HSM ATLANTIC PARK 4* (Apgyvendinimas Maljorkoje)

  Kategorija: (4 stars )
  „Atlantic Park“ yra įsikūręs vos už 400 metrų nuo Maljorkos Magalluf paplūdimio. Už 600 metrų nuo „Atlantic Park“ yra vandens parkas „Aqua Land“ ir golfo aikštynas
  • Kryptis: Maljorka
  • Šalis: Ne
  • Organizatorius: Keliaujantiems savarankiškai
  • Viešbučio tipas: Paplūdimio

  Keliautojų skaičius

  HSM ATLANTIC PARK 4* (Apgyvendinimas Maljorkoje)

  Kelionių pagal Jūsų pateiktą asmenų skaičių šiuo metu negalime pasiūlyti. Kreipkitės į mus ir stengsimės pateikti geriausią alternatyvą.

  Į pasiūlymą įskaičiuotas apgyvendinimas su nurodytu maitinimu.
  Skrydžio ir pervežimų kainos neįskaičiuotos.

  Viešbučio aprašymas:

  „Atlantic Park“ viešbutyje yra lagūnos formos baseinas.Šio viešbučio restorane savitarnos stiliumi siūlomi vietiniai ir tarptautiniai patiekalai bei įvairiausi desertai. Jame taip pat organizuojami maisto ruošimo svečių akivaizdoje pasirodymai bei teminės vakarienės.Vaikai gali plaukioti jiems skirtoje baseino zonoje bei leisti laiką žaidimų aikštelėje. Viešbutyje dirba pramogų organizavimo komanda.

  Nuo viešbučio iki jūros - 400 m, iki kurorto centro yra apie 1 km, iki salos sostinės yra apie 15 km (Palma de Maljorkos),iki oro uosto yra apie 22 km. (Palma de Maljorkos).

  Kambariuose yra vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas, balkonas arba terasa, oro kondicionierius, telefonas, televizorius, seifas (mokama), bevielis internetas (mokama), šaldytuvas. 

  Viešbutyje yra baras, sodas, terasa, restoranas (savitarnos), užkandžių baras, deginimosi terasa, teniso kortai, žaidimų kambariai, soliariumas, vaikų žaidimų aikštelė, biliardas, stalo tenisas, lauko baseinas (sezoninis), valiutos keitimas, automobilių nuoma, pramogas organizuojantys darbuotojai. 

  Adresas: Calderon de la Barca nr 2, 07182 Magalluf/Mallorca, Spain

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: HSM ATLANTIC PARK 4* (Apgyvendinimas Maljorkoje)

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  Apgyvendinimas su nurodytu maitinimu

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  Skrydis

  Pastabos

  -