Kelionė lėktuvu į Romą (Colorseum Resort 3*)

  Kategorija nuo: (3 stars )

  Visada šarmingas, kupinas žavesio ir ledais kvepiantis amžinasis miestas - Roma!

  • Šalis: Italija
  • Viešbučio tipas: Miesto

  Keliautojų skaičius

  Kelionė lėktuvu į Romą (Colorseum Resort 3*)

  Viešbučio aprašymas

  Prabangus ir moderniuoju stiliumi įrengtas vešbutis, įsikūręs pačioje Romos širdyje - vos už 300 metrų nuo Koliziejaus. Kambariai erdvūs, švarūs, dvelkiantys modernizmu ir spalvingai dekoruoti. Kambariuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, mini barai ir vonios kambariai su nemokamais asmens higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvas.

  Gatvė garsėja nenutylančiu šurmuliu, jaukiomis kavinukėmis, parduotuvių vitrinomis, gėlių prekystaliais, muzikantais, įvairiais personažais, kurie taip užsidirba sau pragyvenimui. Kiekvieną dieną La Rambla gatve praeina tūkstančiai žmonių. - See more at: http://www.urkistravel.lt/skaitalai/barselona-pasivaiksciokime-po-la-rambla-gatve/#sthash.hu9EFjTT.dpuf
  Gatvė garsėja nenutylančiu šurmuliu, jaukiomis kavinukėmis, parduotuvių vitrinomis, gėlių prekystaliais, muzikantais, įvairiais personažais, kurie taip užsidirba sau pragyvenimui. Kiekvieną dieną La Rambla gatve praeina tūkstančiai žmonių. - See more at: http://www.urkistravel.lt/skaitalai/barselona-pasivaiksciokime-po-la-rambla-gatve/#sthash.hu9EFjTT.dpuf

  Adresas: Via Celimontana 28, Koliziejus, 00184 Roma, Italija

  Kelionės datos ir trukmės derinamos individuoliai.

  Kelionės kaina nurodyta asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje.

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Kelionė lėktuvu į Romą (Colorseum Resort 3*)

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • skrydis Vilnius – Roma – Vilnius;
  • rankinis bagažas
  • nakvynės viešbutyje

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • miesto mokestis (city tax), mokamas viešbutyje;
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • pervežimas iš oro uosto į viešbutį.

  Pastabos

  ROMA

  Roma - Italijos sostinė, dar vadinama „amžinuoju“ miestu.  Tai nepaprastas miestas, Roma - tikras muziejus. Didžiausią įspūdį kelia senovės Romos laikų statiniai: Koliziejus, Panteonas, Forumas, katakombos ir kt. Unikalus šis miestas dar ir tuo, kad jame yra mažytė popiežiaus valstybė – Vatikanas. Nieko nuostabaus, jog Romos istorinis centras įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

  Rudenį ir pavasarį miestas vilioja  tuo, kad temperatūra yra pakankamai aukšta ir vakarai šilti, miestas pilnas žmonių , viskas apgaubiama kasdieniu šurmuliu, kuris ir sukuria nepakartojama Romos atmosferą. Vasaros dienomis viskas sulėtėja – dauguma vietinių iškylauja prie jūros ar ežero. Tačiau būtent vasaros vakarais Roma tampa išskirtine – tai tikras linksmybių ir romantikos mėgėjų rojus.

  Tai idealus miestas turistams, nes beveik visi pagrindiniai paminklai, muziejai ir bažnyčios yra netoli vienas kito. Miesto gatvės, aikštės bei fontanai nusėti legendomis, kiekvienas kampelis turi savo atskirą istoriją, tad atsipalaiduokite su energizuojančiu puodeliu espresso ir leiskites į naują pintį su amžinuoju miestu- Roma!

  Įdomiausios Romos lankytinos vietos

  Koliziejus

  Romos simboliu tapęs statinys buvo pastatytas 72 m. imperatoriaus Vespasiano. Maždaug 55 tūkstančius žiūrovų talpinusiame Koliziejuje vykdavo gladiatorių, laukinių žvėrių kovos – dažniausiai tai būdavo nemokami renginiai, organizuojami imperatorių ar kitų Romos aristokratų.

  Romos forumas

  Antikos laikais forumas (Foro Romano) buvo Romos visuomeninio ir politinio gyvenimo centras. Forumą kerta Via Sacra – buvęs šventinių eisenų kelias. Tarp forumo griuvėsių galima pamatyti gerai išsilaikiusias triumfo arkas – Tito ir Septimijaus Severo.

  Panteonas

  Kadaise buvusi romėnų „visų dievų šventykla“, esanti Piazza della Rotonda aikštėje, buvo pastatyta maždaug 2 amžiuje, o 7 a. buvo paversta bažnyčia. Panteonas – geriausiai išsilaikęs antikinis statinys Romoje.

  Vatikano muziejai

  Vatikanas yra mažiausia valstybė pasaulyje, įsikūrusi Romos mieste. Vatikane yra svarbiausia katalikų šventovė – Šv. Petro bazilika bei popiežiaus rezidencija. Vatikano muziejuose saugoma neįkainojama kultūros ir meno kūrinių kolekcija, kurią sudaro meno kūriniai iš įvairių epochų: Egipto kolekcija, antikiniai graikų ir romėnų meno kūriniai, etruskų kolekcija, krikščioniškojo meno kūriniai. Siksto koplyčioje galima pamatyti bene žymiausią Mikelandželo darbą – „Pasaulio sukūrimą“, nutapytą ant koplyčios lubų.

  Šv. Petro bazilika

  Šv. Petro bazilika (San Pietro) yra svarbiausia Romos katalikų bažnyčios šventovė ir didžiausia pasaulyje katalikų bažnyčia. Pirmoji bazilika pastatyta 324 m., tačiau 15 a. jai ėmus griūti nuspręsta ją iš viso nugriauti ir pastatyti naują. Naująją baziliką projektavo keli žymiausi to meto architektai – Bramantė, Rafaelis, Mikelandželas.

  Trevi fontanas

  Žymiausias Romos fontanas, Fontana di Trevi, įrengtas 18 a., vaizduoja Tritonus ir Neptūną, stovintį kriauklės formos vežime. Vanduo į fontaną patenka 1 a. pr. Kr. Agripos pastatytu akveduku.

  Sant Angelo pilis 

  Didžiulė Castel Sant‘Angelo tvirtovė, kuri buvo pastatyta 139 m. kaip imperatoriaus Hadriano mauzoliejus, vėliau buvo naudota kaip citadelė, kalėjimas, o neramumų metais čia buvo įsikūrusi popiežių buveinė. Pilyje ne tik galima apžiūrėti prabangius renesanso laikų popiežių apartamentus, kalėjimo kameras bei lobių kambarį, bet ir pasižvalgyti virš Romos stogų nuo pilies sienų.

  Piazza Navona

  Barokinėje Piazza Navona aikštėje yra Bernini 17 a. sukurtas Keturių upių fontanas (Fontana dei Quattro Fiumi), kurį puošia 4 dievų statulos, vaizduojančios 4 didžiąsias upes – Nilą, Gangą, Platą ir Dunojų.