NAUJOJI ZELANDIJA (su poilsiu Fidžyje)

  Užburiantys lobiai
  Kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos

  • Šalis: Naujoji Zelandija
  • Organizatorius: WE Travel

  Keliautojų skaičius

  NAUJOJI ZELANDIJA (su poilsiu Fidžyje)

  Kelionių pagal Jūsų pateiktą asmenų skaičių šiuo metu negalime pasiūlyti. Kreipkitės į mus ir stengsimės pateikti geriausią alternatyvą.

  • Sodų miestas Kraistčerčas.
  • Milfordo įlankos kruizas po fiordų karalystę.
  • Omarama – šviesos vieta (maorių kalba).
  • Draugiški maorių žmogėdrų palikuoniai.
  • Aukščiausias šalyje Aorakio kalnas.
  • Maorių genties gyvenimo vertybės bei išmintis.
  • Geizerių, iš žemės besiveržiančių garų, karštųjų versmių ir ugnikalnių pasaulis.
  • Poilsis Okeanijos salose.

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: NAUJOJI ZELANDIJA (su poilsiu Fidžyje)

  1–2 DIENOS. VILNIUS–TARPINIAI ORO UOSTAI– KRAISTČERČAS
  Skrydis Vilnius–tarpiniai oro uostai–Kraistčerčas.

  3 DIENA. KRAISTČERČAS
  Atskridę į Kraistčerčą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į ekskursiją po miestą, dažnai vadinamą Sodų miestu arba „Anglijos miestu ne Anglijoje“. Neogotikinio stiliaus didžiausias pietinės salos miestas Kraistčerčas yra linksmas rafinuoto gyvenimo būdo ir kultūros įspūdžių mišinys. Per miestą ir garsiuosius botanikos sodus vingiuoja rami Eivono upė. Pamatysite istorinius miesto objektus ir meno galerijas. 2011 m. miesto centras ir kai kurie priemiesčiai nukentėjo nuo žemės drebėjimo. Iki dabar dar vyksta atstatymo ir renovacijos darbai, kad miestas būtų visiškai atkurtas. Po ekskursijos vyksite į viešbutį pailsėti. Nakvynė viešbutyje Kraistčerče.

  4 DIENA. KRAISTČERČAS–AORAKIO KALNAS– KVINSTAUNAS (P, Pi)
  Po pusryčių vaizdingu Kenterberio lygumos keliu keliausite Kvinstauno link. Grožėsitės kruopščiai įdirbtomis žemėmis, tvarkingais ūkiais. Kadangi čia itin derlingi dirvožemiai, šios vietos vadinamos pagrindiniu šalies aruodu. Neskaidrus turkio spalvos Tekapo ežero vanduo, arčiau kalnų esanti maža Gerojo Ganytojo bažnyčia bei aviganio statula papildys jūsų nuotraukų kolekciją (500 km, 6 val.). Po pietų Aorakio kaimelio viešbučio restoranėlyje su vaizdu į aukščiausią šalyje Aorakio (Kuko) kalną tęsite kelionę per Makenzio regioną. Iki 1855 m. ši vietovė buvo žinoma tik vietinei maorių genčiai. Pietinės salos kalnuotos vietos primena Europos Alpes. Aukščiausias viršūnes dengia sniegas, slėniais leidžiasi ledynai, garma kriokliai, telkšo ežerai, puikuojasi fiordai. Pakeliui užsuksite į žavųjį Omaramos kaimelį, kurio pavadinimas, išvertus iš maorių kalbos, reiškia „Šviesos vieta“. Iš tikrųjų itin grynas ir skaidrus dangus virš šios vietovės sudomino astronomus – už   13 km nuo kaimelio įrengta observatorija. Atvykę į Kvinstauną, žavųjį kalnų kurortą, kadaise buvusį mažą auksakasių kaimelį, turėsite galimybę pailsėti arba tiesiog pasigrožėti iš viešbučio atsiveriančiais vaizdais į Vakatipu ežerą, kalnus ir Kvinstauno miestą. Šis miestas yra įsikūręs Naujosios Zelandijos pietinėje saloje. Nakvynė viešbutyje Kvinstaune.

  5 DIENA. KVINSTAUNAS (P)
  Po pusryčių – laisvas laikas, skirtas poilsiui arba papildomoms ekskursijoms. Nakvynė viešbutyje Kvinstaune.
  Už papildomą mokestį* siūlomos ekskursijos:

  1) pakilimas gondolomis į Bobo viršūnę ir pietūs restorane „Skyline“ (38 €/asm.*);

  2) plaukimas upe „Shotover Jet boat“ (82 €/asm.*);

  3) visos dienos safaris „Dart River“ (140 €/asm.*);

  4) kruizas garlaiviu Vakatipu ežere, sustojant kepsnių ant grotelių vakarienės (77 €/asm.*).

  * Kainos taikomos iš anksto užsisakius Lietuvoje.

  6 DIENA. KVINSTAUNAS–MILFORDO ĮLANKOS KRUIZAS–KVINSTAUNAS (P, Pi)
  Po pusryčių gražuolio Vakatipu ežero pakrantėmis vyksite į Te Anau. Čia jūsų lauks Milfordo įlankos kruizas po nepakartojamo grožio ir didybės fiordų pasaulį. Ši vieta paskelbta UNESCO pasaulio gamtos paveldu. Vienas už kitą įspūdingesni fiordai pakeri savo galybe ir savitumu. Kabančios uolos, galingi kriokliai, krintantys į įlanką, ir Mitros kalnas sąsiaurio centre nepaliks nė vieno abejingo. Iškylos tipo pietūs kruizo metu. Vakare grįšite į Kvinstauną (570 km, apie 7 val.). Nakvynė viešbutyje Kvinstaune.

  7 DIENA. KVINSTAUNAS–ROTORUA (P, V)
  Po ankstyvų pusryčių vyksite į Kvinstauno oro uostą ir skrisite į šiaurinę salą – geizerių, iš žemės besiveržiančių garų, karštųjų versmių, pliūpsinčių purvo vulkanų ir retkarčiais nubundančių ugnikalnių pasaulį. Atvykę į Rotorua, trumpai susipažinsite su miestu – vietinių gyventojų maorių šventove, jų širdimi. Avių ir kitų gyvūnų fermoje stebėsite dresuotų avių parodomąją programą, išvysite, kaip jos kerpamos. Po to vyksite į maorių meno ir verslo centrą Te Puia, kur susipažinsite su maorių menu, rankdarbiais, pasivaikščiosite po kaimą. Pamatysite geizerius ir karšto purvo baseinus, sužinosite apie maorių kultūros ištakas, dalyvausite nacionaliniame maorių kultūros vakare „Te Po Maori“, skanausite tradiciškai pagamintų hangi virtuvės patiekalų (mėsa ir daržovės kepami iškastoje duobėje). Išdidūs maorių palikuoniai pasidalys žiniomis apie savo istoriją, tradicijas, senųjų majų tikėjimą ir mokymus. Nakvynė viešbutyje Rotorua.

  8 DIENA. ROTORUA–VAITOMO URVAI–OKLANDAS (P, V)
  Po pusryčių išvyksite į Oklandą (360 km, apie 5 val.). Kelias driekiasi tarp laukų ir kalvų, apaugusių šimtamečiais miškais, įneria į savotišką, pakelės medžiams susijungus virš kelio, natūraliai sudarytą žalią tunelį. Atvykus į mažą Vaitomo miestelį prasidės ekskursija į nuostabų gamtos kūrinį – Vaitomo urvų kompleksą. Apie 250 m ilgio požeminis labirintas stebina gausybe švytinčių jonvabalių, įvairių formų stalaktitais, įspūdinga katedra, Tomo šachta, pokylių kambariu ir katakombomis. Visiškoje tyloje plauksite požeminiu tuneliu, apšviestu tūkstančių mažulyčių jonvabalių. Po ekskursijos vyksite į Oklandą, miestą, įsikūrusį siauroje sąsmaukoje tarp Tasmano jūros ir Ramiojo vandenyno pakrančių. Tai vienas didžiausių šalies miestų su išplėtota pramone, apsuptas 65 užgesusių ugnikalnių. Nakvynė viešbutyje Oklande.

  9 DIENA. OKLANDAS–KOROMANDELIS–OKLANDAS (P)
  Po pusryčių vyksite į visos dienos ekskursiją autobusu į Salų įlanką Koromandelio pusiasalyje (240 km nuo Oklando). Ekskursijos metu pamatysite pietinius agatmedžius (kauri), sėdėdami atviruose vagonuose senu geležinkeliu „Driving Creek Railway“ pakilsite į apžvalgos aikštelę „Eyefull Tower“, pailsėsite Karšto vandens paplūdimyje, apsilankysite gamtos katedroje – dviejų įmantrių formų uolų derinys (nusileidimas prie objekto 30 min. pėsčiomis, pakilimas atgal prie autobuso – 45 min. pėsčiomis). Vėliau grįšite į Oklandą. Nakvynė viešbutyje Oklande.

  10 DIENA. OKLANDAS–NADIS (FIDŽIS) (P)
  Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Fidžio salas. Atvykę sutvarkysite įvažiavimo formalumus ir keliausite į kurortą „Westin Denarau Resort & SPA“, išsidėsčiusį Viti Levu salyno šiaurėje.

  11–13 DIENOS (P)
  Pusryčiai. Poilsis kurorte. Rekomenduojame apsilankyti Nadyje, nuvykti į aborigenų kaimelį, paplaukioti banglentėmis, išbandyti nardymą ir žvejybą. Norintieji galės pasiplaukioti katamaranais, paskraidyti sraigtasparniu virš salyno ir, žinoma, pasilepinti sveikatingumo procedūromis SPA salonuose*.
  * Visos ekskursijos – už papildomą mokestį, užsakoma ir mokama vietoje.

  14 DIENA. NADIS–OKLANDAS (P)
  Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Oklandą. Atvykę sutvarkysite įvažiavimo formalumus ir vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Oklande.

  15–16 DIENOS. OKLANDAS–TARPINIAI ORO UOSTAI– VILNIUS
  Po pusryčių vyksite į oro uostą. Oklandas–tarpiniai oro uostai–Vilnius.

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • visi skrydžiai pagal programą;
  • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
  • nakvynės 3–4*  viešbučiuose (vietinė kategorija);
  • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
  • maitinimas pagal programą;
  • angliškai ir (arba) rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu;
  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
  • kelionių draudimas;
  • papildomos ekskursijos;
  • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose (jei yra);
  • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
  • asmeninės išlaidos.

  Pastabos

  • kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
  • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, skiepai ir kt.;
  • nakvynių skaičius – 12 nakvynių;
  • keliautojų skaičius – mažiausiai 16 keliautojų;
  • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus ir keliautojams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
  • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
  • priemoka už vienvietį kambarį – 813 € (2 807,13 Lt);
  • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
  • nepamirškite pasirūpinti savo sveikata, rekomenduotinas skiepų sąrašas svetainėje http://www.ulac.lt/keliautojams. Dėl skiepų, geltonojo drugio sertifikato ir maliarijos profilaktikos kreipkitės į savo šeimos gydytoją.