarptautinio oro uosto - 19 km.

  Kambariuose yra vonios kambarys, plaukų džiovintuvas, kabelinė televizija, vonios kambarys - neįgaliesiems, telefonas, oro kondicionierius, balkonas, TV, mini šaldytuvas (už papildomą mokestį).

  Viešbutyje yra kirpykla, konferencijų salė, baseinai, žaidimų kambarys, mini klubas, vaikų baseinas, pinigų keitykla, diskoteka/klubas, žaidimų aikštelė, užkandžių baras, sporto salė.

  Adresas: Qawra Coast Road, - Spb1902 - Qawra, Bugibba, Malta

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: SEASHELLS RESORT AT SUNCREST HOTEL 4* (Apgyvendinimas Maltoje)

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  Apgyvendinimas su nurodytu maitinimu

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  Skrydis

  Pastabos

  -