Gruzija - 4 nakvynės

  Gruzija – tai unikalių garsų, spalvų, judesio, formų ir skonių šalis


  Nuo 2 keliautojų

  • Šalis: Gruzija
  • Organizatorius: WE Travel

  Keliautojų skaičius

  Gruzija - 4 nakvynės

  Šios kelionės metu aplankysite kalnuotąją Gruziją, įsikūrusią pietinėje Kaukazo dalyje, Europos ir Azijos kryžkelėje. Turėsite galimybę iš arti pažvelgti į senąją Gruzijos kultūrą bei papročius, susipažinsite su šios šalies istorija ir grožėsitės kalnuotu kraštovaizdžiu. Gruzija tai šalis, kuriai nebūdingi prabangūs viešbučiai, prabangūs restoranai ar prašmatnios parduotuvės. Šis Kaukazo grynuolis jus nustebins srauniais upeliai, apsamanojusiomis kalvų viršūnėmis, nuoširdžiais ir aistringais gyventojais ir, žinoma, vynu.

  Kelionės datos:

  2017 m.  Kovo 5-9 d.ir 12-16 d.;

  2017 m. Gegužės 3-7 d. Ir 24-28 d.;

  2017 m. Birželio 7-11 d. Ir 21-25 d.;

  2017 m liepos 5-9 d.ir 19-23 d.;

  2017 m. Rugpjūčio 2-6 d. Ir 23-27 d.;

  2017 m. Rugsėjo 6-10 d.ir 20-24 d.;

  2017 m.  Spalio 4-8 d.

  1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS – KUTAISIS

  Savarankiškai atvyksite į Kutaisį ir būsite pasitikti ir nuvežti į  Tbilisį. Ekskursija po Tbilisį. Pasivaikščiosite po Tbilisio senamiestį. Tbilisis įsikūręs Europos ir Azijos kryžkelėje, palei istorinį Šilko kelią. Nepaisant to, jog net 85 % Tbilisio gyventojų išpažįsta įvairias krikščionybės formas, šis miestas yra viena iš nedaugelių vietų pasaulyje, kur galite pamatyti sinagogą, mečetę ir krikščionių bažnyčią visai greta viena kitos. Vakare pasivaikščiokite po nuostabią Rustaveli alėja. Už papildomą (15 EUR) mokestį siūloma vakarienė su nacionaliniu šou. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

   Nuvažiuojamas atstumas 240 km.

  2 DIENA. TBILISI – BODBE – SIGHNAGLI - TSINANDALI – TBILISI (P)

  Po pusryčių vyksite į Kachečio regioną, dar vadinamą vyno žeme. Aplankysite Bodbe Šv. Nino vienuolyną, kuriame palaidotas Šv.Nino, Gruzijos švietėjas, skelbęs krikščionybę Gruzijoje.  Ekskursijos metu aplankysite miestą Sighnaghi iš kurio atsiveria vaizdas į žavingą Alazani slenį.

  Turėsite galimybę apsižvalgyti po Tsinandali kaimelį, žinomo dėl čia buvusios vyno daryklos, kuri priklausė  19 a. Gruzijos Chavchavadze aristokratų šeimai. Už papildomą mokestį (4 EUR) grįžus į Tbilisį turėsite galimybę degustuoti vyną. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

  Nuvažiuojamas atstumas 300 km.

  3 DIENA. TBILISI – MTSHETA –ANANURI – KAZBEGI – TBILISI (P)

  Po pusryčių aplankysite Mtskheta miestelį – vieną seniausių Gruzijos miestų, senąją šalies sostinę. Šis miestas įsikūręs Aragvio ir Kuros upių santakoje. Mieste gausu archeologinio ir religinio paveldo. Gruzijos karo keliais važiuosite į Stepantsminda miestelį. Pakeliui aplakysite Ananuri bažnyčios komplesą, kuris įsikūręs netoli Aragvi upės ir didžiulio Jinvali tvenkinio. Toliau keliausite į nedidelį miestelį Kazbegi, garsėjantį savo nuostabiais panoraminiais vaizdais. Šiame miestelyje grožėsitės nuostabiais gamtos peizažais bei augalija. Daugelis keliautojų Kazbegi miestelį apibūdina kaip vieną didžiausių Gruzijos traukos objektų. Pėsčiomis keliausite nuo Kazbegi per Gergeti kaimą iki Gergeti Šv. Trejybės bažnyčios, įsikūrusios nepaprastoje vietoje – ant kalvos, iš kurios atsiveria nuostabūs vaizdai į snieguotas Kaukazo viršūnes (kelionė pėsčiomis truks apie 3 – 4 valandas). Grįžimas į Tbilisį, nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

  Nnuvažiuojamas atstumas 300 km.

  4 DIENA.TBILISI (P)

  Laisvas diena savarankiškai pažinčiai su Tbilisiu.Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

  5 DIENA. TBILISI-KUTAISI – VILNIUS

  Vyksite į oro uostą. Skrydis Kutaisis – Vilnius.

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Gruzija - 4 nakvynės

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  •  pasitikimas pagal programą ir visi pervežimai;
  • 4  nakvynės 3* viešbutyje;
  • ekskursijos pagal programą su gidu ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
  •  maitinimas pagal programą; 3 pusryčiai, mineralinis vanduo 1 butelis per dieną;
  • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu.

   

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • lėktuvo bilietas į Gruziją ir atgal (nuo 180 EUR);

  • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;

  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;

  • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;

  • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;

  • asmeninės išlaidos.

  Pastabos

  •   kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;

  •  kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, skiepai ir kt.;

  •    keliautojų skaičius – mažiausiai 2 keliautojai;

  • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;

  •   priemoka už vienvietį kambarį –62 EUR

  •  nakvynių skaičius – 4 nakvynės;

  •   nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;

  • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/.