DFDS Seaways keltų bilietai

  DFDS Seaways keltas

  DFDS Seaways logotipas 

  DFDS Seaways – tarptautinė jūrinių keltų kompanija  siūlo patogesnį būdą pasiekti Europą ar Skandinaviją iš Lietuvos. Keltai kursuoja į Vokietiją ir Švediją kasdien abiejomis kryptimis. Keltuose įrengtos įv. kategorijų kajutės, parduotuvės, barai, restoranai, vaikų žaidimo kambariai. Patogu keliauti su automobiliu, galima vežtis augintinį. Bagažo kiekis neribojamas ir neapmokestinamas. Iš paskirties uostų patogu pasiekti kitus Europos didmiesčius. Be Baltijos jūros DFDS Seaways keltų linijos driekiasi taip pat ir Šiaurės jūroje, Lamanšo sąsiauryje.

  DFDS Seaways maršrutai:   

  • Klaipėda - Kylis (Vokietija),
  • Klaipėda - Karlshamnas (Švedija)
  • Paldiski (Estija) - Kapelskaras (Švedija)
  • Kopenhaga (Danija) - Oslas (Norvegija)
  • Amsterdamas (Olandija) - Niukaslis (Anglija)
  • Diunkerkas (Prancūzija) – Doveris (Anglija),
  • Doveris (Anglija) - Kalė (Prancūzija).

  DFDS Seaways keltų bilietus galite užsisakyti:

  Mūsų biuruose >>>

  Internetu >>

  AKCIJOS IR SPECIALŪS PASIŪLYMAI:

  Bilietai parduodami DFDS Seaways ir kelionių agentūrų bilietų kasose arba www.dfds.lt . Perkant bilietą DFDS Seaways kasose taikomas 10 €/34.53 Lt administravimo mokestis; 

  Kajutė šeimai su 20% nuolaida - keltų linijos Klaipėda-Kylis pasiūlymas.  

  Vokietija-puiki pramogų vieta visai šeimai. Atostogų kelionė jūsų mažiesiems neprailgs, jei keliausite jūra patogiais DFDS Seaways keltais. O kad kelionė būtų dar malonesnė, siūlome pasinaudoti pasiūlymu šeimai ir keliauti kajutėje 20% pigiau. Nuolaida taikoma, jei tarp keliaujančių yra bent vienas vaikas iki 15 metų. Nuolaida paskaičiuojama visoms pasirinktoms kajutėms, tačiau jų kiekis negali būti didesnis nei keliaujančių suaugusių skaičius.

   

  Pirkti internetu >>>