AMARA DOLCE VITA LUXURY 5*

  Kategorija: (5 stars )
  Gražioje vietoje pastatytas viešbutis, tinkantis tiek prabangiam, ramesniam, tiek aktyviam poilsiui, poroms arba su šeima.
  • Kryptis: Ne
  • Šalis: Turkija
  • Organizatorius: Tez Tour
  • Viešbučio tipas: Paplūdimio
  • Viešbučio tipas: Romantinis
  • Viešbučio tipas: Šeimyninis

  Keliautojų skaičius

  AMARA DOLCE VITA LUXURY 5*

  Kelionių pagal Jūsų pateiktą asmenų skaičių šiuo metu negalime pasiūlyti. Kreipkitės į mus ir stengsimės pateikti geriausią alternatyvą.

  Gražioje vietoje pastatytas viešbutis, tinkantis tiek prabangiam, ramesniam, tiek aktyviam poilsiui, poroms arba su šeima. Privalumas, kad viešbutis toliau nuo miesto šurmulio, apsuptas žaliuojančios augmenijos, kalnų, platus (vienas iš ilgiausių pakrantėje) paplūdimys. Paplūdimyje yra VIP zona, puikus aptarnavimas, maitinimas bei pramoginiai tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Aktyvaus poilsio mėgėjams siūloma įvairių pramogų ir sporto rūšių. Netoliese yra sala, į kurią plukdo nedidelėmis jachtomis, galima nardyti. Erdvūs ir jaukūs, prabangiai įrengti numeriai, kai kurie su sendintais baldais.

  Viešbučio vieta:
  75 km iki Antalijos oro uosto, 20 km iki Kemero miesto centro, ant jūros kranto.

  Viešbutis:
  Pastatytas 2006 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2007 metais.

  Viešbutį sudaro 6–ių aukštų Deluxe Venezia, 3-jų aukštų Deluxe Capri, 3-jų aukštų Deluxe Portofino, 3-jų ir 4-ių aukštų Club korpusai bei aštuonios 2–jų aukštų vilos.
  Viešbučio Deluxe Venezia, Deluxe Capri bei Deluxe Portofino korpusuose yra: 233 Deluxe tipo standartiniai numeriai (maks. 3 asm., 40 kv.m), 20 Deluxe susijungiančio tipo numerių (2 standartiniai kambariai sujungti durimis, 2 drabužinės, 2 vonios kambariai, 2 televizoriai, maks. 4+2 asm., 80 kv.m), 5 dviejų kambarių Deluxe tipo šeimyniniai numeriai (2 miegamieji, 2 televizoriai, maks. 4 asm., 70 kv.m), 17 dviejų kambarių Deluxe triple tipo numerių (2 miegamieji sujungti durimis, maks. 3 asm., 63 kv.m), 7 dviejų kambarių Deluxe suite tipo numeriai (miegamasis, svetainė su minkštų baldų komplektu, amerikietiško tipo virtuvė, darbo kabinetas, vonios kambarys su vonia ir dušo kabina, maks. 3 asm., 80 kv.m), 2 trijų kambarių Deluxe major suite tipo numeriai (2 miegamieji sujungti durimis, svetainė su minkštų baldų komplektu, amerikietiško tipo virtuvė, darbo kabinetas, 3 televizoriai, 2 vonios kambariai: vienas su sūkurine vonia, kitas su dušo kabina, terasa su skėčiais ir gultais, maks. 4 asm., 175 kv.m).
  Club korpuse yra: 340 standartinių numerių (4 iš jų pritaikyti žmonėms su negalia, maks. 2+2 asm., 40 kv.m), 21 Club connection tipo numeris (2 standartiniai kambariai sujungti durimis, 2 vonios kambariai, 2 televizoriai, maks 4+2 asm., 80 kv.m).
  Vilose yra: 3 dviejų aukštų Deluxe grand villa tipo numeriai (atskiras šildomas baseinas, pirmame aukšte: amerikietiško tipo virtuvė su valgomuoju ir minkštų baldų komplektu, televizorius, treniruoklių salė, sauna, vonios kambarys su dušo kabina, aptarnaujančio personalo kambarys. Antrame aukšte: 4 miegamieji atskirti durimis, 3 vonios kambariai: 2 iš jų su vonia, kitas su dušo kabina,  maks. 9 asm., 380 kv.m), 5 dviejų aukštų Deluxe Junior villa tipo numeriai (atskiras šildomas baseinas, pirmame aukšte: amerikietiško tipo virtuvė su valgomuoju ir minkštų baldų komplektu, televizorius, miegamasis atskirtas durimis, vonios kambarys su dušo kabina. Antrame aukšte: 2 miegamieji atskirti durimis, 2 vonios kambariai: vienas iš jų su vonia, kitas su dušo kabina, maks. 6 asm., 230 kv.m).

  Maitinimas: ultra viskas įskaičiuota

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: AMARA DOLCE VITA LUXURY 5*

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  • skrydis,
  • oro uosto mokesčiai,
  • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
  • apgyvendinimas viešbutyje su nurodytu maitinimu,
  • kelionės organizatoriaus atstovo paslaugos poilsio metu.

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  • sveikatos draudimas,
  • ekskursinė programa,
  • asmeninės išlaidos,
  • arbatpinigiai.

  Vizos informacija

  Lietuvos piliečiams viza nereikalinga.