Nepakartojamas gėlių paradas Olandijoje

  • Šalis: Olandija, Vokietija
  • Organizatorius: Novaturas

  Keliautojų skaičius

  Nepakartojamas gėlių paradas Olandijoje

  Kelionių pagal Jūsų pateiktą asmenų skaičių šiuo metu negalime pasiūlyti. Kreipkitės į mus ir stengsimės pateikti geriausią alternatyvą.

  POTSDAMAS – AMSTERDAMAS – KOIKENHOFO PARKAS – HAGA – VOLENDAMAS – MARKENO SALA – ZAANSE SCHANS MUZIEJUS – BRĖMENAS – CELĖ

  • Dalyvaujate tik kartą metuose vykstančiame bei floristų išmonę vainikuojančiame Gėlių parade!
  • Vaikščiojate po pavasariška žaluma pasipuošusį Sanssouci parką ir 7 milijonais įvairiaspalvių žiedų apsipylusį 32 ha ploto Koikenhofo parką
  • Plaukiate laivu Olandijos sostinės Amsterdamo centrą išvagojusiais kanalais, o su olandų žvejų kultūra idiliškame Volendame ir plaukdami laivu į Markeno salą
  • Degustuosite visame pasaulyje garsų olandišką sūrį
  • Norus galvojate prie Brėmeno miesto muzikantų skulptūrų, o Celėje gėritės fachverkiniais namais

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Nepakartojamas gėlių paradas Olandijoje

  Kelionės aprašymas

  1   diena

  Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstate į viešbutį prie Lenkijos–Vokietijos pasienio. Nakvynė viešbutyje.

   

  2   diena

  Pusryčiai. Vykstate į Frydricho Didžiojo miestą – Potsdamą, kur mėgo poilsiauti kaizeriai. Pasivaikštote po didžiulį Sanssouci parką su tvenkiniais, gėlynais, daugybe paviljonų ir keturiais barokinio stiliaus rūmais. Esant galimybei, aplankote vienus iš čia esančių *rūmų. Išvykstate Amsterdamo link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį pakeliui į Amsterdamą. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Vokietija. Potsdamas. Sanssouci rūmai
  guide_picture
  Vokietija. Potsdamas. Sanssouci rūmai
  guide_picture
  Vokietija. Potsdamas. Sanssouci rūmai
  guide_picture
  Vokietija. Potsdamas. Sanssouci rūmai
   

  3   diena

  Pusryčiai. Vykstate į Amsterdamą. Atvykus ekskursija po miestą *laiveliu Amsterdamo kanalais ir pėsčiomis, aplankant Dam (Rotušės) aikštę su žymiuoju Laisvės paminklu,Singel kanalo gėlių turgų, deimantų šlifavimo įmonę ir parduotuvę „Coster“. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti *Van Gogo muziejų, kuriame eksponuojama apie 200 jo drobių ir 500 piešinių, taip pat dailininko laiškai; arba *Rijks muziejų, kuriame eksponuojami olandų tapytojų kūriniai (XV–XVII a.). Nakvynė viešbutyje prie Amsterdamo.

  guide_picture
  Olandija. Amsterdamas
  guide_picture
  Olandija. Amsterdamas. Singel kanalo gelių turgus
  guide_picture
  Olandija. Amsterdamas
  guide_picture
  Olandiškos klumpės
   

  4   diena

  Pusryčiai. Vykstate stebėti Gėlių parado, kurio maršrutas vingiuoja 40 km nuo Nordvijko iki Harlemo per svogūninių gėlių auginimo kaimelius. Nepakartojamas gėlių kompozicijų ir puokščių paradas vyksta tik vieną kartą metuose (04 25 d.). Floristų išmonei čia nėra ribų. Apipintos skintomis pavasario gėlėmis atgyja didžiulės metalinės konstrukcijos, vaizduojančios muzikos instrumentus, dinozaurus ar vaikų pamėgtus filmų herojus. Šių metų parado tema – „Karalystei 200 metų!”. Aplankote *Koikenhofą – 32 hektarų ploto anglišką parką, kurį XIX amžiuje aplink Teylingeno rūmus įrengė kraštovaizdžio architektas Janas Davidas Zocheris. Lankytojai Koikenhofo parką sieja su tulpėmis. Be tulpių akį vilioja Velykų varpeliai, hiacintai ir kitos pavasarinės svogūninės gėlės. Pavasarį parke žydi septyni milijonai žiedų. Pasivaikštote Vestuvių taku, kurį puošia dekoratyvinės vyšnios ir kilimas iš rausvų, violetinių ir baltų gėlių; pasvajojate Įkvėpimo soduose; praeinate 2002 metais Olandijos karaliaus Vilhelmo Aleksanderio ir princesės Maksimos sutuoktuvių proga įrengtu taku. Vykstate į trečią pagal dydį Olandijos miestą Hagą – Nyderlandų valdžios „sostinę”. Mieste posėdžiauja Nyderlandų parlamentas, gyvena ir dirba karalienė Beatričė, įsikūrusios užsienio valstybių ambasados ir tarptautinių organizacijų būstinės. Trumpa ekskursija mieste: parlamentas, centrinė miesto aikštė, Binenhofo istorinis pastatų kompleksas, karaliaus rezidencija. Nakvynė viešbutyje Olandijoje.

  guide_picture
  Olandija. Koinkenhofo parkas
  guide_picture
  Olandija. Gėlių paradas
  guide_picture
  Olandija. Gėlių paradas
  guide_picture
  Olandija. Haga. Parlamento rūmai
   

  5   diena

  Pusryčiai. Vykstate į legendomis dėl savo grožio apipintą seną žvejų miestelį Volendamą. Miestelis išsaugojo daugiau nei šešis amžius besitęsiančias žvejybos ir žvejų gyvenimo būdo tradicijas. Čia daugybė mažų spalvingų namelių, tiltų, romantiškų vietų pasivaikščiojimui. Iš Volendamo, esant galimybei, *plaukiate į Markeno salą, garsėjančią tautinių kostiumų dėvėjimo tradicijomis. Salos gyventojai labai didžiuojasi spalvingais kostiumais, bet ne ką mažiau įspūdingi ir jų gyvenamieji ant polių pastatyti namai, siekiant apsisaugoti nuo potvynių. Po pietų vykstate į Nyderlandų etnografijos muziejų po atviru dangumi – *Zaanse SchansZaan upės pakrantėje išsidėsčiusiame tipiškų namų, vėjo malūnų, amatininkų dirbtuvių komplekse pasakojama Olandijos istorija, atskleidžiamas gyvenimo būdas ir tradicijos. Esant galimybei, *degustuojate olandišką sūrį. Pavakary išvykstate Brėmeno link. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

  guide_picture
  Olandija. Volendamas
  guide_picture
  Olandija. Markeno sala
  guide_picture
  Olandija. Zaanse Schans etnografinis muziejus
  guide_picture
  Olandija. Zaanse Schans etnografinis muziejus
   

  6   diena

  Pusryčiai. Vykstate į laisvąjį Hanzos miestą Brėmeną. Ekskursija po miestą: prie Brėmeno miesto muzikantų skulptūrų galvojate norus, *Švino rūsyje klausotės legendų apie palaidotus žmones. Lankotės Šnūro rajone, kurio siauros gatvelės susipynusios tarytum „šniūreliai“. Rozelijaus rajone prisėdate pailsėti prie „Septynių miegančių brolių“, mėgaujatės porcelianinių varpelių skambesiu. Pageidaujantieji gali užsukti į restoraną, kuriame mėgo lankytis pasakorius Vilhelmas Haufas. Vėzerio pakrantėje grožitės laivais. Po pietų atvykstate į Celę – viduramžių dvasią išsaugojusį Šiaurės Vokietijos miestelį. Apie 350 metų Celė buvo Braunšveigo-Liūneburgo hercogų rezidencija, XIX a. Hanoverio hercogų rezidencija. Pamatote vienus gražiausių Vokietijoje renesansinius hercogų rūmus, kuriuose dar ir šiandien veikia seniausias Vokietijoje „Pilies teatras“. Celės įžymybė – senamiestis: daugybė puikiai restauruotų XVI–XIX a. fachverkinių namų, Rotušė, prancūziško stiliaus parkas. Išvykstate Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje Vokietijos–Lenkijos pasienyje.

  guide_picture
  Vokietija. Brėmenas
  guide_picture
  Vokietija. Brėmenas. Turgaus aikštė
  guide_picture
  Vokietija. Celė
  guide_picture
  Vokietija. Celė
   

  7   diena

  Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

  Kelionės metu nuvažiuojama ~4000 km.

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • Kelionė autobusu,
  • 6 nakvynės viešbučiuose,
  • maitinimas – 6 pusryčiai,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • draudimas, 
  • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, 
  • arbatpinigiai, 
  • pietūs, vakarienės, 
  • miestų turistiniai mokesčiai, 
  • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

  Pastabos

  • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
   • (¹) – yra papildomų sąlygų.
  • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 70 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
  • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.