Vietnamas, Laosas ir Kambodža – trys užburiantys Azijos pasauliai

  Kelionė su grupe ir vadovu  iš Lietuvos


   

  • Šalis: Vietnamas
  • Organizatorius: WE Travel

  Keliautojų skaičius

  Vietnamas, Laosas ir Kambodža – trys užburiantys Azijos pasauliai

  Kadaise tolima ir nepažįstama Pietryčių Azija dabar yra viena populiariausių egzotinių krypčių. Patogus susisiekimas, turiningos kelionių programos ir patrauklios kainos tarsi panaikina tūkstančių kilometrų atstumą. Pasisemkite įkvėpimo šiuose skirtingo žavesio ir grožio kraštuose. Įsivaizduokite milijono salelių pasaulį ir gyvenimą ant vandens – tai Vietnamas... Nesugadintas gamtos grožis, milijono dramblių ir Budos statulėlių kraštas – tai Laosas... Po milžiniškais medžiais slypintis buvusio pasaulio gyvenimas – Kambodža...

   Kelionėje:

  • Trys kaimynės, bet labai skirtingos Pietryčių Azijos šalys

  • Vietnamo didmiesčiai Hanojus ir Ho Či Minis bei kerintys kruizai po Ha Longo įlanką ir Mekongo deltą

  • UNESCO saugomas Luang Prabangas Laose ir jo nuostabaus grožio vienuolynai

  • Architektūrinis khmerų civilizacijos šedevras Angkoro šventykla ir tūkstančio lingamų upė Kambodžoje

  • Poilsis Fan Tieto kurorte

  1 DIENA. VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS–HANOJUS

  2 DIENA. HANOJUS (Pi)

  Atskridę į Hanojų, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir lydimi gido vyksite į viešbutį. Tą dieną susipažinsite su gyvybe pulsuojančiu senuoju Hanojaus kvartalu ir 36 gildijos gatvėmis, pasivažinėsite tradiciniais vežimaičiais – velorikšomis. Pamatysite originalios architektūros Vienos kolonos šventyklą, kurios pagrindą sudaro vienintelė kolona, apžiūrėsite šventyklą Ngoc Son, pasigrožėsite Literatūros šventykla – senuoju universitetu, pirmuosius mokinius išleidusiu 1070 metais. Vyksite į unikalų vandens lėlių teatrą, gyvuojantį jau tūkstantį metų. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

  Dienos akcentai

  Senosios Azijos žavesys Hanojuje ir unikalus vandens lėlių teatras.

  3 DIENA. HANOJUS–HA LONGAS–HANOJUS (P, Pi)

  Po pusryčių išvyksite į Ha Longą. Ši rojaus Žemėje vieta užima 1 500 kv. km plotą ir yra sudaryta iš daugiau kaip 3 tūkst. įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų. Ha Longo įlanka laikoma Vietnamo gamtos stebuklu ir yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo bei Septynių naujųjų pasaulio gamtos stebuklų sąrašus. Kruizo po įlanką metu grožėsitės tūkstančiais salelių, pietausite, apžiūrėsite stalaktitų urvus. Kelionė vandeniu truks apie 4 valandas. Vakarop grįšite į Hanojų. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

  Nuvažiuotas atstumas iki Ha Longo apie 170 km (apie 3 val.).

  Dienos akcentas

  Gamtos grožio simfonija – Ha Longo įlanka, UNESCO objektas.

  4 DIENA. HANOJUS–LUANG PRABANGAS (P, V)

  Po pusryčių skrisite į Luang Prabangą – žavingą UNESCO saugomą Laoso miestą. Atskridę apžiūrėsite užburiančių ornamentų šventyklą Wat Xieng Thong, rymančią sode dviejų upių santakoje. Vėliau vyksite į viešbutį ir trumpai pailsėję aplankysite Nacionalinį muziejų, įsikūrusį buvusiuose Karalių rūmuose. Pakilsite į miesto centre stūksančią 100 m aukščio kalvą Phousi. Grožėsitės kalvos viršuje esančiomis šventyklėlėmis ir nuostabia miesto bei upės panorama. Jei oro sąlygos bus tinkamos, galėsite pasidžiaugti nuostabiu saulėlydžiu prie Mekongo upės. Nakvynė viešbutyje Luang Prabange.

  Nuvažiuotas atstumas apie 70 km.

  Dienos akcentas

  Kultūrų sintezė Luang Prabange, UNESCO objekte.

  5 DIENA. LUANG PRABANGAS–PAK OU–KUANG SI KRIOKLYS–LUANG PRABANGAS (P, V)

  Po pusryčių apie 2 val. tradicine valtele plaukiosite Mekongo upe. Kaimelyje Ban Muang Keo galėsite paragauti ryžių vyno. Vyksite prie šventų urvų Pak Ou, kuriuose namus rado šimtai Budos statulėlių. Grįžę į Luang Prabangą apsilankysite etninių mažumų kaimeliuose Ban Ouay ir Ban Thapene, vaizdingu keliu vyksite prie atogrąžų miške esančio Kuang Si krioklio. Nakvynė viešbutyje Luang Prabange.

  Nuvažiuotas atstumas apie 100 km.

  Dienos akcentas

  Žvilgsnis į tikrąjį gyvenimą – šalia Mekongo įsikūrusių tautelių kasdienybė.

  6 DIENA. LUANG PRABANGAS–SIEM REAPAS (P, V)

  Po pusryčių užsuksite į Luang Prabango turgelį, po to vyksite į oro uostą ir skrisite į Siem Reapą. Atskridę keliausite į viešbutį. Po pietų pajudėsite link milžiniško, didžiausio pasaulyje Angkoro architektūrinio komplekso,pastatyto Khmerų imperijos klestėjimo laikais IX–XII amžiais. Angkoro šventykla laikoma garsiausiu hinduistų architektūros šedevru, simetrijos stebuklu. Ji pastatyta aplink centrinį bokštą, simbolizavusį šventąjį hinduistams Meru kalną – Žemės ir visatos centrą, dievų buveinę. Išorinės sienos atspindėjo kalnus, kurie, kaip manoma, žymėjo pasaulio kraštą. Sienas supo platus griovys – anapus esančio vandenyno simbolis. Kiekvienas khmerų karalius tikėjo, kad jame įsikūnijęs hinduistų dievas, todėl jie statydavo šventyklų kompleksus, norėdami pagarbinti ir savo globėją, ir save. Pirmieji valdovai pradėjo nuo nedidelių pastatų, bet vėlesnieji karaliai stengėsi nurungti savo pirmtakus tiek šventyklų dydžiu, tiek puikumu. Angkoras yra šių „varžybų“ kulminacija. Šis šventyklos kompleksas skirtas vienam iš trijų didžiųjų hinduizmo dievų Višnui.Vakarienė ir khmerų nacionalinis pramoginis renginys. Nakvynė viešbutyje Siem Reape.

  Nuvažiuotas atstumas iki apie 100 km.

  Dienos akcentas

  Khmerų civilizacijos kulminacija Angkoro šventykla, UNESCO objektas.

  7 DIENA. SIEM REAPAS (P, Pi)

  Po pusryčių vyksite prie Kbal Speano upės. Palei upės vagą džiunglėmis leisitės į trumpą žygį (apie 2 km). Tiek pati upės vaga, tiek uolos aplinkui išraižytos daugybe hinduistų simbolių lingamų, išreiškiančių aukščiausią induistų dievo Šivos esmę. Dažnai tūkstančio lingamų upėmis vadinami vandenys turėjo pašventinti, kitaip tariant, „apvaisinti“ Angkoro šventyklas ir šalia esančias gyvenvietes. Lankysitės Banteai Srėjaus šventykloje, tikriausiai dėl rožinės spalvos raižinių dažnai vadinamoje moterų citadele. Susipažinsite su viena gražiausių šventyklų – paslaptinguoju Ta Promu. Ši šventykla tokia neįtikėtina, kad primena nuotykinius filmus. Todėl ne veltui pastaruoju metu dažnai vadinama Angelinos Jolie, arba Kapų plėšikės, šventykla. Po pietų vyksite į ekskursiją po karaliaus Džajavarmano VII pastatytą Angkor Tomą. Įžengę pro pietinius vartus, atsidursite pačioje Khmerų imperijos širdyje. Apžiūrėsite Dramblių ir Raupsuotojo karaliaus terasas, garsiąją Bajono šventyklą – ši paslaptinga tvirtovė kadaise buvo apsupta 54 bokštų su paslaptingai besišypsančių žmonių veidais. Nakvynė viešbutyje Siem Reape.

  Nuvažiuotas atstumas apie 100 km.

  Dienos akcentas

  Kaip iš kino filmo, bet tai tikra: milžiniškų medžių šaknų įkalinta Ta Promo šventykla.

  8 DIENA. SIEM REAPAS–HO ČI MINIS (P, Pi)

  Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Ho Či Minį. Po pietų vietos restorane leisitės į ekskursiją po spalvingą ir nuolat judantį miestą. Apžiūrėsite Dievo Motinos katedrą, pagodą Thien Hau, dedikuotą jūros deivei, istorinį paštą, lankysitės šurmuliuojančiame turguje. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

  Dienos akcentas

  Tolimųjų Rytų deimantasHo Či Minispulsuojančia energija svaiginantis miestas.

  9 DIENA. HO ČI MINIS–FAN TIETAS (P, Pi)

  Pusryčiai ir išvykimas į Fan Tieto kurortą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Fan Tiete.

  Nuvažiuotas atstumas apie 270 km (apie 5–6 val.).

  10–11 DIENOS. FAN TIETAS (P)

  Pusryčiai viešbutyje. Poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje Fan Tiete.

  12 DIENA. FAN TIETAS–HO ČI MINIS (P)

  Po vidurdienio išvyksite į Ho Či Minį. Laisvas laikas. Už papildomą mokestį siūlomas kruizas su vakariene (nuo 42 USD). Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

  Nuvažiuotas atstumas apie 270 km (apie 5–6 val.).

  13 DIENA. HO ČI MINIS–TARPINIS ORO UOSTAS–VILNIUS

  Ryte išvyksite į oro uostą. Skrydis Ho Či Minis–tarpinis oro uostas–Vilnius.

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Vietnamas, Laosas ir Kambodža – trys užburiantys Azijos pasauliai

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;

  • vietiniai skrydžiai pagal programą;

  • oro uostų mokesčiai;

  • 11 nakvynių 3–4* viešbučiuose;

  • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;

  • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 5 pietūs, 3 vakarienės;

  • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu;

  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • lėktuvo bilietas į Hanojų pirmyn ir iš Ho Či Minio atgal (nuo 745 EUR);

  • Vietnamo dvikartė viza (65 USD), Laoso viza (30 USD), Kambodžos viza (30 USD; gaunamos oro uoste);

  • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;

  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;

  • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;

  • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;

  • asmeninės išlaidos.

   

  Pastabos

  •  kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 d. iki išvykimo;
  • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, lėktuvų vėlavimas ar reiso anuliavimas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų įsigijimo, skiepų ir kt.;

  • nakvynių skaičius – 11;

  • keliautojų skaičius – mažiausiai 16; jei vyksta 14 keliautojų – priemoka 55 EUR/asm., jei vyksta 12 keliautojų – priemoka 110 EUR/asm.;

  • priemoka už vienvietį kambarį – 290 EUR;

  • dienos kelionpinigiai vakarienėms pažintinio turo metu – nuo 5 USD;

  • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;

  • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/.