Kelionė lėktuvu į Milaną (Genius Hotel Downtown 3*)

  Kategorija nuo: (3 stars )

  Kelionė su mados prieskoniu!

  • Šalis: Italija
  • Viešbučio tipas: Miesto

  Keliautojų skaičius

  Kelionė lėktuvu į Milaną (Genius Hotel Downtown 3*)

  Viešbučio aprašymas
  Apsistokite pačiame Milano centre!

  Jaukus ir praktiškas viešbutis, įsikūręs visai šalia Dante gatvės, vos už 10 minučių kelio pėstute nuo Milano Duomo katedros.

  Kambariai erdvūs, šviesūs, įrengti moderniuoju stiliumi. Visuose kambariuose yra oro kondicionierius, televizorius, nemokamas belaidis internetas, vonios kambarys.

  Netoli viešbučio yra Cadorna metro stotis, daug parduotuvių bei kavinių.

  Gatvė garsėja nenutylančiu šurmuliu, jaukiomis kavinukėmis, parduotuvių vitrinomis, gėlių prekystaliais, muzikantais, įvairiais personažais, kurie taip užsidirba sau pragyvenimui. Kiekvieną dieną La Rambla gatve praeina tūkstančiai žmonių. - See more at: http://www.urkistravel.lt/skaitalai/barselona-pasivaiksciokime-po-la-rambla-gatve/#sthash.hu9EFjTT.dpuf
  Gatvė garsėja nenutylančiu šurmuliu, jaukiomis kavinukėmis, parduotuvių vitrinomis, gėlių prekystaliais, muzikantais, įvairiais personažais, kurie taip užsidirba sau pragyvenimui. Kiekvieną dieną La Rambla gatve praeina tūkstančiai žmonių. - See more at: http://www.urkistravel.lt/skaitalai/barselona-pasivaiksciokime-po-la-rambla-gatve/#sthash.hu9EFjTT.dpuf

  Adresas: Via Porlezza 4, Milano centras, 20123 Milanas, Italija

  Kelionės datos ir trukmės derinamos individuoliai.

  Kelionės kaina nurodyta asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje.

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Kelionė lėktuvu į Milaną (Genius Hotel Downtown 3*)

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • skrydis Vilnius – Milanas (Bergamas) – Vilnius;
  • rankinis bagažas;
  • nakvynės viešbutyje;
  • pusryčiai,

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • miesto mokestis (city tax), mokamas viešbutyje;
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • pervežimas iš oro uosto į viešbutį.

  Pastabos

  MILANAS IR BERGAMAS

  Milaną pasieksite per Bergamo oro uostą. Nuo oro uosto iki Milano autobusu vos valanda kelio, tad kelionė išties paprasta. Tačiau atvykę į Bergamą neskubėkite į Milaną.

  Bergamo miestas yra suskirstytas į dvi dalis: viršutinį ir apatinį miestą. Pirmasis - judrus, gyvas ir modernus; antrasis garsėja kerinčia viduramžių atmosfera, gausiais meno turtais ir įspūdingais istoriniais paminklais. Žemutinis miestas  neužima daug ploto, tačiau užteks veiklos visai dienai. Puiki vieta ramiai pasibūti su draugais, pasivaikščioti siauromis gatvelėmis. Galima praleisti popietę sodo kavinėje ar užvalgyti tikrų itališkų ledų botanikos sode. Bergamas yra jaukus miestas, kuriame galėsite pamatyti ir patirti tikrą Itališką gyvenimą. Jokios komercijos, tik tikros Itališkos tradicijos ir nuostabi gamta.

  Milanas – antrasis pagal dydį Italijos ir pirmasis bei svarbiausias šiaurinės Italijos miestas. Įsikūręs Lombardijoje, turtingiausiame ir tankiausiai gyvenamame Italijos regione. Miestas išskirtinis savo architektūra, ypač greitu gyvenimo tempu ir vietinių gyventojų mentalitetu. Milane išvysite seniausias Italijos bažnyčias. Jos net senesnės nei amžinajame mieste, nes Milanas buvo Romos imperijos šiaurinės dalies sostinė. Mėgėjams pirkti Milanas yra idealus pasirinkimas. Bet kuris čia ras visko pagal savo skonį, pradedant dideliais prekybos centrais, prabangiausiomis parduotuvėmis, prekiaujančiomis vardinėmis dizainerių kolekcijomis, baigiant mažyčiais antikvariatais ar dėvėtų drabužių krautuvėlėmis. Aplankyti madų sostinę palankiausia arba pavasario pabaigoje, arba rudens pradžioje. Tuo laiku orai būna ypač malonūs ir lepinantys turistus.

  Įdomiausios Milano ir Bergamo lankytinos vietos

   

  Bergamas

  Città Alta – Aukštutinis miestas

  Aukštutinis Bergamo miestas stūkso ant aukštos kalvos ir yra apjuostas akmenine gynybine siena, kuri tarytum suformuoja Aukštutinio Bergamo miesto ribas. Nuo 1588 metų išlikusi siena tęsiasi daugiau kaip 6 kilometrus ir joje yra išlikę 4 įdomūs vartai.

  Senoji Bergamo aikštė

  Kone patraukliausią architektūrinį ansamblį išvysite Senojoje Bergamo aikštėje, kurioje persipynusi viduramžių ir renesanso architektūra. Aikštės centre trykšta Alvise Contarini fontanas, čia pat į 52 metrų aukštį pakyla Torre del Campanone (Varpinės bokštas) – viduramžių miesto simbolis - su laikrodžiu ir varpu, kuris kiekvieną vakarą muša virš 100 dūžių.

  Katedros aikštė

  Tai dar viena senojo miesto vieta, kuria neįmanoma nesižavėti. Ją supa: neoklasicistinė Bergamo Katedra, Santa Maria Maggiore bazilika,Colleoni koplyčia, elegantiška aštuoniakampė Baptiserija, Vyskupo rūmai.
  Città Bassa – Žemutinis miestas
   

  Jaukios gatvelės ir funikulierius jungia Aukštutine miesto dalį su Žemutiniu miestu. Citta Basa – laikomas moderniąja Bergamo dalimi. Jis susiformavo XIX amžiaus pabaigoje iš Berghi – gyvenamojo namų kvartalo nusidriekusio palei pagrindinį kelią, kuris jungė Bergamą su kitais Lombardijos miestais. Žemutinio miesto skveruose ir parkeliuose rasite įspūdingų paminklų bei skulptūrų tarp kurių įsimintiniausios, be abejo, Arlekino ir Gaetano Donicečio.

  Milanas

  Milano katedra

  Tai didžiausia pasaulyje gotikinė katedra, kurioje telpa 40 tūkst. žmonių. Jos statyba užtruko 500 metų, o jos tobulinimas – nuolatos vykstantis procesas.

  Galleria Vittorio Emanuele II

  Dengtas parduotuvių pasažas. Jo stikliniai skliautai per svarbiausias metų šventes būna įspūdingai dekoruojami. Keturių aukštų pasaže galite rasti dizainerių parduotuvių, restoranų, barų.

  Castello Sforzesco

  14 a. pilis buvo daug kartų restauruota po įvairių puolimų. Šiandien pilyje įkurtas muziejus. Viename jo kambarių galite pamatyti freskas, kurias tapė pats Leonardas Da Vinči.

  La Scala Opera House

  Visame pasaulyje žinomas 18 a. operos teatras. Daugiau negu 200 metų jame vyksta operos ir kiti renginiai. Teatre taip pat įkurtas muziejus. Nusipirkti bilietus į operą nėra lengva – jie ne tik yra brangūs, bet jų sunku gauti, tad jei kankina smalsumas, verčiau apsilankykite muziejuje.

  Cimitero Monumentale

  Tai yra vienos didžiausių ir gražiausių kapinių Italijoje. Čia ilsisi G. Verdis ir kiti žymūs žmonės. Milano kapinės tarsi muziejus su daugiau negu 6000 skulptūrų.