Kuba – žemė, saulė ir tabakas

  Nuo 2 keliautojų!

  • Šalis: Kuba
  • Organizatorius: WE Travel

  Keliautojų skaičius

  Kuba – žemė, saulė ir tabakas

  Išvykimas kiekvieną pirmadienį!

  Jūsų laukia turininga ir nevarginanti ekskursinė programa istorinėmis salos vietovėmis, po kurios įvertinsite plačius, švelniai nuožulnius balto smėlio paplūdimius!

   Kelionėje:

  •  Senoji ir modernioji Havana
  • UNESCO paveldas Trinidade

  • Vaizdingieji Sjenfuegosas ir Santa Klara

  • Poilsis ir pramogos Varadero kurorte

    1 DIENA. HAVANA (V)

   Savarankiškai atvyksite į Kubą ir viešbutį Havanoje. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

   2 DIENA. HAVANA (P, Pi, V)

   Po pusryčių – apžvalginė ekskursija po miestą. Aplankysite apžvalgos aikštelę Morro-Cabaños, pasivaikščiosite po istorinį Havanos centrą ir kultūros paveldu laikomus objektus: Ginklų aikštę, Ofisijos gatvę, Šv. Pranciškaus aikštę. Užsuksite į romo muziejų, kuriame galėsite susipažinti su romo gamybos procesu ir paragauti šio gėrimo. Pasivaikščiosite po Senąją aikštę ir eidami gatve Mercaderes pasieksite viešbutį „Ambos Mundos“, kuriame kadaise gyveno garsus amerikiečių rašytojas Ernestas Hemingway’us. Senojoje Havanoje aplankysite tabako muziejų, pasivaikščiosite po aikštes. Katedros aikštėje galėsite užsukti į restoraną „La Bodeguita del Medio“. Po pietų restorane „La Barca“ tęsite ekskursiją autobusu po šiuolaikinę Havaną: pamatysite Revoliucijos muziejų, Centrinį parką, Didįjį Havanos teatrą, E. Hemingway’aus pamėgtą barą „La Floridita“. Žvilgtelėsite į pačią populiariausią miesto alėją Malecon, kuri išilgai šiaurinės pakrantės driekiasi net septynis kilometrus. Aplankysite labai svarbią istorinę vietą Revoliucijos aikštę, o užsukę į „Delirio Habanero“ pasimėgausite kokteiliais ir turėsite galimybę nufotografuoti Revoliucijos aikštę iš dar geresnės perspektyvos. Aplankysite Havanos universitetą. Grįžę į viešbutį, pavakarieniausite restorane „El Aljibe“. Laisvas laikas ir nakvynė.

   3 DIENA. HAVANA–VINJALESO SLĖNIS–HAVANA (P, Pi, V)

   Po pusryčių vyksite į Vinjaleso slėnį, esantį vakarinėje Kubos provincijoje, kuri garsėja geriausiu pasaulyje tabaku. Važiuodami grožėsitės Kubos gamta, egzotiškais augalais ir ypač karališkosiomis palmėmis – nacionaliniu Kubos simboliu. Aplankysite cigarų fabriką. Sustoję fermoje „El Paraiso“, pamatysite paprastų valstiečių, auginančių tabaką, gyvenimo būdą, įvertinsite jų svetingumą ir nuoširdumą. Apžiūrėsite Indėno urvą ir plauksite valtimi požemine upe. Papietavę restorane „Palenque de los Cimarrones“, vyksite prie vadinamosios „Priešistorinės sienos“ (Mural de la Prehistoria) – senovinių uolų su piešiniais, vaizduojančiais gyvybės atsiradimą Žemėje. Iš apžvalgos aikštelės „Los Jazmines“ pasigrožėsite vaizdu į Vinjaleso slėnį. Grįšite į viešbutį. Vakarienė restorane „La California“. Laisvas laikas ir nakvynė.

   Nuvažiuotas atstumas apie 210 km.

   4 DIENA. HAVANA–GVAMA–SJENFUEGOSAS–TRINIDADAS (P, Pi, V)

   Papusryčiavę keliausite į Sjenfuegoso miestą. Sustosite fermoje „Fiesta Campesina“ susipažinti su tik Sapatos pusiasaliui būdinga augalija ir gyvūnija. Nepamirštami įspūdžiai garantuoti apsilankius Gvamos krokodilų fermoje, kur galėsite stebėti šiuos jau milijonus metų nesikeičiančius unikalius gyvūnus. Papietausite vietos restorane „La Boca“. Atvykę į Sjenfuegosą, pasivaikščiosite pagrindinėmis miesto gatvėmis ir aikštėmis. Tai vienintelis miestas saloje, įkurtas prancūzų. Gražioje įlankoje stūksantį Sjenfuegosą nuo priešų saugo Chagvos tvirtovė. Dėl prancūziškos kilmės Sjenfuegosas nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia plano simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru. Pasivaikščiosite po parką Marti, apžiūrėsite rūmus Del Valle, teatrą Tomás Terry, Kultūros vertybių namus ir Nekaltojo Prasidėjimo Mergelės katedrą. Vėliau važiuosite į Trinidadą. Atvykimas ir apsistojimas pasirinktame viešbutyje. Vakarienė. Laisvas laikas ir nakvynė.

   Nuvažiuotas atstumas apie 360 km.

   5 DIENA. TRINIDADAS (P, Pi, V)

   Po pusryčių pasivaikščiosite po Trinidadą – vieną įspūdingiausių Kubos miestų, įkurtą ispanų kolonistų XVI a. pradžioje (UNESCO objektas). Aplankysite pagrindinę Švč. Trejybės bažnyčią, apžiūrėsite puošnų altorių, pagamintą iš juodmedžio ir papuoštą dekoratyviais elementais, kurių amžius – daugiau nei 300 metų. Pasivaikščiosite po pagrindinę aikštę, apžiūrėsite grafo Bruneto rūmus, kuriuose dabar įsikūręs Romantikos muziejus. Paskanausite kokteilio „Canchánchara“ to paties pavadinimo bare. Pietūs miesto restorane „Tavern El Barracon“. Grįžus į viešbutį, vakarienė privačiame restorane „El Dorado“. Laisvas laikas ir nakvynė.

   6 DIENA. TRINIDADAS–SANTA KLARA–VARADERAS (P, Pi, V)

   Po pusryčių vyksite į Santą Klarą. Sustosite prie Che Guevaros (1928–1967) memorialo. Tai viena ryškiausių XX a. asmenybių. Jo atvaizdas tapo Vakarų populiariosios kultūros fetišu, o pats revoliucionierius – maištaujančio jaunimo simboliu. Atvykę į Santa Klaros miestelį, pasivaikščiosite po centrą, papietausite ir tęsite kelionę į Varaderą. Apsistojimas viešbutyje su maitinimo tipu „viskas įskaičiuota“, vakarienė. Laisvas laikas ir nakvynė.

   Nuvažiuotas atstumas apie 160 km.

   7 DIENA. VARADERAS (P, Pi, V)

   Laikas pasimėgauti Varadero paplūdimiu. Nakvynė.

   8 DIENA. (P)

   Pusryčiai. Savarankiškas nuvykimas į oro uostą. Skrydis.

   

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Kuba – žemė, saulė ir tabakas

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • 7 nakvynės 4* viešbučiuose;

  • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje numatytus objektus;

  • maitinimas pagal programą: 6 pusryčiai, 6 pietūs, 7 vakarienės;

  • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu.

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • lėktuvo bilietas į Kubą ir atgal (nuo 690 EUR);

  • Kubos turistinė kortelė (30 EUR);

  • pervežimas iš Havanos oro uosto ir iš viešbučio Varadere į oro uostą (76 EUR);

  • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;

  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;

  • papildomos ekskursijos;

  • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose (jei yra);

  • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;

  • asmeninės išlaidos.

  Pastabos

  • kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;

  • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;

  • nakvynių skaičius – 7 nakvynės;

  • keliautojų skaičius – mažiausiai 1–2;

  • galima pratęsti poilsį Varadere – kainos teiraukitės agentūroje;

  • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;

  • priemoka už vienvietį kambarį – 290 EUR;

  • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/.