ELEA BEACH 4* (Apgyvendinimas Korfu saloje)

  Kategorija: (4 stars )
  Jaukus viešbutis ant jūros kranto, mėgstamas šeimų ir porų.
  • Kryptis: Korfu
  • Šalis: Graikija
  • Organizatorius: Keliaujantiems savarankiškai
  • Viešbučio tipas: Paplūdimio

  Keliautojų skaičius

  ELEA BEACH 4* (Apgyvendinimas Korfu saloje)

  Į pasiūlymą įskaičiuotas apgyvendinimas su nurodytu maitinimu.
  Skrydžio ir pervežimų kainos neįskaičiuotos.

  Viešbučio aprašymas:

  Viešbutis išsidėstęs garsiame Dassia kurorte („dasos“ – miškas), 12 km nuo Korfu miesto. „Elea Beach“ turi tiesioginį išėjimą į Mėlyna Vėliava apdovanotą paplūdimį. Viešbutis apsuptas gražių sodų ir alyvmedžių giraitės. Dassia siūlo visas atostogų pramogas, keletas žingsnių nuo viešbučio yra nuolat kursuojantis autobusas į Korfu.

  „Elea Beach“ yra neprabangus, standartinis šeimos valdomas viešbutis, siūlantis nepaprastai gražų vaizdą į įlanką. Kiekvieną savaitę vyksta Graikų arba Bouzouki vakarai. Viešbutyje yra baseinas su jūros vandeniu, baras,  restoranas, viešbučio parduotuvė, stalo tenisas, įvairios pramogos, mini klubas, Registratūra dirba 24 val.

  Atstumai nuo viešbučio: Korfu miestas – apie 12 km, Dassia kurortas – apie 500 m, restoranai, parduotuvėlės – apie 300 m.

  Viešbučio kambariuose yra oro kondicionierius, centrinis šildymas, satelitinė TV, radija, telefonas, šaldytuvas, vonios kambaryje plaukų džiovintuvas; balkonas su vaizdu į kalnus arba jūrą.

  Adresas: Dassia, Corfu, Greece

  Daugiau viešbučių Korfu saloje už gerą kainą>>>>>

  Skrydžių į Korfu ieškokite čia >>>>

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: ELEA BEACH 4* (Apgyvendinimas Korfu saloje)

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  Apgyvendinimas su nurodytu maitinimu.

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  Skrydis, pervežimai.

  Pastabos

  APIE KORFU SALĄ

  Korfu sala, dar vadinama Kerkyra, priklauso Jonijos salynui. Salos šiaurėje vyrauja kalnuotos vietovės, o labiau į pietus kraštovaizdis kur kas plokštesnis. Ši sala nusidriekusi netoli Graikijos ir Albanijos krantų. Sala itin maža - jos ilgis vos 58 kilometrai, tačiau, nepaisant jos dydžio, saloje galima išvysti kardinaliai skirtingus horizontus - šiaurės rytų pakrantės nuklotos akmenimis, čia gausu mažų žvejų kaimelių ir laukinių paplūdimių, tuo tarpu salos šiaurinė ir pietinė dalys didžiuojasi ilgais auksinio smėlio paplūdimiais.

  Korfu sala yra glaudžiai susijusi su senovės graikų mitologija. Salos pavadinimas susijęs su dviem stipriais vandens simboliais: Poseidonu, jūrų dievu, ir Asopu, svarbia Graikijos žemyninės dalies upe. Anot mitų, graikų jūrų dievas Poseidonas kadaise įsimylėjęs, Asopo ir upių nimfos Metopės dukrą vardu Kerkyra. Būdamas ūmaus būdo, Poseidonas ją pagrobė ir atgabeno į nežinomą salą, kuri vėliau buvo pavadinta Kerkyros vardu. Korfu – tai itališkas salos vardas, tačiau jis dažniau naudojamas nei graikiškasis.

  Sala patyrė daugybę mūšių ir užkariavimų, kol 1864 m. buvo prijungta prie Graikijos karalystės. Šių kovų palikimas yra pilys, pastatytos strateginėse salos vietose. Dvi tokios pilys supa sostinę, kuri yra vienintelis Graikijos miestas, apsuptas tokiu būdu. Korfu salos sostinė pavadinta tuo pačiu vardu, kaip ir sala – Korfu. Miesto senamiestis su siauromis vingriomis gatvelėmis yra įtrauktas į Unesco pasaulio paveldo sąrašą.

  Pagrindinė informacija:  Graikijos sala Jonijos jūroje. Tai antra pagal dydį Jonijos sala. Plotas 592,9 km². Gyventojų skaičius – 107,9 tūkst. Sala kalnuota, aukščiausia vieta – Pandokratoro kalnas (906 m).

  Pagrindiniai kurortai:  Kavos (populiariausias pietinėje dalyje), Sidari (kurortas garsėja smėlio paplūdimiais bei uolomis), Paleokastritsa (kosmopolitiškas kurortas), Benitses (tipinė graikiško šurmulio vieta)

  Klimatas: Žiemos sezono metu ir pirmąjį pavasario mėnesį dienomis oro temperatūra siekia apie +15 °C šilumos, drėgna. Lietingiausias metų mėnuo – lapkritis. Nuo balandžio Korfu saloje jau prasideda vasariški orai. Vasaros karštos (~ 31 °C), sausos, o ruduo šiltas, mažai lietingas ir tęsiasi iki lapkričio (~ 20 °C). Karščiausi mėnesiai – liepa ir rugpjūtis.

  Kalba: nacionalinė kalba – graikų. Saloje galima susikalbėti angliškai.

  Laikas: laiko juosta GTM+2.

  Pinigai: piniginis vienetas – euras.

  Transportas: Saloje yra dviejų tipų autobusai – mėlynasis (miesto ir apylinkių) ir žaliasis (vyksta į kaimus). Autobusai į daugelį salos vietų nevažiuoja. Todėl norintiems pamatyti visą salą, rekomenduojame išsinuomoti automobilį arba motorolerį. Jei norite patyrinėti salos pakrantes ir paplūdimius, tinkamiausia priemonė – laivukas. Laivuką išsinuomoti galima beveik visuose pakrantės miesteliuose. Licenzijos nereikia, jei laivas ne galingesnis nei 30 AJ.

  Dokumentai: reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

   

  Įdomiausios lankytinos Korfu salos vietos

  Korfu (Kerkyros) miestas

  Didžiausias miestas Jonijos salose, pastatytas tarp dviejų Venecijos pilių. Miestas įkurtas gražioje vietoje ir padalytas į naujamiestį ir senamiestį. Vaikščiodami siauromis miesto gatvelėmis atrasite daugybę gražių ir žavingų pastatų, bažnyčių, įspūdingų tvirtovių, aikščių. Korfu senamiestis 2007 metais buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

  Archeologijos muziejus

  Korfu mieste esantis Archeologijos muziejus atidarytas 1967 metais. Jame lankytojai supažindinami su įvairiausiais eksponatais rastais nuo priešistorės iki helenizmo laikų. Tai bronzinės ir marmurinės statulos, senovinės monetos, keramikos dirbiniai, papuošalai, šventyklų liekanos. Vienas svarbiausių muziejaus eksponatų – įspūdingas Gorgonės medūzų frontonas, atgabentas iš Artemidės šventyklos. 1911 metais rastas frontonas datuojamas 585 m. pr. Kr.

  Saint Spyridon

  Korfu mieste pastatyta bažnyčia laikoma vienu svarbiausių religinių monumentų saloje. Pasak legendos, Šventas Spiridonas net keturis kartus apsaugojo Korfu salą nuo Osmanų invazijos. Kaip ir visam senamiesčiui, taip ir bažnyčiai, būdinga venecijietiška architektūra, o jos varpinės bokštas yra aukščiausias miesto taškas.

  Vandens parkas

  Korfu vandens parkas įkurtas salos viduryje, šalia Agios Ioannis kaimelio. 75 tūkst. kv. m. ploto parke įrengta daugybė atrakcionų, skirtų įvairaus amžiaus žmonėms. Smagaus laisvalaikio praleidimui taip pat įrengti baseinai, barai, restoranas. Vandens parkas atidarytas nuo gegužės iki spalio mėnesio. Kelionė autobusu iš Korfu miesto trunka vos 20 minučių.

  Azijos meno muziejus

  Azijos meno muziejus yra vienintelis toks visoje Graikijoje. Šv. Mykolo ir Šv. Jurgio rūmuose įkurtas muziejus duris atidarė 1927 metais, po to kai ambasadorius Gregorijus Manos padovanojo savo privačią kolekciją, kurioje tuo metu buvo beveik 11 tūkstančių eksponatų.

  Senoji tvirtovė

  Senoji tvirtovė yra geriausiai žinoma bei populiariausia pilis Korfu saloje. Jos istorija glaudžiai susijusi su salos istorija. 600 metrų ilgio ir 200 metrų pločio venecijiečių tvirtovė pastatyta XV amžiuje, buvusios Bizantijos pilies vietoje. Kad tvirtovė būtų geriau apsaugota nuo priešų, ji dirbtiniu grioviu atskirta nuo žemyninės dalies, o į ją patekti buvo galima kilnojamuoju mediniu tiltu. 1819 metais britai šį tiltą pakeitė į 60 metrų ilgio kelią. Įėjimas į tvirtovę yra Spianada aikštėje, kuri laikoma antra pagal dydį Europoje.

  Paleokastritsa

  Apie 25 km nuo Korfu miesto nutolęs kaimelis, išsidėstęs vakarinėje salos dalyje. Kosmopolitiškas kurortas driekiasi šalia kelio, vingiuojančio aplink nuostabias įlankėles ir vaizdingą uostą, iš kurio organizuojamos ekskursijos laivais. Paleokastritsa nuo senų laikų laikomas viena iš gražiausių vietų Korfu saloje, kuri vis dar išlaikiusi tradicinio kaimelio žavesį. Netoli pagrindinio kurorto paplūdimio, palei pakrantę, yra keletas urvų, kuriuos galima pasiekti tik valtimis. Vienas žinomiausių – Šv. Mikalojaus urvas. Čia taip pat atrasite sena vienuolyną, skirtą Šventai Mergelei. Jame saugomos šventosios knygos, ikonos, drabužiai, šventųjų įrankiai