Pietų Afrikos Respublika – vaivorykštės keliu

  Pažintis su nepaprasto grožio gamta ir autentiška kultūra! Nuo 2 keliautojų

  • Šalis: Pietų Afrikos Respublika
  • Organizatorius: WE Travel

  Keliautojų skaičius

  Pietų Afrikos Respublika – vaivorykštės keliu

  Kelionių pagal Jūsų pateiktą asmenų skaičių šiuo metu negalime pasiūlyti. Kreipkitės į mus ir stengsimės pateikti geriausią alternatyvą.

  Keliausite visureigiu autobusiuku. Vykdami į safarį po žvėrių karaliją, stebėdami laukinę gamtą, medžiodami įspūdingiausius kadrus fotoaparatais ir nakvodami stovyklavietėse pajusite turistinio žygio dvasią!

  Kelionėje:

  • Krugerio ir Ado dramblių nacionaliniai parkai
  • Maloločos ir Mkuzės rezervatai, Drakono kalnai, Laukinis Krantas
  • Zulų genties kaimelis
  • Stalo kalnas ir Stelenboso vyno regionas

  1 DIENA. JOHANESBURGAS–MPUMALANGA (Pi, V)

  Anksti ryte iš Johanesburgo išvyksite į Mpumalangą. Pakeliui matomą peizažą formuos kalnai, panoraminiai takai, slėniai, upės, kriokliai ir miškai. Nedaugelis pasaulio regionų gali lygintis su šios vietovės įstabiu grožiu. Aplankysite istorinį Pilgrims Resto miestelį, atsiradusį per aukso karštligę ir tapusį provincijos Mpumalangos saugomu nacionaliniu paveldu, tiesiog muziejumi po atviru dangumi. Stabtelėsite prie geologinio fenomeno – Berko laimės ežerėlių (angl. Bourke‘s Luck Potholes). Esant palankiam orui, grožėsitės kalnų peizažais nuo vietovės, vadinamos Dievo langu (angl. God‘s window). Apsistosite nameliuose, įrengtuose ant netoli Graskopo esančio šlaito. Vakarienė ir nakvynė Mpumalangoje.

  2–3 DIENOS. KRUGERIO NACIONALINIS PARKAS (P, Pi, V)

  Po pusryčių keliausite į didžiausią gyvūnų rezervatą visoje Pietų Afrikoje. Krugerio nacionalinis parkas didžiuojasi turėdamas daugiausia gyvūnų rūšių ir net 16 įstabių ekosistemų. Jaudinantys safariai suteiks puikią galimybę stebėti daugybę čia gyvenančių gyvūnų. Šioje nepaprastoje laukinėje Afrikoje galėsite pamatyti vadinamąjį didįjį penketą: liūtų, leopardų, dramblių, raganosių ir buivolų, taip pat daug kitų rūšių gyvūnų. Parke gausu žirafų, juodųjų raganosių, buivolų, impalų, stepinių zebrų, juostuotųjų gnu, kudu, vandeninių ožių, babuinų, mažųjų Afrikos beždžionių, gepardų, leopardų ir kitų mažesnių plėšrūnų. Vakarienė ir nakvynė prie Krugerio nacionalinio parko.

  4 DIENA. SVAZILANDO KARALYSTĖ (P, Pi, V)

  Po pusryčių vyksite į Maloločos gamtos rezervatą, esantį Svazilando kalnuose. Jis žinomas dėl gamtos arealų įvairovės – galėsite pamatyti plačias pievas, akmenuotus laukus, krūmynus ir miškus. Rezervatą tyrinėsite pėsčiomis, todėl galėsite pasimėgauti nuostabia gamta ir kalnų vaizdais. Vakare atsipalaiduosite mėgaudamiesi vakariene prie laužo. Nakvynė Svazilande.

  5–6 DIENOS. ZULŲ TAUTELĖS ŽEMĖS (P, Pi, V)

  Po pusryčių aplankysite netoli Mbabanės esančius rankdarbių turgus, kuriuose galėsite pamatyti daugybę tautodailės darbų. Nevalia aplenkti ir vietos žynio! Grįžę į Pietų Afriką keliausite į Mkuzės medžioklės rezervatą – nykstančių juodųjų raganosių rojų. Prie netoliese esančio vandens telkinio galėsite stebėti prie jo susirenkančius gyvūnus. Po ankstyvo safario nukeliausite į netoliese esantį zulų kaimelį ir susipažinsite su jų kultūra bei gyvenimo būdu. XIX a. galingoji zulų gentis ietimis nugalėjo puikiai ginkluotą britų armiją. Vakarienė ir nakvynė zulų žemėje.

  7–8 DIENOS. DRAKONO KALNAI (P, Pi, V)

  Po pusryčių vyksite į Drakono kalnus – tai 200 km ilgio kalnuota stebuklų šalis, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kalnai skiria Atlanto ir Indijos vandenynų baseinus, jų aukštis – 3 000 metrų. Tai aukščiausi kalnai Pietų Afrikoje. Iš Mkuzės keliausite į pietinę šių kalnų papėdę. Tai tarsi žygeivių rojus – upių išgraužti tarpekliai, kriokliai, uolos. Galėsite pasivaikščioti palei nepaprasto grožio kalnų versmes, apžvelgsite bušmėnų piešinius ant uolų, mėgausitės nuostabiu peizažu. Vakarienė ir nakvynė nedideliuose kotedžuose ar trobelėse prie Drakono kalnų.

  9–10 DIENOS. LAUKINIS KRANTAS (P, Pi, V)

  Po pusryčių keliausite į Laukinį Krantą – beveik nepaliestą Pietų Afrikos rojų. Čia išvysite laukinę ir įstabią pakrantę, neaprėpiamus tyrus ir nepaliestus miškus. Miestelyje Kunu, kuriame gimė Nelsonas Mandela, apsilankysite jam dedikuotame muziejuje. Antrą dieną turėsite laisvo laiko patyrinėti šią vietovę, pabendrauti su vietos gyventojais ar atsipalaiduoti paplūdimyje. Vakarienė ir nakvynė trobelėse netoli paplūdimio Laukiniame Krante.

  11 DIENA. ADO DRAMBLIŲ NACIONALINIS PARKAS (P, Pi, V)

  Po pusryčių aplankysite Ado dramblių nacionalinį parką, įkurtą 1931 m., norint apsaugoti paskutinius 11 laukinių dramblių nuo išnykimo. Dabar čia ganosi daugiau nei 600 dramblių. Parke taip pat galima išvysti juodųjų raganosių, kuprotųjų buivolų, liūtų ir leopardų, smulkesnių žinduolių ir daugiau nei 400 rūšių paukščių. Vakarienė ir nakvynė nameliuose prie Ado dramblių nacionalinio parko.

  12–13 DIENOS. KNISNA–CICIKAMA (P, Pi x1)

  Vieną dieną praleisite prie Audrų upės žiočių. Pietūs gamtoje (12-ą kelionės dieną). Galėsite pasivaikščioti akmenuota pakrante iki pat tarpeklio. 80 km ruožą užimančiame Cicikamos miško ir pakrantės nacionaliniame parke pamatysite jūros ir kranto peizažus – kalnų regionus su atokiais slėniais, pakrantės miškus su giliais upių tarpekliais, vedančiais prie jūros. Jei norėsite, galėsite nušokti su guma nuo aukščiausios viršūnės arba pasimėgauti jūrų gėrybėmis viename iš puikių Knisnos restoranų. Nakvynė Knisnos safario nameliuose, esančiuose ramiame kurorte prie Knisnos lagūnos.

  14 DIENA. HERMANUSAS (P, Pi)

  Po pusryčių keliausite į Hermanusą. Tai viena geriausių vietų stebėti banginius nuo pakrantės. Gegužę–gruodį banginiai atplaukia į pakrantės vandenis maitintis ir poruotis. Po pietų pasivaikščiosite gražia pakrante. Vakarieniausite vietos restorane (už papildomą mokestį). Nakvynė Hermanuse.

  15–16 DIENOS. KEIPTAUNAS (P)

  Po pusryčių išvyksite į Keiptauną – vieną vaizdingiausių miestų pasaulyje. Miestą 1652 m. įkūrė olandai, jame yra daug istorinių pastatų, tarp jų – senasis olandų fortas, daugelis kitų olandų ir britų kolonizacijos laikų pastatų. Pagrindinis traukos objektas – įstabusis Stalo kalnas. Pakeliui į Keiptauną apsilankysite gerai žinomame Pietų Afrikos vyno regione Stelenbose, kur degustuosite vyną (už papildomą mokestį) ir leisitės į ekskursiją po vyno rūsius. Užsuksite į Taško kyšulį, nuo kurio atsiveria vienas žaviausių vaizdų pasaulyje. Čia galėsite pasijusti tarsi stovėdami pasaulio pakraštyje, matysite susiliejančius Indijos ir Atlanto vandenynus. Apsilankysite Haut Bėjuje, Viktorijos ir Alfredo Waterfronto rajone. Jei norėsite, galėsite nuvykti į Robeno salą (už papildomą mokestį). Nakvynė Keiptaune.

  17 DIENA. KEIPTAUNAS (P)

  Po pusryčių pakilsite į Stalo kalną, nuo kurio atsiveria panoraminiai Keiptauno vaizdai, aprėpiantys net Robeno salą. Vaizdą nuo Stalo kalno BBC apibūdino kaip panoramą, kurią tiesiog būtina pamatyti. Patyrinėję Vaivorykštės tautos siūlomus turtus dar kartą pažvelgsite į Keiptauną. Ekskursija po miestą baigsis apie 18 valandą. Po ekskursijos – turo pabaiga.

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Pietų Afrikos Respublika – vaivorykštės keliu

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • visi pervežimai pagal programą;
  • 16 nakvynių lodžijose, svečių namuose arba stacionariai įrengtose stovyklavietėse.;
  • maitinimas pagal programą: 16 pusryčių, 12 pietų, 11 vakarienių;
  • ekskursijos pagal programą;
  • parkų ir turistinių objektų mokesčiai;
  • angliškai kalbančio gido paslaugos.

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • skrydis į Pietų Afrikos Respubliką ir atgal (nuo 790 €);
  • pervežimai iš oro uosto ir atgal;
  • Pietų Afrikos Respublikos dviejų įvažiavimų  arba daugkartinė viza (apie 189 €, mokama iš anksto ir suteikiama asmeniškai PAR ambasadoje Kopenhagoje);
  • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
  • programoje nenumatytos papildomos ekskursijos;
  • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
  • asmeninės išlaidos.

  Pastabos

  • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius;
  • pasikeitus paslaugų kainoms, kelionės data ir kaina gali keistis;
  • keliautojų skaičius – mažiausiai du keliautojai;
  • nepamirškite pasirūpinti savo sveikata, rekomenduotinas skiepų sąrašas svetainėje http://www.ulac.lt/keliautojams. Dėl skiepų, geltonojo drugio sertifikato ir maliarijos profilaktikos kreipkitės į savo šeimos gydytoją.

  Turistinio žygio dvasia, arba kelionės ypatumai

  1. Apgyvendinimas. Mažose lodžijose, svečių namuose arba stacionariai įrengtose stovyklavietėse.

  2.Transportas. 12 vietų visureigis autobusiukas (angl. Safari truck) dideliais langais, su vieta bagažui ir virtuvės įrangai.

  3. Maitinimas. Dalį pusryčių ir pietų pateikia viešbučiai. Kita maitinimo dalis – kelionės metu paruoštas maistas jūsų transporto priemonėje, valgomas specialiai įrengtuose valgymo vietose gamtoje arba tiesiog prie laužo.

  4. Aktyvumas. Kai kuriomis dienomis išsirengsite į neilgus žygius, kuriems reikės lengvo fizinio pasiruošimo.

  5. Dalyvavimas. Kelionėje reikės nedidelių jūsų pastangų: panešti savo bagažą ir, jei reikia, padėti nunešti bendrą kelionės inventorių į transporto priemonę, pavalyti (išblizginti) savo langą ir pan. Pasikeisdami su kitais grupės bendrakeleiviais padėsite vadovui organizuoti pietus arba vakarienę gamtoje.