Disneilendas ir Asteriksas ...linksmybės Prancūzijoje

  Kelionė šeimoms su vaikais!
  • Šalis: Prancūzija
  • Organizatorius: Novaturas

  Keliautojų skaičius

  Disneilendas ir Asteriksas ...linksmybės Prancūzijoje

  Kelionių pagal Jūsų pateiktą asmenų skaičių šiuo metu negalime pasiūlyti. Kreipkitės į mus ir stengsimės pateikti geriausią alternatyvą.

  HAMELNAS – DISNEILENDAS – PARYŽIUS – ASTERIKSAS – AMSTERDAMAS

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: Disneilendas ir Asteriksas ...linksmybės Prancūzijoje

  Kelionės aprašymas

  1   diena

  Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė Lenkijoje.

   

  2   diena

  Pusryčiai. Išykstate į žavų Žemutinės Saksonijos tradicijas atspindintį Hamelno miestelį, pasak legendos, vadinamą „pelių miestu“. Pavyzdingai restauruotame senamiestyje gausu Vėzerio Renesanso architektūros perlų. Į pagrindinę senamiesčio Pferdemarkt aikštę veda žavios mažos gatvelės su kavinėmis, jaukiomis užeigomis, triukšmingais alaus sodais ir mažomis parduotuvėlėmis. Tūkstančiai žiurkių atvaizdų miesto grindinyje veda į įžymias, su legenda susijusias miesto vietas. Kelionė per Vokietiją. Vakare atvykstate į viešbutį Prancūzijoje. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Vokietija. Postdamas
  guide_picture
  Vokietija. Postdamas. Sanssouci parkas
  guide_picture
  Vokietija. Postdamas. Sanssouci parkas
  guide_picture
  Vokietija. Postdamas. Sanssouci parkas
   

  3   diena

  Pusryčiai. Vykstate į *Disneilendo pramogų parką. DISNEILENDAS – tai magiška pasakų herojų karalystė. Keliaujate per 5 pasakų šalis. „Svajonių šalyje“ kartu su Piteriu Penu keliaujate žvaigždėtu dangumi į Niekados šalį. „Linksmieji arbatos puodeliai“ suka galvas mažiems ir dideliems, o dar labiau supainioja „Smalsiosios Alisos labirintas“. Skriejate ant drambliuko Dambio nugaros. Švelnumo ir grožio paslaptis atveriate „Miegančiosios gražuolės“ pilyje. „Pinokio kelionė“, „Lanceloto karuselė“, „Pasakų kruizas“ nukelia į tyrą vaikystės pasaulį. „Pasienio šalyje“ patiriate Laukinių Vakarų realybę: traukiniu kylate į Didžiojo Griaustinio kalną, Fantomo dvare atskleidžiate vaiduoklių paslaptis, Pokahontos kaimelyje nejučiomis virstate indėnais. „Nuotykių šalies“ netikėtumai: Indianos Džonso traukinys nuveža į „Pavojų šventyklą“, valtimi nusigavę į slaptus urvus, pamatote tikrąjį Karibų jūros piratų gyvenimą. Aladino žibintas atveria užburtojo miesto vartus. „Atradimų šalis“ leidžia pasijusti kovotoju, kai „Žvaigždžių kruize“ lazerio spinduliu mėginate nukauti Zorgą, „Kosmoso misijoje“ superraketa neša pro meteoritus ir juodąsias skyles, „Orbitrone“ pilotuojate fantastinius Žiulio Verno erdvėlaivius. Pavakary šviesų paradai, šou, susitikimai su V. Disnėjaus personažais ir fejerverkai... Vakare vykstate į Paryžių. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Prancūzija. Disneilendas
  guide_picture
  Prancūzija. Disneilendas
  guide_picture
  Prancūzija. Disneilendas
  guide_picture
  Prancūzija. Disneilendas
   

  4   diena

  Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija autobusu po Paryžių: Bastilijos aikštė su 52 m aukščio Liepos kolona ir Bastilijos opera, Paryžiaus lopšys – laivo formos Sitė sala su miesto istoriją įkūnijančia įspūdinga Dievo Motinos katedra, kurios statyba truko daugiau nei du šimtus metų; Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Napoleono pergales įamžinanti Triumfo arka, ekstravagantiška prabangioji Ch. Garnier opera. Nuostabiais Paryžiaus vaizdais gėritės nuo *Eifelio bokšto. Vakare *plaukiate laivu Senos upe, kuri labai glaudžiai susijusi su miestu. Nuo jos matuojami miesto atstumai, ji lemia gatvių numeraciją ir skiria miestą į dvi dalis. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Prancūzija. Paryžius
  guide_picture
  Prancūzija. Paryžius. Dievo Motinos katedra
  guide_picture
  Prancūzija. Paryžius. Konkordijos aikštė
  guide_picture
  Prancūzija. Paryžius. Eifelio bokštas
   

  5   diena

  Pusryčiai. Vykstate į *ASTERIKSO pramogų parką. Prancūzų mėgstamiausias parkas pasakoja linksmą Asterikso ir karingųjų galų istoriją. Romėnai vis bando nugalėti galus, bet jie kaskart išsisuka. Keliaudami per „Galiją“, „Romėnų imperiją“, „Graikiją“, „Vikingų šalį“ sutinkate ne tik Asteriksą su Obeliksu, bet ir bardą Kakofoniksą, šunelį Idėjafiksą, o druidas Getafiksas pasiūlo puodelį magiškojo galios gėrimo. Menhiro greituoju traukiniu skriejate vandens trasa, bobslėjaus rogėmis dardate per kalnus, o „Cezario karuselėje“ pasikinkote magiškus žirgus. Dzeusas priverčia šaukti leidžiantis nuo stataus 30 m aukščio kalno, „Trojos arklys“ mėto aukštyn-žemyn, septyngalvė Hidra negirdi jūsų maldavimų palikti gyvus. Vikingų traukinys septynis kartus apverčia aukštyn kojomis, o „Sparnuotas laivas“ leidžia pamatyti pasaulio kraštą. Kartu su Asteriksu atkeliaujate iki XXI a. Čia išbandote „Deguonies laboratoriją“, „Transformacijos bandymus“, „7-tąjį greitkelį“. Išvykstate Amsterdamo link. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Prancūzija. Asterikso parkas
  guide_picture
  Prancūzija. Asterikso parkas
  guide_picture
  Prancūzija. Asterikso parkas
  guide_picture
  Prancūzija. Asterikso parkas
   

  6   diena

  Pusryčiai. Vykstate į Amsterdamą. Ekskursija po miestą aplankant Dam (Rotušės) aikštę, Singel kanalo gėlių turgų. Laisvu laiku siūlome *plaukti laivu Amsterdamo kanalais arba aplankyti *Madame Tussaud vaškinių figūrų muziejų. Išvykstate Vokietijos link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje.

  guide_picture
  Olandija. Amsterdamas
  guide_picture
  Olandija. Amsterdamas
  guide_picture
  Olandija. Amsterdamas
  guide_picture
  Olandija. Amsterdamas. Madame Tussaud vaškinių figūrų muziejus
   

  7   diena

  Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

  Kelionės metu nuvažiuojama ~4500 km.

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • Kelionė autobusu,
  • 6 nakvynės viešbučiuose,
  • maitinimas – 6 pusryčiai,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
  • dovanos ir suvenyrai kelionės metu,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • draudimas, 
  • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, 
  • arbatpinigiai, 
  • pietūs, vakarienės, 
  • miestų turistiniai mokesčiai, 
  • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

  Pastabos

  • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
   • (¹) – yra papildomų sąlygų.
  • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 145 EUR suaugusiems, apie 115 EUR vaikams iki 11 m. už visus (*) pažymėtus objektus.
  • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.