Savaitgalis Skandinavijoje visai šeimai ...troliai Mumiai, piranijos, aukso paieškos ir kiti nuotykiai

  Pramoginis savaitgalis Suomijoje
  • Šalis: Ne
  • Organizatorius: Novaturas

  Keliautojų skaičius

  Savaitgalis Skandinavijoje visai šeimai ...troliai Mumiai, piranijos, aukso paieškos ir kiti nuotykiai

  Kelionių pagal Jūsų pateiktą asmenų skaičių šiuo metu negalime pasiūlyti. Kreipkitės į mus ir stengsimės pateikti geriausią alternatyvą.

  Pramoginis savaitgalis Suomijoje

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Savaitgalis Skandinavijoje visai šeimai ...troliai Mumiai, piranijos, aukso paieškos ir kiti nuotykiai

  Kelionės aprašymas

  1   diena

  Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Po pietų atvykstate į Taliną. Lankote modernią *Talino laivų muziejaus ekspoziciją, įrengtą XX a. pr. veikusiuose hidroplanų angaruose, ankstesnėje Petro Didžiojo jūrų tvirtovės teritorijoje. Tai jaunų ir senų nuotykių mėgėjų lobių skrynia, sauganti daugybę neįtikėtinų istorijų. Turite retą galimybę pabūti tikrame povandeniniame karo laive ir sužinoti apie jūreivių kasdienybę; išbandyti hidroplano skrydžio simuliatorių; pamatyti didžiausią abu pasaulinius karus išgyvenusį garinį ledlaužį Suur Tõll ir daugybę kitų įdomybių. Ekskursija po jaukų Talino senamiestį apžiūrint Tompėjos pilį, Šv. Marijos katedrą, Lossiaikštę su įspūdingu soboru – Aleksandro Nevskio katedra, miesto Rotušę, dominikonų vienuolyną. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Estija. Talinas
  guide_picture
  Estija. Talinas
  guide_picture
  Estija. Talino laivų muziejus
  guide_picture
  Estija. Talino laivų muziejus
   

  2   diena

  Pusryčiai. Vykstate į uostą ir keltu plaukiate į Helsinkį. Artėdami prie Helsinkio grožitės nuostabiais miesto ir jį supančių akmenuotų salelių – šcherų vaizdais. Keliaujate į vieną seniausių Suomijos miestų – Naantali. Jaunesnių keliautojų laukia nuotykiai *TROLIŲ MUMIŲ ŠALYJE, sukurtoje populiariųjų Tuvės Janson knygų motyvais: tilteliu einate į salą, kurioje atgyja pasaka – užeinate į mėlynių spalvos penkių aukštų Muminuko namą, Muminuko Mamos virtuvę, Snifo stovyklą, Muminuko Tėčio laivą, sutinkate mėgstamus personažus – Muminuką, Muminuko Mamą ir Tėtį, bailųjį Snifą ir kitus. Arba siūlome laiką praleisti visai netoli esančioje *VASKI NUOTYKIŲ SALOJE, kuri priverčia pajudinti ir raumenis, ir smegenis. Saloje – penki nuotykių pasauliai, kur galite dalyvauti piratų laivo užgrobime, šliuožti virve, žvejų kaimelyje iš arti pamatyti įvairius naminius gyvulius, Atsiskyrėlio trobelėje plauti auksą, Medžiotojų stovykloje šaudyti iš lanko ar ieškoti kitų jaudinančių nuotykių kartu vykdydami galvą pasukti verčiančias užduotis. Kupini įspūdžių vykstate į senąją Suomijos sostinę – Turku. Tai nedidelis, jaukus miestas, įsikūręs abipus Auros upės. Pasivaikštote po miestą apžiūrėdami centrinę miesto aikštę, XIV a. Turku katedrą, didžiausią Suomijoje XIII a. Turku *pilį ar prisėdate patikusioje senamiesčio kavinėje ramiai išgerti puodelio kavos ir suvalgyti ledų aptardami dienos įspūdžius. Keliaujate Helsinkio link. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Suomija. Naantali miestas
  guide_picture
  Suomija. Troliu mumių šalis
  guide_picture
  Suomija. Vaski nuotykių sala
  guide_picture
  Suomija. Turku
   

  3   diena

  Pusryčiai. Dar vieną įspūdžių kupiną dieną pradedate *HEUREKOS mokslo centre. Jis neturi nieko bendro su nuobodžiais muziejais, kuriuose negalima rankomis liesti eksponatų. Priešingai – ekspozicijos Heurekoje interaktyvios, viską galima tikrinti ir bandyti patiems. Išsiaiškinate daugybę dalykų, kurių iki šiol nežinojote apie jus supantį pasaulį. Kita stotelė –Helsinkio *LINNANMAKI atrakcionų parkas, kuriame šeimos pramogauja jau nuo 1950 m. Parke gausu atrakcionų tiek adrenalino ištroškusiems, tiek ir nuosaikesniems pramogautojams. Tai dar ne viskas! Laukia pažintis su mįslingu povandeniniu pasauliu *SEA LIFE akvariume. Laukia magiška kelionė nuo tropikų iki Arkties, akis į akį susiduriant su piranijomis, jūrų žvaigždėmis, rykliais, aštuonkojais ir kitomis įdomiausiomis jūrų pasaulio būtybėmis. Vakare keltu išplaukiate į Taliną. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Suomija. Heurekos mokslo centras
  guide_picture
  Suomija. Linnanmaki atrakcionų parkas
  guide_picture
  Suomija. Linnanmaki atrakcionų parkas
  guide_picture
  Suomija. Sea life akvariumas
   

  4   diena

  Pusryčiai. Keliaujate per Estiją, Latviją. Sustojate aplankyti barono *Miunchauzeno muziejaus, įsikūrusio vaizdingame Latvijos pajūrio ruože ir atgaivinančio barono Jeronimo Karlo Frydricho fon Miunchauzeno legendą. Pasakojama, kad dvare, kurį lankote, baronas praleido šešis laimingiausius savo gyvenimo su žmona Jakobina metus. Tęsiate kelionę. Visai netoli Latvijos – Lietuvos sienos, žaliuojančiame Tervetės upės slėnio pušyne yra Tervetės gamtos parkas – viena populiariausių lankytinų vietų Latvijoje. Lankote parko Pasakų pasaulį, kuriame karaliauja Miško karalius, nykštukai, velniai ir raganos. Vakare grįžtate į Lietuvą.

  Kelionės metu nuvažiuojma ~1600 km.

  guide_picture
  Latvija. Miunchauzeno muziejus
  guide_picture
  Latvija. Miunchauzeno muziejus
  guide_picture
  Latvija. Tervetės gamtos parkas
  guide_picture
  Latvija. Tervetės gamtos parkas

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • Kelionė autobusu,
  • kelto Talinas – Helsinkis – Talinas bilietai,
  • 3 nakvynės viešbučiuose,
  • maitinimas – 3 pusryčiai,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
  • dovanos ir suvenyrai kelionės metu,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • draudimas, 
  • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, 
  • arbatpinigiai, 
  • pietūs, vakarienės, 
  • miestų turistiniai mokesčiai, 
  • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

  Pastabos

  • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
   • (¹) – yra papildomų sąlygų.
  • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 110 EUR suaugusiems, apie 90 EUR vaikams iki 14 m. už visus (*) pažymėtus objektus.
  • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.