Kelionė lėktuvu į Barseloną (Ramblas Hotel 3*)

  Kategorija nuo: (3 stars )

  Madinga ir šelstanti Barselona!

  • Šalis: Ispanija
  • Viešbučio tipas: Miesto

  Keliautojų skaičius

  Kelionė lėktuvu į Barseloną (Ramblas Hotel 3*)

  Viešbučio aprašymas.
  Viešbutis įsikūręs garsiausioje Las Ramblas gatvėje.Ši gatvė garsėja nuolatiniu šurmuliu, jaukiomis tapų užkandinėmis ir kavinukėmis, autentiškomis parduotuvėlemis bei muzikantais. Tai tikras rojus keliautojams, mėgstanties šurmulį, muziką ir naktinį gyvenimą. Viešbučio kambariai jaukūs ir erdvūs, juose yra nemokamas belaidis internetas, oro kondicionieriai. Vonios kambariuose yra plaukų džiovintuvas ir vonios reikmenys

  Gatvė garsėja nenutylančiu šurmuliu, jaukiomis kavinukėmis, parduotuvių vitrinomis, gėlių prekystaliais, muzikantais, įvairiais personažais, kurie taip užsidirba sau pragyvenimui. Kiekvieną dieną La Rambla gatve praeina tūkstančiai žmonių. - See more at: http://www.urkistravel.lt/skaitalai/barselona-pasivaiksciokime-po-la-rambla-gatve/#sthash.hu9EFjTT.dpuf
  Gatvė garsėja nenutylančiu šurmuliu, jaukiomis kavinukėmis, parduotuvių vitrinomis, gėlių prekystaliais, muzikantais, įvairiais personažais, kurie taip užsidirba sau pragyvenimui. Kiekvieną dieną La Rambla gatve praeina tūkstančiai žmonių. - See more at: http://www.urkistravel.lt/skaitalai/barselona-pasivaiksciokime-po-la-rambla-gatve/#sthash.hu9EFjTT.dpuf

  Adresas: Ramblas, 33, Ciutat Vella, 08002 Barselona, Ispanija

  Kelionės datos ir trukmės derinamos individuoliai.

  Kelionės kaina nurodyta asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje.

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Kelionė lėktuvu į Barseloną (Ramblas Hotel 3*)

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • skrydis Vilnius – Barseolona – Vilnius;
  • rankinis bagažas
  • nakvynės viešbutyje
  • pusryčiai

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • miesto mokestis (city tax), mokamas viešbutyje;
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • pervežimas iš oro uosto į viešbutį.

  Pastabos

  BARSELONA

  Barselona - Katalonijos regiono sostinė. Barselonai jau daugiau nei du tūkstančiai metų, tai senas, istorinis miestas, kupinas įvairių laikų architektūros palikimo. Dauguma įdomiausių architektūrinių objektų sutelkta miesto centrinėje dalyje, tad sėkmingai miestą pažinti galima pasivaikščiojimais.

  Barselona garsi nepriekaištinga virtuve, tačiau už gerą ir kokybišką maistą teks atitinkamai sumokėti. Čia gausu kavinių, restoranų ir užeigų, kur rasite įvairiausių patiekalų, bet esant Barselonoje tiesiog būtina paragauti katalonų virtuvės patiekalų. Taip pat pasimėgauti galėsite šviežiomis ir gardžiomis jūros gėrybėmis, gatvėje pardavinėjamais saldžiais vafliais ir kitais užkandžiais.

  Barselona tikrai kiekvieną pakerės išskirtine A. Gaudi architektūra, kuri išsiskiria drąsiais ir tik šiam menininkui būdingais architektūriniais sprendimais, spalvingumu bei netradicinėmis formomis. Ir tai miestui suteikia tik jam būdingo žavesio, gyvybingumo bei mistikos, kuri priverčia aikčioti kiekvieną, kuris tik apsilanko šiame mieste. Barselonai greičiausiai neprilygsta joks kitas Ispanijos miestas, naktiniai klubai, barai, restoranai visuomet pilni žmonių, o savo gyvybinga ir energinga atmosfera ji sugebės pakerėti kiekvieną keliautoją.

  Įdomiausios  Barselonos lankytinos vietos

  Gotikinis kvartalas

  Gotikinis kvartalas (Barri Gotic) – tai Barselonos istorinis centras, vieta, kurioje romėnai III a. pr. Kr. įkūrė savo koloniją, vėliau išaugusią į miestą. Dabartinėje Placa de Sant Jaume aikštėje kadaise buvo romėnų forumas.

  Barselonos katedra

  Barselonos katedra, esanti Gotikiniame kvartale, yra puikus gotikinio meno pavyzdys. Ši katedra buvo pradėta statyti 1298 m., o užbaigta tik XIX a. Katedros skliautuotų lubų aukštis siekia 26 m, o navoje yra 28 šoninės koplyčios.

  Sagrada Familia bažnyčia

  Barselonos simboliu tapusi Šv. Šeimos bažnyčia (Temple Expiatori de la Sagrada Familia) iki šiol dar nepabaigta, nors jos statybos buvo pradėtos XIX a. pabaigoje. Ši bažnyčia, galima sakyti, buvo žymiojo Antonio Gaudi gyvenimo statinys: jo statybų aikštelėje garsusis katalonų architektas praleido 14 metų.

  La Rambla

  Tai bene garsiausia gatvė visoje Ispanijoje. Muzikantų, mimų, prekiautojų bei praeivių šurmulys čia nerimsta ištisą parą. Slampinėdami šia gatve užsukite į La Boqueria, spalvingą ir kvapnų maisto turgų. Taip pat šioje gatvėje galima pamatyti vieną iš Antonio Gaudi šedevrų - Palau Güell rūmus, pelniusius tarptautinį pripažinimą.

  Jūrų muziejus

  Jūrų muziejus-akvariumas (L‘Aquarium de Barcelona), įsikūręs Barselonos krantinėje, yra vienas didžiausių tokio pobūdžio muziejų Europoje. Barselonos muziejuje-akvariume daugiausia dėmesio skiriama Viduržemio jūros florai ir faunai. Skaičiai kalba patys už save: čia eksponuojama apie 11 000 gyvūnų, per 450 skirtingų rūšių, gyvenančių 6 mln. litrų vandens.

  Montijuic

  Montijuic yra miesto linksmybių, muziejų, poilsio rajonas, įsikūręs ant Montijuic kalvos. XVIII a. Montijuic pilyje veikia karo muziejus. Montijuic rajone galima užsukti ir į kitus įdomius muziejus – Nacionalinį Katalonijos meno muziejų, Archeologijos muziejų, Etnologijos muziejų ir kt.

  Pikaso muziejus

  Pikaso muziejuje saugoma per 3000 šio žymaus menininko darbų, kurių tarpe – daugybė ankstyvosios jo kūrybos piešinių, paveikslų, o taip pat ir keramikos dirbinių.