Konkurso „Tapk atostogų fotokorespondentu Graikijoje“ taisyklės

  1. Konkurso „Tapk atostogų fotokorespondentu Graikijoje“  (toliau – Konkursas) organizatorius -  kelionių agentūros Wrislit partneris UAB „Vestekspress“. Konkurso partneris ir kelionės į Kretą organizatorius– UAB „Novaturas“.

  2. Konkursas vykdomas nuo 2014 m. balandžio 7 d. iki 2014 m. balandžio 30 dienos.

  3. Konkurse dalyvauja visi UAB „Vestekspress“ socialinio portalo „Facebook“ puslapio „West Express Kelionių kolekcija“ (toliau – Facebook puslapis) sekėjai, įkėlę savo nuotraukas su trumpu jos aprašymu į Facebook puslapyje esančią Konkurso aplikaciją. Dalyviai sutinka, kad visos Konkurso metu įkelto nuotraukos būtų publikuojamos Facebook puslapyje ir/arba UAB „Vestekspress“ svetainėje www.westexpress.lt. Kiekvienas dalyvis daugiausiai gali pateikti Konkursui 3 nuotraukas.

  4. Konkurso eiga:

  • 2014 m. balandžio 7-24 d. Facebook puslapio dalyviai balsuoja už į Konkurso aplikaciją įkeltas nuotraukas.
  • 2014 m. balandžio 25 d. skelbiamas finalas, į kurį patenka 10 Konkurso dalyvių: 5 dalyviai, surinkę daugiausia Facebook draugų balsų bei 5 dalyviai, išrinkti UAB „Vestekspress“ ir UAB „Novaturas“ atstovų.
  • 2014 m. balandžio 25 d. finalo dalyviams pateikiama papildoma užduotis (papildomos nuotraukos įkėlimas, atsakymo į klausimą rašymas ar pan.).
  • Atlikus papildomą užduotį Facebook puslapyje vyksta balsavimas (iki 2014 m. gegužės 6 d.) , konkurso nugalėtoju tampa daugiausia balsų surinkęs konkurso dalyvis.

  5. Pagrindinis Konkurso prizas yra poilsinė kelionių organizatoriaus „Novaturas“ kelionė 2 asmenims (Konkurso nugalėtojui ir kartu su juo vykstančiam asmeniui) į Kretą (toliau – Kelionė). Į Kelionės vertę įeina: tiesioginis skrydis į Heraklioną, oro uostų mokesčiai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal, 7 nakvynės standartiniame dviviečiame kambaryje viešbutyje Elmi Suites 4*, maitinimas „viskas įskaičiuota“, interneto paslaugos (1 valanda kiekvieną viešnagės dieną). Visos kitos šiame Taisyklių punkte neišvardintos kelionių paslaugos (draudimas, parkavimas, papildomos ekskursijos) yra apmokamos Konkurso nugalėtojo ir tai nėra Konkurso dalykas.  Kelionės data yra 2014. gegužės 27 d.  

  6. Kelionę Konkurso nugalėtojui rezervuojama tik po raštiško Konkurso nugalėtojo įsipareigojimo atlikti UAB „Vestekspress“ ir UAB „Novaturas“ iš anksto pateiktas užduotis, susijusias su fotografavimu arba filmavimu Kelionės vietoje bei vaizdinės medžiagos publikavimu Facebook puslapyje.  

  7. Kelionę užsisakyti Konkurso nugalėtojas turi per 7 kalendorines dienas po laimėjimo paskelbimo (UAB „Vestekspress“ paskelbs Konkurso nugalėtoją Facebook puslapyje ir susisieks su juo asmeniškai) viename iš kelionių agentūros „West Express“ biurų. Jei Konkurso nugalėtojas pavėluoja ir iki nurodytų datų į Organizatorių nesikreipia ir kelionės neužsisako, jis praranda teisę į laimėtą prizą.

  8. Užsakydamas kelionę UAB „Vestekpress“ sudaro su Konkurso nugalėtoju Turizmo paslaugų suteikimo sutartį. Visi galimi Kelionės keitimai, nutraukimai reglamentuojami pasirašyta Turizmo paslaugų suteikimo sutartimi, tačiau neišvykus į Kelionę akcijos nugalėtojas negali reikalauti jokios piniginės kompensacijos.

  9. Tuo atveju, jeigu Konkurso prizas Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo nustatyta tvarka yra apmokestinamas, gyventojų pajamų mokestį, susijusį su laimėtu Konkurso prizu, sumokės ir deklaruos UAB „Novaturas“.

  10. Konkurso nugalėtojas negali perduoti prizo tretiems asmenims (trečiai šaliai). Jeigu Konkurso nugalėtojas iki 2014 m. gegužės 7 d. atsisako laimėto Prizo, galimybė vykti į Kelionė suteikiama antros Konkurso vietos nugalėtojui.

  11. Konkurse gali dalyvauti Lietuvos Respublikos piliečiai nuo 18 metų amžiaus.

  12. Konkurso dalyviai suteikia Organizatoriui teisę naudotis jų pateikta asmenine informacija, siekiant nustatyti Konkurso nugalėtoją laimėtoją bei ateityje siunčiant Organizatoriaus ir jų partnerių pasiūlymus bei informaciją.

  13. Konkurso nugalėtojas, sutikdamas priimti prizą, suteikia Organizatoriui teisę naudoti nugalėtojo  vardą informavimo priemonėse ir viešųjų ryšių kompanijose be jokio mokesčio ar papildomo susitarimo.

  14. Šiame Konkurse negali dalyvauti Organizatoriaus, jo partnerių, prizo steigėjo darbuotojai ir jų šeimos nariai.

  15. Visi dalyvaujantys Konkurse sutinka su Konkurso taisyklėmis.

  16. Organizatorius turi teisę keisti Konkurso taisykles iš anksto apie tai neperspėjęs Konkurso dalyvių.