Disneilendas Paryžiuje

  DISNEILENDAS, esantis prie pat Paryžiaus – magiška pasakų herojų karalystė.
  • Šalis: Prancūzija
  • Organizatorius: Dertour / Meier's
  Kaina:
  84,00 

  Disneilendas Paryžiuje

  Europos atrakcionų parkai - puiki idėja atostogoms su visa šeima!

  Patirkite nepamirštamas vaikystės akimirkas, išsidūkite ir pasisemkite įspūdžių visiems metams!

  DISNEILENDAS, esantis prie pat Paryžiaus – magiška pasakų herojų karalystė.

  Bilietų kanos:

  Vienos dienos bilietas suagusiam - 84 €, vaikui nuo 3 iki 11 m. – 77 €
  2 dienų bilietas suagusiam – 139 € , vaikui nuo 3 iki 11 m. – 126 €
  3 dienų bilietas suagusiam – 174 €, vaikui nuo 3 iki 11 m. – 158 €

  Bilietai galioja į abu parkus. Vaikams iki 2 m. nemokamai

  Apie Disneilendą

  Visą dieną praleiskite džiaugsmo, šėlsmo ir svajonių pasaulyje. Keliaukite per Pasienio, Atradimų, Fantazijos ir Nuotykių šalis: skriskite tarpgalaktine raketa, plaukite kapitono Nemo laivu, lėkite Didžiojo griaustinio kalnais ir tarpekliais, linksminkitės Piterio Peno ir Pinokio atrakcionuose, plaukite pas Karibų jūros piratus. Dienos pabaigą vainikuos paradai, šou ir fejerverkai.

  Parkas atviras ištisus metus nuo 10 iki 18 val.

  Kaip nuvykti?

  Skriskite į Paryžių (Bovė ar tarptautinį oro uostą)

  Kur apsistoti?

  Disney's Davy Crockett Ranch 2*

  Šis viešbutis - tai vieta poilsiui po nuostabių atrakcijų Disneilende, idealiai tinka šeimos atostogoms. „Disney's Davy Crockett Ranch“ siūlo miškingą, natūralią aplinką prie Disneyland Paris ® Resort. Disneilendo parko atrakcionai yra 10-15 min. važiavimo nuo viešbučio.  
  Rančoje yra  vidaus baseinas su čiuožyklomis, galima pamatyti senovinius indėnų namelius, mažas naminių gyvūnėlių zoologijos sodas. Vaikai gali susitikti ir pasisveikinti su populiariausiais Disnėjaus veikėjais.
  Namelius sudaro atskiri miegamieji su  miegamosiomis sofomis bei virtuvėlės su šaldytuvais, mikro bangų krosnelėm, kaitlentėmis ir indaplovėmis.

  Įėjimo į parką bilietas + 1 nakvynė viešbutyje nuo 197,5 € keturviečiame kambaryje (vaikui iki 6 metų, gyvenančiam kambaryje su 3 suaugusiais - nemokamai, vaikui nuo 7 iki 11 metų - nuo 124 €

  Disney's Hotel Santa Fe 2 *

  Viešbutis Disney's Hotel Santa Fe® Disneilende yra patogi vieta šeimai; 
  Viešose vietose teikiama didelės spartos interneto (laidinio) prieiga (taikomas papildomas mokestis).

  Kambariai su vaizdu į sodą ar kiemą . Kambariuose yra: plaukų džiovintuvai ir ventiliatoriai,  didelės spartos laidinio interneto prieiga (už papildomą mokestį).

  Įėjimo į parką bilietas + 1 nakvynė viešbutyje su puryčiais nuo 181,5 € asmeniui keturviečiame kambaryje (vaikui iki 6 metų, gyvenančiam kambaryje su 2 suaugusiais - nemokamai, vaikui iki 11 metų - nuo 124 €

  Disney's Hotel Cheyenne 2*

  Mažieji kaubojai ir kaubojės mėgausis viešnage šiame laukinių vakarų tema įrengtame viešbutyje. Disnėjaus atrakcionai, taip pat „Frontierland“ yra maždaug 10 min. kelio pėščiomis ir 5min, kelio važiuoti nuo viešbučio.

  Vaikai gali susitikti ir pasisveikinti su Disnėjaus personažais, jodinėti poniais ir tyrinėti senovinius indėnų namelius.

  viešbutyje kambariai dekoruoti laukinių vakarų tematika, yra lubų ventiliatoriai, kabelinė televizija su Disnėjaus ir kitais tarptautinias kanalais. Vonios kambariuose yra Disnėjaus tualeto reikmenys.

  Įėjimo į parką bilietas + 1 nakvynė viešbutyje su puryčiais nuo 176,5 € asmeniui keturviečiame kambaryje (vaikui iki 6 metų, gyvenančiam kambaryje su 2 suaugusiais - nemokamai, vaikui iki 11 metų - nuo 124 €

  Disney's Sequoia Lodge 3*

  Viešbutis Disney's Sequoia Lodge® mieste Kuvre (Paryžiaus „Disneyland“) yra patogi vieta šeimai; netoli yra Disneilendas, Paryžius, „Sealife Aquarium“ ir „Sea Life Paris“ akvariumas. Taip pat netoli yra Prekybos centras „Val d'Europe“ ir Išparduotuvių centras „La Vallee Village“. Disney's Sequoia Lodge® yra: uždaras baseinas, vandens šliuožykla ir garinė pirtis. Viešose vietose yra didelės spartos belaidžio ir laidinio interneto prieiga (už papildomą mokestį), lauko baseinas (šiltuoju metų laiku), vaikų klubas ir sporto salė.

  Kambariai su vaizdu į sodą, kambariuose yra minibaras, seifas, už papildomą mokestį svečiai savo kambariuose gali naudotis laidinio didelės spartos interneto prieiga.

  Įėjimo į parką bilietas + 1 nakvynė viešbutyje su puryčiais nuo 196,5 € asmeniui keturviečiame kambaryje (vaikui iki 6 metų, gyvenančiam kambaryje su 2 suaugusiais - nemokamai, vaikui iki 11 metų - nuo 124 €

  Disney's Newport Bay Club 3*

  Kaimiškas pajūrio žavesys Disneilendo širdyje. Įkvėptas vėlyvųjų 1800 –ųjų Naujosios Anglijos žavesio, „Disney‘s Newport Baby Club“stovi ant Disneilendo ežero kranto, kur atsiveria vaizdas į Disneilendo parką. Iki atrakcionų greitai nueisite pėščiomis ar nuvažiuosite. Mažieji gali susitikti ir pasisveikinti su Disnėjaus personažais. Viešbutyje yra vidaus ir lauko baseinai. Kambariai dekoruoti jūrinėmis baltomis ir mėlynomis spalvomis, yra oro kondicionieriai ir televizoriai, su Disnėjaus ir kitais tarptautiniais kanalais. Taip pat yra mini barai ir seifai.

  Įėjimo į parką bilietas + 1 nakvynė viešbutyje su puryčiais nuo 217,5 € asmeniui keturviečiame kambaryje (vaikui iki 6 metų, gyvenančiam kambaryje su 2 suaugusiais - nemokamai, vaikui iki 11 metų - nuo 124 €

  Disney's Hotel New York 4*

  Įkvėptas Manhatano stebuklų, šis 4 žvaigždučių „Disney‘s hotel New York“ viešbutis yra puikioje vietoje priešais ežerą, pačioje Disneilendo širdyje. Volto Disnėjaus parkas ir Disnėjaus kaimelio atrakcijonai  yra 5-10min. kelio pėščiomis  nuo viešbučio. Vaikai gali susitikti ir pasisveikinti su populiariausiais Disnėjaus veikėjais.  Viešbutyje  yra vidaus ir lauko baseinai, 2 restoranai. Ledo čiuožykla veikia tik sezono metu.

  Erdviuose, Art Deco stiliumi dekoruotuose kambariuose yra televizoriai su Disnėjaus ir kitais tarptautiniais kanalais. Vonios kambariuose yra Disnėjaus tualeto reikmenys.

  Įėjimo į parką bilietas + 1 nakvynė viešbutyje su puryčiais nuo 217,5 € asmeniui keturviečiame kambaryje (vaikui iki 6 metų, gyvenančiam kambaryje su 2 suaugusiais - nemokamai, vaikui iki 11 metų - nuo 124 €

  Disneyland® Hotel 5*

  Viešbutis įsikūręs prie įėjimo į magišką Disneilendo parką. 5 žvaigždučių vietšbutis „Disneyland Hotel“ gali pasigirti prabangiu Viktorijos stiliumi. Volto Disnėjaus parkas ir Disnėjaus kaimelis yra 3min. kelio nuo viešbučio. Kambariai dekoruoti švelniomis, raminančiomis spalvomis, patogios lovos, greitas internetas, mini baras ir televizorius su Disnėjaus kanalais. Kambariuose taip pat rasite chalatus. 

  Įėjimo į parką bilietas + 1 nakvynė viešbutyje su puryčiais nuo 301 € asmeniui keturviečiame kambaryje (vaikui iki 6 metų, gyvenančiam kambaryje su 2 suaugusiais - nemokamai, vaikui iki 11 metų - nuo 124 €

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Disneilendas Paryžiuje