Kinja - turas Nr. 15

  Pekinas – Šanchajus – Sužou - Hangžou – Šanchajus
  • Šalis: Kinija

  Keliautojų skaičius

  Kinja - turas Nr. 15

  Kelionių pagal Jūsų pateiktą asmenų skaičių šiuo metu negalime pasiūlyti. Kreipkitės į mus ir stengsimės pateikti geriausią alternatyvą.

  Išvykimai antradieniais ir ketvirtadieniais

  1 diena. Pekinas.
  Atskridus ir susitvarkius įvažiavimo į šalį formalumus, pasitiks gidas, nuvešiantis į viešbutį. Laisvas laikas. Už papildomą mokestį ekskursija po Pekino miesto Hutongo rajoną.

  2 diena. Pekinas (P,Pi)
  Pusryčiai. Ekskursija Pekino centre, jos metu aplankysite vieną iš didžiausių aikščių pasaulyje, vadinamąją – „Dangaus ramybės Tiananmenio aikštę“. Nuo XVII amžiaus antrosios pusės iki XX amžiaus aikštė išsiplėtė keturgubai, tai ypatingo dėmesio reikalaujantis objektas. Taip pat pamatysite „Uždraustąjį miestą“, tai rūmai kuriuose gyveno 24 imperatoriai iš Mingų bei Čingų dinastijų. Po pasivaikščiojimo po rūmus, papietausite. Po sočių pietų aplankysite „Dangaus šventyklą“, religinių pastatų kompleksą, kurio paskirtis buvo aukojimai „Dangaus Dievui“. Sugrįžimas į viešbutį.

  3 diena. Pekinas (P,Pi)
  Pusryčiai viešbutyje. Ekskursiją pradėsite nuo aplankydami turistų gausiai pamėgtą Didžiąją kinų sieną. Šio objekto pavadinimas kalba pats už save - tai pats ilgiausias rankų darbo statinys pasaulyje. Nuostabūs atsiveriantys kalnuotos vietovės vaizdai bei galimybė tapti didingos Kinijos istorijos liudininku. Pietūs. Vėliau apsilankymas Vasaros rūmuose (Yiheyuan), jie išsidėstę ant vadinamojo „Ilgaamžiškumo kalno“, apsupto Kunming ežeru. Tai vienas seniausių bei didžiausių sodų ir parkų ansamblių Pekine. Vietovė puikiai atspindi tradicinius Kinijos sodininkystės dizaino ypatumus. Dar 1998 metais rūmai buvo įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Grįžimas į viešbutį.

  4 diena. Pekinas – Šanchajus (P, Pi)
  Po pusryčių viešbutyje ekskursija po lamaistišką (tibetietiško budizmo) „Taikos ir harmonijos“ šventyklą. Tai viena iš garsiausių tokio pobūdžio šventyklų Kinijoje. Statinių architektūroje persipina kinietiški ir tibetietiški stiliai, suteikiantys detalaus puošnumo derančio su gamta.
  Lengvi pietūs kiniškame restoranėlyje. Po jų, laisvas laikas. Ir kelionė į stotį. Traukiniu iš Pekino važiuojama į Šanchajaus miestą (sėdima vieta). Atvykus, pervežimas į viešbutį. Nakvynė.

  5 diena. Pekinas – Šanchajus (P, Pi)
  Atvykimas į Šanchajų, pervežimas į viešbutį. Ekskursija kartu su pietumis. Pamatysite: Juijuan sodą (Džiaugsmo sodą) ir Nefrito Budos šventyklą (1882m.). Pamatysite televizijos bokštą, kuris vadinamas „Rytų perlo“ vardu (naujame Puduno rajone). Pasivaikščiojimas Vai-Tan pakrante bei pėsčiųjų gatvę - Nankinlu. Nakvynė.

  6 diena Šanchajus – Sužou – Šanchajus (P, Pi)
  Po pusryčių ekskursija į Sužou – miestą vadinamą Kinijos Venecija. Aplankysite šilko muziejų, žvejo sodą. Nakvynė Šanchajuje.

  7 diena Šanchajus - Hangžou (P, Pi)
  Pusryčiai. Po jų ekskursija į Hangžou. Plaukiosite kateriu po vakarinį Sichu ežerą, pamatysite šešių Liucheta harmonijų pagodą. Aplankysite arbatos plantaciją ir paragausite „drakono šulinio“ arbatos. Vakare grįžimas į Šanchajų.

  8 diena. Šanchajus – skrydis namo
  Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.

  Kelionės kaina asmeniui dviviečiame kambaryje 2349 LTL

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Kinja - turas Nr. 15

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • traukinio bilietas;
  • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
  • nakvynės 3-4* viešbučiuose;
  • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
  • maitinimas pagal programą;
  • rusakalbio gido paslaugos pažintinio turo metu.

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • tarptautiniai skrydžiai pagal programą;
  • oro uostų mokesčiai;
  • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
  • kelionių draudimas;
  • papildomos ekskursijos ;
  • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams (apie 30 JAV dolerių);
  • asmeninės išlaidos.

  Pastabos

  • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą ir viešbučius;
  • pasikeitus paslaugų kainoms, kelionės data ir kaina gali keistis.