Italija visai šeimai..nuotykiai ir linksmybės

  Austrijos ir Italijos pramogų parkai
  • Šalis: Austrija, Italija
  • Organizatorius: Novaturas

  Keliautojų skaičius

  Italija visai šeimai..nuotykiai ir linksmybės

  Kelionių pagal Jūsų pateiktą asmenų skaičių šiuo metu negalime pasiūlyti. Kreipkitės į mus ir stengsimės pateikti geriausią alternatyvą.

  Pramoginė-pažintinė kelionė autobusu į Austriją ir Italiją visai šeimai.

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Italija visai šeimai..nuotykiai ir linksmybės

  Kelionės aprašymas

  1   diena

  Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

   

  2   diena

  Pusryčiai. Ryte išvykstate į Vieną. Atvykus siūlome aplankyti PRATERIO pramogų parką (kiekvienas atrakcionas mokamas atskirai) arba vykti į apžvalginę ekskursiją po miestąPrateris – ne tik didžiausias miesto parkas Vienoje, bet ir seniausias atrakcionų parkas pasaulyje. Į miestą galite pažvelgti sukdamiesi milžinišku apžvalgos ratu, kuris jau daugiau nei 100 metų puošia Austrijos sostinės panoramą ir yra viena mėgstamiausių miesto gyventojų ir svečių pramogų. Galima pasirinkti ir ekstremalesnes pramogas, pavyzdžiui, pasisukti sūpuoklėse 117 m aukštyje. Tai aukščiausias tokio tipo atrakcionas pasaulyje ir naujausias Praterioparke. Tuo metu tie, kurie nori pažinti miestą leidžiasi į apžvalginę ekskursiją: didingoji Šv. Stepono katedra ir aikštė, Habsburgų rūmų kompleksas, paminklas Mocartui, Vienos opera, Parlamento rūmai, Rotušė, Rožių parkas. Po pietų išvykstate Italijos link. Vėlai vakare atvykstate į Veneto regioną. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Austrija. Viena. Praterio parkas
  guide_picture
  Austrija. Viena. Praterio parkas
  guide_picture
  Austrija. Viena
  guide_picture
  Austrija. Viena
   

  3   diena

  Pusryčiai. Vykstate Gardos ežero link. Pakeliui sustojate Romeo ir Džuljietos istoriją menančiame Veronos mieste. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą aplankant istorinį miesto centrą, spalvingą turgaus aikštę – Piazza delle Erbe, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, minias turistų pritraukiantį Džuljetos namą, Romos Koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį romėnų amfiteatrą, kuriame tilpdavo beveik visi Romos laikų Veronos gyventojai. Vykstate į prie Gardos ežero įsikūrusį pramogų parką skirtą visai šeimai *GARDALANDAS – didžiausią Italijoje ir trečią pagal populiarumą Europoje atrakcionų parką. Parką puošia gėlių jūros, egzotiškų sodų labirintai, ežerėliai – tai tikras Rojaus kampelis. Adrenalino mėgėjai gali išbandyti net 6 ekstremalius ir 26 paprastesnius atrakcionus. Ieškantiems ramesnio laisvalaikio praleidimo, Gardalendo atrakcionų parkas siūlo begalę kitų pramogų. Čia veikia 4D kino teatras, scenose vyksta animaciniai pasirodymai. Išpuoselėtas parkas suskirstytas į temines zonas, kurios kuria atskirų magiškų pasaulių nuotaikas. Pasivažinėjate „Stebuklingais kalneliais”, skriejate viršgarsiniu lėktuvu „Blue Tornado“; leidžiatės į ekspediciją ieškodami faraonų lobių senovės Egipte; aplankote laukinių gyvūnų ir elfų šalis. Praleidę nuotykių kupiną dieną išvykstate Ravenos link. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Italija. Verona. Amfiteatras
  guide_picture
  Italija. Verona. Džuljietos namas
  guide_picture
  Italija. Gardalandas
  guide_picture
  Italija. Gardalandas
   

  4   diena

  Pusryčiai. Vykstate į *Mirabilandijos pramogų parką. MIRABILANDIJA – gyvenimo džiaugsmo mokykla! Įėjus į parką pakeri tūkstančiai gėlių, sraunios upės, kriokliai ir vaikų juokas, skriejantis svaiginančiu ratu. Du dangų remiantys bokštai drąsiausius kviečia katapultuotis iki padebesių ir laisvu pagreičiu kristi iš 80 m aukščio. Paslaptingame Majų mieste rangosi 1200 m ilgio gyvatė. „Katunas“ – pats aštriausias parko atrakcionas: 110 km/val. greičiu suksitės, rangysitės, versitės per galvą. Nuotaikingi vandens atrakcionai: „Ratatongoje“ laivu plauksite į Velykų salą, vandens patrankomis kausitės su priešais, savo kailiu patirsite žemės drebėjimą ir vulkano išsiveržimą. O kur dar plaukimas plaustais Rio Bravo upe, Niagaros banga, užliejanti, nusileidus nuo 25 m aukščio krioklio, Siaubo namas, Dinozaurų pasaulis, bolidų trasa, spalvomis trykštanti Bambino šalis. Mėgstantiems reginius patiks kaskadininkų pasirodymai, „Policijos akademijos“ šou, nardytojų rizikingi triukai, klounų ir šokėjų šėlionės, stereo kino filmas. Jei pavargsite, pačiame parke yra vandens atrakcijų pasaulis „Mirabilandijos paplūdimys“. Atsigulęs į valtelę, čia gali mėgautis saule ir ramiai sukti ratus Angelų upėje, siausti vaikų baseine „Saulėta lagūna“, pripučiamu ratu leistis nuo stačių krioklių arba išbandyti ekstremalią čiuožynę „Karibų salto“. Mirabilandijos pramogų parkas įsikūręs visiškai šalia nepakartojamo grožio bizantiškomis mozaikomis garsėjančio Ravenos miesto. Vykstate į Raveną. Vaikščiodami senamiestyje aplankote *Šv. Vito katedrą ir *di Galla Placidia šeimos mauzoliejų, išpuoštus spalvingomis mozaikomis. Apžiūrėsite paminklą Dantei ir poeto kapą. Vykstate į viešbutį Veneto regiono kurorte prie Adrijos jūros. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Italija. Mirabilandia
  guide_picture
  Italija. Mirabilandia
  guide_picture
  Italija. Mirabilandia. Katunas
  guide_picture
  Italija. Ravena
   

  5   diena

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome ekskursiją į Veneciją aplankant Murano ir Burano salas. Vykstate į „miestą ant vandens“ – Veneciją. *Plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę, kurią Napoleonas pavadino „elegantiškiausia Europos svetaine“. Pakeliui aplankote Venecijos lagūnos salas: Burano salą – buvusį žvejų kaimelį su spalvingais namais ir pakrypusia varpine bei stiklo dirbiniais garsėjančią Murano salą. Ekskursija po „svajonių miestą“ – Veneciją, aplankant Šv. Morkaus aikštę, kurioje vykdavo misterijos, procesijos, politiniai renginiai; *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto tiltą, nuo kurio atsiveria puikūs Didžiojo kanalo vaizdai, bei „Atodūsių“ tiltą, kuris buvo pastatytas, kad iš Dožų rūmų būtų galima patekti į kalėjimą. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *Varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Italija. Kurortas prie Adrijos jūros
  guide_picture
  Italija. Venecija
  guide_picture
  Italija. Venecija
  guide_picture
  Italija. Venecija
   

  6   diena

  Pusryčiai. Keliaujate į Austriją. Vykstate į Kalgenfurtą, kur aplankote dar vieną linksmybių ir pažinimo šalį *MINIMUNDUS. Tai mini pasaulis pristatantis apie 150 žymiausių pasaulio statinių, traukinių ir laivų miniatiūrinių kopijų. Parko šūkis – „Aplink pasaulį per vieną dieną!“. Apžiūrite Sidnėjaus Operos rūmus, Paryžiaus Eifelio bokštą, nusifotografuojate prie garsiojo Tadžmahalo, suvalgote ledų prie Šv. Petro bazilikos (Roma), pamojate Laisvės statulai ir iškeliaujate Lietuvos link. Kelionė per Austriją, Čekiją. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Austrija. Klagenfurtas. Minimundus
  guide_picture
  Austrija. Klagenfurtas. Minimundus
  guide_picture
  Austrija. Klagenfurtas. Minimundus
  guide_picture
  Austrija. Klagenfurtas. Minimundus
   

  7   diena

  Pusryčiai.Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • Kelionė autobusu,
  • 6 nakvynės viešbučiuose (2 iš jų kurorte),
  • maitinimas – 6 pusryčiai,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
  • dovanos ir suvenyrai kelionės metu,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • draudimas, 
  • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, 
  • arbatpinigiai, 
  • pietūs, vakarienės, 
  • miestų turistiniai mokesčiai, 
  • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

  Pastabos

  • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

  (¹) – yra papildomų sąlygų.

  • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 140 EUR suaugusiems, apie 125 EUR vaikams iki 10 m. už visus (*) pažymėtus objektus.
  • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.