Kelionė lėktuvu į Paryžių (Normandy 4*)

  Kategorija nuo: (4 stars )

  Aplankykite romantika alsuojantį Paryžių!

  • Šalis: Prancūzija
  • Viešbučio tipas: Miesto

  Keliautojų skaičius

  Kelionė lėktuvu į Paryžių (Normandy 4*)

  Šv. Romos imperatorius Karolis V sakė, kad „Paryžius - tai ne miestas, tai visas pasaulis". Neretai Prancūzijos sostinė apibūdinama kaip kvepalų, išpuoselėto skonio, mados, meno  ir, žinoma, meilės miestas.

  Viešbučio aprašymas

  Keturių žvaigždučių viešbutis pačioje Paryžiaus širdyje. kambariai jaukūs ir erdvūs. Viešbutis įskūręs vos už 3 minučių kelio pėsčiomis nuo Luvro muziejaus. Netoliese trasite metro stotį bei galybę parduotuvėlių.

  Viešbutyje yra WiFi internetas, Tav, restoranas, baras ir kt.

  Adresas: 7 Rue de l'Échelle, 75001 Paris, France

  Kelionės datos ir trukmės derinamos individuoliai.

  Kelionės kaina nurodyta asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje.

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Kelionė lėktuvu į Paryžių (Normandy 4*)

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • skrydis Vilnius – Paryžius – Vilnius;
  • rankinis bagažas
  • nakvynės viešbutyje dviviečiame kambaryje.

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • miesto mokestis (city tax), mokamas viešbutyje;
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • pervežimas iš oro uosto į viešbutį.

  Pastabos

  PARYŽIUS

  Meilės, šviesos, mados, maisto, meno, kultūros, prabangos ir vyno miestas – Paryžius, esantis už 1600 kilometrų nuo Lietuvos, kurį kiekvienais metais aplanko milijonai turistų. Ir visai nesvarbu ar tai būtų žiema, ar vasara – Paryžiuje visada pilna keliauninkų iš įvairių pasaulio kampelių.

  Lankomiausios turistų vietos, žinoma, yra Eifelio bokštas kartu su Elyziejaus laukais, įžymusis Luvro muziejus, kur galima pamatyti Mona Lizą ir kitus viduramžių ir vėlesnių laikų genijų darbus bei Triumfo arka. Architektūros mėgėjams nevalia iš Paryžiaus išvažiuoti nepamačius Versalio rūmų, Dievo Motinos katedros, Montmarto bazilikos. Daug Paryžiaus galima pamatyti plaukiant Sena, didžiausia miesto upe.

  Dabartiniu vardu Paryžius imtas vadinti nuo V amžiaus, kai 486 metais Frankų karalius Chlodvigas I po pergalės prieš romėnus čia perkėlė savo valstybės sostinę. Bėgant amžiams miestas, būdamas vienos galingiausių Europos valstybės sostine regėjo daugybę svarbių istorinių įvykių, interesų kovų. Nuo 1991 m. miesto centras taip pat yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Paryžius - tai miestas lankytojus traukiantis istoriniu ir kultūriniu palikimu, romantiška savo atmosfera bei puikiu vynu.

  Įdomiausios Paryžiaus lankytinos vietos

  Eifelio bokštas 

  Eifelio bokštas  (Tour Eiffel) – vienas iš Paryžiaus simbolių, nors buvo statytas tik kaip laikinas statinys. Šis 324 m aukščio bokštas buvo pastatytas 1889 m. siekiant paminėti Revoliucijos šimtmetį. Į bokšto viršų galima užkilti liftu, o jei neabejojate savo fizine forma, ir pėsčiomis - įveikus 1665 pakopas.

  Luvras

  Muziejus, visame pasaulyje garsėjantis viena iš vertingiausių meno kolekcijų – tai Luvras (Musee du Louvre), kuriam nuodugniai ištyrinėti vienos dienos nepakanka. Muziejuje galima apžiūrėti 15-19 a. žymiausių Europos tapytojų, skulptorių darbus, senovės Rytų, Egipto, Antikinės Graikijos ir romėnų meno kūrinius, Prancūzijos karališkąsias brangenybes ir kt.

  Triumfo arka

  Triumfo arką (Arc de Triomphe) buvo pradėta statyti paties Napoleono užsakymu ir turėjo būti skirta pergalei Austerlice paminėti. Tačiau statinys buvo baigtas jau nuvertus didįjį prancūzų karvedį. Triumfo arka gausiai išpuošta reljefais ir skulptūromis. Galima užkilti į apžvalgos aikštelę.

  Eliziejaus laukai

  Eliziejaus laukai (Avenue des Champs Elysees) - bene geriausiai žinoma Paryžiaus gatvė, užtvindyta restoranais, kavinėmis ir madingomis parduotuvėmis. Plati ir tiesi tarsi styga alėja driekiasi nuo Santarvės aikštės iki Triumfo arkos.

  Montmartre

  Monmartro kvartalas jau kelis šimtmečius garsėja kaip menininkų meka. Gatvės menininkai čia parduoda savo darbus. Kvartale galima aplankyti žymųjų Moulin Rouge kabaretą, Montmartro muziejų, taip pat Salvadoro Dali muziejų, kuriame sukaupta daugiau nei 300 šio garsaus menininko darbų kolekcija. Monmartro pažiba - Šv. Jėzaus širdies bazilika (Sacre Coeur) - balta romantinio-bizantinio stiliaus bažnyčia, kuri buvo pastatyta 20 a. pradžioje.

  Dievo Motinos katedra

  Dievo Motinos katedra (Notre Dame) yra žymiausia bažnyčia Paryžiuje ir puikus viduramžių architektūros pavyzdys. Šio viduramžių šedevro statybos prasidėjo 1163 m. ir truko 200 metų. Dievo Motinos katedroje buvo karūnuojami Prancūzijos karaliai.

  Liuksemburgo rūmai

  Ramus ir gražus istorinis Liuksemburgo kvartalas yra netoli triukšmingojo San Žermeno kvartalo. Šiuo metu parko supamuose Liuksemburgo rūmuose įsikūrę senato rūmai. Kadaise karališkajai šeimai priklausę rūmai revoliucijos metais buvo paversti kalėjimu.

  Pompidu centras

  Pompidou kultūros centre rengiamos įvairios parodos. Pastatas išsiskiria savo eksterjeru: gan keistai atrodo architekto sprendimas jo sienas tarsi paremti vamzdžiais bei statramsčiais. Visos pastato komunikacijos, kurios įprastai būna paslėptos statinių viduje, yra iškeltos į išorę.