Kenija – Afrikos ritmu su poilsiu Mombasoje

  Kategorija nuo: (3 stars )

  Nuo 2 keliautojų!

  • Šalis: Kenija
  • Organizatorius: WE Travel
  • Viešbučio tipas: Paplūdimio

  Keliautojų skaičius

  Kenija – Afrikos ritmu su poilsiu Mombasoje

  Kelionių pagal Jūsų pateiktą asmenų skaičių šiuo metu negalime pasiūlyti. Kreipkitės į mus ir stengsimės pateikti geriausią alternatyvą.

  Kelionės datos ir kainos:

  2017 m. sausio 03-13, 17-27 d. ,kovo 07-17, 21-31 d. Kelionės kaina 1669 EUR + skrydis (asmeniui dviviečiame kambaryje) kai vyksta 6 -7 keliautojai . Kai vyksta 4-5 keliautojai, kaina 1769 EUR, kai vyksta 2-1995 EUR

  2017 m. liepos 04–14 d.,rugpjūčio 08-18 d., rugsėjo 5-15 d. Kelionės kaina 1869 EUR + skrydis (asmeniui dviviečiame kambaryje) kai vyksta 6 -7 keliautojai.  Kai vyksta 4-5  keliautojai, kaina 1975 EUR, kai vyksta 2-2295 EUR

  2017 m. rugsėjo 19-29 d, spalio 03-13, 17-27 d. Kelionės kaina 1789 EUR + skrydis (asmeniui dviviečiame kambaryje) kai vyksta 6-7  keliautojai.  Kai vyksta 4-5 keliautojai, kaina 1865 EUR, kai vyksta 2-2100 EUR

  Bekraštės savanos, drambliai, antilopės ir žirafos – tai pasaulis, kuriame mauroja liūtai, visomis vaivorykštės spalvomis spindi koralų rifai, skamba gamtos balsai, šalis kurioje telpa kalnai ir dykumos, spalvingos genčių kultūros. Galima sakyti, kad Kenija yra mažas Afrikos variantas. Čia atvykti reikėtų dėl daugybės priežasčių. Jūsų akis vilios stulbinami kraštovaizdžiai, nuo drėgnų atogrąžų girių iki Indijos vandenyno paplūdimių. Vešlios Masajų Maros pievos.

  Safariai yra pagrindinė Kenijos turizmo šaka. Įdomu stebėti gyvūnų migraciją. Kenija pamėgta ir ornitologų, čia nuolat stebimi paukščiai.

  Geriausias laikas Kenijoje vykti į safarį ir pamatyti nepaprastą laukinių gyvūnų gausą ir įvairovę – kasmetinės milijonų zebrų ir antilopių migracijos per Maros lygumas metu, tuo laiku galima pamatyti ir grobio besivaikančius plėšrūnus. Šį įspūdingą laukinės gamtos reginį kviečiama stebėti nuo liepos iki spalio mėnesio. Kiti Kenijos parkai taip pat nepakartojami, juos siūloma aplankyti sausuoju metų laiku – nuo sausio iki kovo pabaigos ir nuo liepos iki spalio pabaigos.

  Sausuoju laikotarpiu dėl vandens stygiaus gyvūnai paprastai didesniais būriais renkasi aplink pastovius vandens šaltinius – ežerus, upes, taigi juos lengviau surasti. Augalija taip pat nėra labai vešli, todėl kur kas lengviau pastebėti ir toliau esančius gyvūnus.

  Šioje kelionėje:

  • raganosių ir šimpanzių rezervatai;

  • laisvės pojūtis keliaujant iš vieno nacionalinio parko į kitą;

  • tikras gyvūnijos rojus.

   

  1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS–NAIROBIS

   

  2 DIENA. NAIROBIS–REZERVATAS SWEETWATERS (P, Pi, V)

   

  Ankstyvą rytmetį atvykę į Nairobio tarptautinį oro uostą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir lydimi gido vyksite į viešbutį trumpai pailsėti. Po pusryčių išvyksite į rezervatą Sweetwaters. Važiuosite pro Kenijos kalno papėdėje esantį nacionalinį parką, į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą dėl unikalios augalijos, tankių miškų, mineralinių šaltinių ir retų nykstančių gyvūnų rūšių. Pasiekę stovyklavietę papietausite ir aplankysite Raganosių draustinį. Šiame labai svarbiame draustinyje gyvena trys paskutiniai likę baltieji raganosiai ir 108 kritiškai nykstančių juodųjų raganosių atstovai. Taip pat jūsų laukia 39 besišypsančių šimpanzių rezervatas. Šios rūšies beždžionės nėra vietinės Kenijos gyventojos – jos migravo iš Senegalo dėl jų gyvybei kilusio pavojaus. Vakare vyksite į safarį.

   

  3 DIENA. NAKURU EŽERAS (P, Pi, V)

   

  Keliausite į Nakuru Ežero nacionalinį parką, esantį Didžiajame Lūžių slėnyje. Pasiekę parką iškart vyksite į safarį. Nakuru Ežero nacionalinis parkas labiausiai pasaulyje žinomas dėl rožinių flamingų ir kitų paukščių. Esant tinkamoms sąlygoms, nuo vieno iki dviejų milijonų mažųjų ir didžiųjų flamingų kartu su dešimtimis tūkstančių kitų paukščių ieško maisto palei seklaus ežero krantus. Geriausia juos stebėti nuo stačios Babuino uolos, kur atsiveria vienas geriausiai pažįstamų Kenijos gamtos vaizdų. Tūkstančiai flamingų susibūrę gausiais pulkais tarsi įrėmina ežerą. Vandens paviršių uždengia rausvas gyvybe pulsuojantis šydas – toks flamingų vaizdas iš tiesų gniaužia kvapą. Galėsite pasigrožėti ežero pakrantėse besiganančiomis antilopėmis, buivolais ir kitais gyvūnais. Vakarop išvyksite Naivašos ežero link.

   

  4 DIENA. NAKURU EŽERAS–MASAJŲ MARA (P, Pi, V)

   

  Pasimėgavę pasiplaukiojimu valtimis Naivašos ežere, išvyksite į Masajų Maros nacionalinį rezervatą. Daugumos safario keliautojų tikslas – pamatyti vadinamąjį „didįjį penketą“: liūtą, leopardą, dramblį, raganosį ir buivolą. Pasaulyje yra nedaug tokių vietų, kuriose galima išvysti visus šiuos gyvūnus, viena jų – Kenija. Bene pati populiariausia vieta stebėti laukinius gyvūnus –Masajų Maros nacionalinis rezervatas,įspūdingas peizažų įvairove. Tai ir kalvos, ir atskiri kalnai, ir vešliais miškais pasipuošę upių krantai, užleidžiantys vietą toliau nuo upės augantiems krūmynams ir savanoms. Po pietų – išvyka į vakaro safarį.

   

  5 DIENA. MASAJŲ MARA (P, Pi, V)

   

  Vyksite į rytinį safarį arba už papildomą mokestį galėsite pasirinkti skraidymą oro balionu virš Masajų Maros nacionalinio rezervato (registruojama užsakant kelionę).Būtent čia vyksta įspūdingas gamtos spektaklis – didžioji migracija, kai milijoninės zebrų, antilopių ir buivolų kaimenės kasmet suka didžiulį ratą per Keniją ir Tanzaniją, o juos seka alkani liūtai, šakalai ir gepardai. Apsilankysite vietinių gyventojų masajų kaimelyje. Masajai iki šiol gyvena pagal senąsias tradicijas, saugo savo apeigas, įdomų šeimos gyvenimo būdą, šokius, ritualus. Tai klajoklių gentis. Po pietų – vakaro safaris.

   

  6 DIENA. NAIROBIS (P, Pi, V)

   

  Išvyksite į Nairobio oro uostą ir skrisite į Mombasą. Kelionė iki oro uosto trunka apie šešias valandas. Atvykę į Mombasą, būsite nuvežti į viešbutį.

   

  7–10 DIENOS. MOMBASA (VĮ)

   

  Poilsis prie jūros.

   

  11 DIENA. MOMBASA–TARPINIS ORO UOSTAS–VILNIUS

   

  Po vidurnakčio išvyksite į Mombasos oro uostą. Skrydis Mombasa–tarpinis oro uostas–Vilnius.

   

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Kenija – Afrikos ritmu su poilsiu Mombasoje

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;

  • 4 nakvynės lodžijose, 5 nakvynės 4* viešbutyje poilsio metu Mombasoje;

  • ekskursijos pagal programą;

  • maitinimas pagal programą: 5 pusryčiai, 5 pietūs, 4 vakarienės pažintinio turo metu; maitinimo tipas „viskas įskaičiuota“ poilsio metu;

  • mineralinis vanduo safario metu 1 l asmeniui;

  • safariai nacionaliniuose parkuose 4 x 4 visureigiu;

  • angliškai kalbančio safario vairuotojo gido paslaugos

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • lėktuvo bilietai į Nairobį ir iš Mombasos (nuo 830 EUR);
  • Kenijos viza (50 USD, mokama oro uoste);
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
  • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose, jei yra;
  • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams – apie 60 USD;
  • asmeninės išlaidos.

  Pastabos

  • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
  • priemoka už vienvietį kambarį, lodžiją – nuo  490 EUR;
  • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
  • nakvynių skaičius – 9;
  • pakilimas oro balionu – 350 USD asmeniui;
  • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
  • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo intensyvumo, sustojimų fotografuoti, papietauti, oro sąlygų, kelių būklės;
  • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;• rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/.
  • pasibaigus kelionei pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn., jame turi būti bent du laisvi puslapiai.