Malta - Sicilija - Italija ...saulės imperija

  • Šalis: Italija
  • Organizatorius: Novaturas

  Keliautojų skaičius

  Malta - Sicilija - Italija ...saulės imperija

  Kelionių pagal Jūsų pateiktą asmenų skaičių šiuo metu negalime pasiūlyti. Kreipkitės į mus ir stengsimės pateikti geriausią alternatyvą.

  VIENA – FLORENCIJA – ROMA – VATIKANAS – TAORMINA – ETNOS UGNIKALNIS – SIRAKŪZAI – VALETA – MDINA – SLIMAS – AGRIDŽENTAS – MONREALĖ – PALERMAS – MATERA – SAN MARINAS – VENECIJA
  • Net 10 vakarienių įskaičiuota į kelionės kainą
  • Visą dieną praleidžiate „lobių sala“ vadinamoje Maltoje
  • Pajuntate Etnos ugnikalnio didybę vaikščiodami lavos laukais ir aplink kraterius, praeitin nusikeliate unikaliame mieste uolose – Materoje
  • Viešite dviejose nykštukinėse valstybėse – katalikiškajame Vatikane ir gyventojų skaičiumi mažiausiame San Marine
  • Degustuojate sodraus skonio sicilietišką vyną, kvapnų alyvuogių aliejų, įvairių skonių medų, pesto padažą

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Malta - Sicilija - Italija ...saulės imperija

  Kelionės aprašymas

  1   diena

  Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

   

  2   diena

  Pusryčiai. Išvykstate į Vieną. Atvykus trumpa ekskursija po miesto senamiestį: Šv. Stepono katedra ir aikštė, Habsburgų rūmų kompleksas, paminklas Mocartui; Vienos opera, Parlamento rūmai, Rotušė, Rožių parkas. Po pietų išvykstate Italijos link. Vakare atvykstate į Veneto regioną. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Austrija. Viena. Šv. Stepono katedra
  guide_picture
  Austrija. Viena. Habsburgų rūmai
  guide_picture
  Austrija. Viena. Rotušė
  guide_picture
  Austrija. Viena. Rožių parkas
   

  3   diena

  Pusryčiai. Išvykstate į Toskanos provincijos sostinę, Renesanso kultūros lopšį – Florenciją. Ekskursija po miestą aplankant Katedros aikštės ansamblį: gotikinę Santa Maria del Fiore katedrą su įspūdingu kupolu ir varpine; Sinjorijos aikštę, *Santa Croce baziliką, kurioje palaidoti Florenciją išgarsinę žmonės; miesto simbolį – Ponte Vecchio tiltą, iki šių dienų garsėjantį auksakalių dirbtuvėlėmis; *Medičių šeimos koplyčią. Išvykstate Romos link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Romos.

  guide_picture
  Italija. Florencija
  guide_picture
  Italija. Florencija. Ponte Vecchio tiltas
  guide_picture
  Italija. Florencija. Santa Maria del Fiore katedra
  guide_picture
  Italija. Florencija
   

  4   diena

  Pusryčiai. Išvykstate į „amžinąjį miestą ant septynių kalvų“ – Romą. Mažiausioje pasaulio valstybėje ir katalikybės centre Vatikane apžiūrite didžiausią ir puošniausią katalikų bažnyčią pasaulyje – Šv. Petro baziliką, kurią puošia gausybė neįkainojamų meno kūrinių, ir aikštę. Pažintis su antikine Roma: *Koliziejus, dar vadinamas Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjęs sutalpinti iki 70 000 žiūrovų; Romėnų forumas, kur kadaise virė kultūrinis, politinis ir dvasinis gyvenimas; stovėjo didingi pastatai, šventyklos, triumfo arkos; Kapitolijaus kalva, ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai; Trajano kolona, vaizduojanti imperatoriaus Trajano kovos su Dakija kelią; Panteonas arba „visų dievų šventykla“ stebina sumanaus architekto Apolodoro Damaskiečio architektūriniais sugebėjimais. Žymiausios miesto aikštės: Venecijos aikštė, Trevi aikštė su didžiausiu fontanu Romoje, gražiausia miesto barokinė Navonos aikštė su Berninio sukurtu „Keturių upių“ fontanu. Išvykstate Sicilijos link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Italija. Roma. Koliziejus
  guide_picture
  Italija. Roma. Romėnų forumas
  guide_picture
  Italija. Roma. Trevi fontanas
  guide_picture
  Vatikanas. Šv. Petro Bazilika ir aikštė
   

  5   diena

  Pusryčiai. Vykstate į Pietų Italijos Reggio di Kalabrijos miestą ir persikeliate keltu į Mesiną per 3,5 km pločio sąsiaurį, skiriantį Sicilijos salą nuo žemyninės dalies. Jonijos jūros pakrante vykstate į Taorminą – Sicilijos „langą“ į modernųjį pasaulį. Trumpa ekskursija mieste: Viešieji sodai, Katedra, žavingos miestelio gatvelės ir aikštės. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Taorminos.

  guide_picture
  Sicilija. Mesina
  guide_picture
  Sicilija. Taormina
  guide_picture
  Sicilija. Taormina
  guide_picture
  Sicilija. Taormina
   

  6   diena

  Pusryčiai. Vykstate prie didžiausio Europoje veikiančio Etnos ugnikalnio (3320 m), kurį graikai laikė Olimpo kalno „filialu“, o romėnai – Ugnies dievo kalve. Šį Sicilijos pasididžiavimą iki pavasario puošia „sniego kepurė“. Leidžiant oro sąlygoms, *keliatės keltuvu ir *važiuojate džipais-autobusais iki ugnikalnio kraterio. Pavaikščioję lavos laukais ir aplink kraterius, leidžiatės žemyn. Esant galimybei, sustojate *degustuoti sodraus skonio sicilietiško vyno ir kvapnaus alyvuogių aliejaus. Išvykstate į Sirakūzus– gražiausią ir galingiausią V–III a. pr. Kr. graikų miestą, dar vadinamą „tūkstančio kvapų ir spalvų miestu“. Pasivaikštote po senamiestį: Archimedo aikštė, Aretūzos šaltinis,Santa Maria della Collone katedra, buvusi Atėnės šventykla. Vykstate į kurortą pietinėje Sicilijos dalyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Sicilija. Etnos ugnikalnis
  guide_picture
  Sicilija. Etnos ugnikalnis
  guide_picture
  Sicilija. Etnos ugnikalnis
  guide_picture
  Sicilija. Sirakūzai
   

  7   diena

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Maltą. Anksti ryte vykstate į Pozalo uostą ir keltu plaukiate į „lobių salos“ sostinę Valetą. Ekskursija po nuostabų XVI a. siaurų laiptuotų gatvelių labirintą: Baraka sodai, iš kurių atsiveria kvapą gniaužianti pasaulyje didžiausio ir giliausio natūralaus uosto panorama; įspūdinga XVI a. Šv. Jono katedra, didingi Ordino Maltos Didžiųjų magistrų rūmai, kuriuose šiandien dirba Maltos prezidentas ir parlamentas; Šv. Elmo fortas su įtvirtinimais ir bastionais. Keliaujate į senąją Maltos sostinę Mdiną. Pietūs vietiniame restorane (įskaičiuoti į kainą). Pasivaikštote siauromis, viduramžiškomis miesto gatvėmis, apžiūrite Maltos didikų rūmus. Nuo miesto bastiono grožitės kvapą gniaužiančiais Mdinos ir visos salos vaizdais. Aplankote svarbiausią Maltos pilį – Palazzo Parisio, apibūdinamą kaip „miniatiūrinis Versalis“. Žavitės kerinčiu rūmų interjeru: freskomis, veidrodinėmis sienomis, paveikslais... Pasivaikštote po rūmus supančius sodus. Pakeliui į uostą pravažiuojate pro patį moderniausią Maltos miestą – Slimą. Vykstate į uostą ir plaukiate į Pozalą. Vėlai vakare sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Malta. Valeta. Uostas
  guide_picture
  Malta. Valeta
  guide_picture
  Malta. Mdina
  guide_picture
  Malta. Palazzo Parisio
   

  8   diena

  Pusryčiai. Išvykstate į antikinį graikų miestą Agridžentą. Aplankote vieną įspūdingiausių senovės graikų pastatų kompleksų už Graikijos ribų – *Šventyklų slėnį: VI–V a. pr. Kr. statytos Heraklio, Dzeuso, Heros, Konkordijos, Dioskurų šventyklos; aukojimo altoriai, kurie mena graikų tironų ir romėnų imperatorių valdymo laikus. Vykstate į Monrealę, kur apžiūrite nuostabią arabų-normanų stiliaus XII a. Santa Maria La Nuova katedrą su nepakartojamomis bizantiškomis mozaikomis bibline tematika. Pakylate į *Katedros apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria puiki Conca d‘Oro panorama ir žavus greta esančio benediktinų vienuolyno kiemelis su gausybe kolonų. Išvykstate Palermo link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Sicilija. Agridžento šventyklų slėnis. Konkordijos šventykla
  guide_picture
  Sicilija. Agridžento šventyklų slėnis
  guide_picture
  Sicilija. Monrealė
  guide_picture
  Sicilija. Monrealė. Benediktinų vienuolyno vidinis kiemas
   

  9   diena

  Pusryčiai. Pažintis su Sicilijos sostine – Palermu, kurį supa natūralus kalnų amfiteatras, vadinamas Conca d‘Oro (Aukso kriauklė). Mieste gausu statinių, menančių arabų, normanų, Burbonų viešpatavimo laikus. Ekskursiją pradedate *kapucinų vienuolyne (Convento dei Capuccini), kurio rūsiuose saugoma 8 000 mumijų ir skeletų. Pamatote Karalių rūmus (Palazzo Realle), apžiūrite Martoranos bažnyčią, XII a. miesto Katedrą su įspūdingais sarkofagais, Pretorijos aikštę ir fontaną. Po pietų vykstate į Mesiną. Keliatės keltu į Reggio di Kalabriją ir vykstate Materos link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Sicilija. Palermas. Katedra
  guide_picture
  Sicilija. Palermas. Pretorijos aikštė
  guide_picture
  Sicilija. Palermas
  guide_picture
  Sicilija. Palermas. Kapucinų vienuolyno katakombos
   

  10   diena

  Pusryčiai. Per Bazilikatos regioną vykstate į unikalų miestą uolose – Materą, kur buvo kuriama daug filmų Biblijos tema. Nusikeliate į praeitį ir pasivaikštote senajame – *sassirajone, kuriame žmonės gyveno jau Akmens amžiuje. Viskas išskaptuota uolose: aikštės, šuliniai, namai, bažnyčios, net prabangūs rūmai. Išvykstate Riminio link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Italija. Matera
  guide_picture
  Italija. Matera
  guide_picture
  Italija. Matera. Sassi rajonas
  guide_picture
  Italija. Matera. Sassi rajonas
   

  11   diena

  Pusryčiai. Vykstate į seniausią Europoje San Marino Respubliką. Trumpa ekskursija po San Marino miestą. Esant galimybei, ekskursijos metu degustuojate vietinius gastronomijos produktus. Išvykstate Venecijos link. Atvykstate į viešbutį netoli Venecijos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  San Marino Respublika
  guide_picture
  San Marino Respublika
  guide_picture
  Itališki delikatesai
  guide_picture
  Itališki delikatesai
   

  12   diena

  Pusryčiai. Vykstate į „miestą ant vandens“ – Veneciją. *Plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę. Ekskursija po „svajonių miestą“ aplankant Šv. Morkaus aikštę, *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto ir „Atodūsių“ tiltus. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias. Po pietų išvykstate į Čekiją. Kelionė per Austriją. Labai vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Italija. Venecija. Didysis kanalas
  guide_picture
  Italija. Venecija. Šv. Morkaus aikštė
  guide_picture
  Italija. Venecija. Rialto tiltas
  guide_picture
  Italija. Venecija
   

  13   diena

  Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

  Kelionės metu nuvažiuojama ~7500 km.

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • Kelionė autobusu,
  • 12 nakvynių viešbučiuose,
  • maitinimas: 12 pusryčių, 10 vakarienių,
  • kelto Reg. Kalabrija – Mesina – Reg. Kalabrija bilietai,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • draudimas, ]
  • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, 
  • arbatpinigiai, 
  • pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, 
  • miestų turistiniai mokesčiai, 
  • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

  Pastabos

  • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
  • (¹) – gali būti papildomų sąlygų.
  • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 175 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
  • (**) – ekskursija su pietumis, kurią būtina užsisakyti prieš išvykstant. Vykstate susidarius ne mažiau kaip 20 turistų grupei. Kaina – 145 EUR (500,65 LTL).
  • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.