ALOE 4* (Apgyvendinimas Kipre, Pafosas)

  Kategorija: (4 stars )
  Viešbutis "ALOE" išsidėstęs 150 m. nuo paplūdimio, 3 km nuo Pafoso uosto.
  • Kryptis: Pafosas
  • Šalis: Kipras
  • Organizatorius: Keliaujantiems savarankiškai
  • Viešbučio tipas: Paplūdimio
  • Viešbučio tipas: Šeimyninis

  Keliautojų skaičius

  ALOE 4* (Apgyvendinimas Kipre, Pafosas)

  Į pasiūlymą įskaičiuotas apgyvendinimas su nurodytu maitinimu.
  Skrydžio ir pervežimų kainos neįskaičiuotos.

  Viešbučio aprašymas:

  Viešbutis išsidėstęs turistinėje zonoje, 150 m nuo paplūdimio, 3 km nuo Pafoso uosto, vos už 10 minučių kelio pėstute nuo turistų pamėgtų lankytinų vietų. Viešbutyje yra 2 lauko baseinai ir vandens sporto bei nardymo mokymo centras, įrengtas už 150 metrų esančiame paplūdimyje. Viešbutis apjungia apgyvendinimą elegantiško dizaino kambariuose, puikų valgių ir gėrimų pasirinkimą, pramogas, didelį sporto galimybių pasirinkimą. Viešbutyje yra 24 val. aptarnavimas, liftas, baras, restoranas, didelis baseinas, baseinas vaikams, saulės terasa, gražus didelis sodas, vaikų žaidimo aikštelė, žaidimų kambarys, bevielis internetas (už papildomą mokestį), parkingas, konferencijų salė, sporto salė. SPA centras su baseinu, burbuline vonia, galima užsisakyti įvairias grožio procedūras.
  Svečių kambariuose yra oro kondicionierius/šildymas, telefonas, satelitinė TV, balkonas arba terasa, plaukų džiovintuvas, seifas už papildomą mokestį, mini baras.

  Adresas: Poseidon Avenue, 8042 Pafosas, Kipras

  Daugiau viešbučių Kipre už gerą kainą>>>>>

  Skrydžių į Kiprą ieškokite čia >>>>

  Parašyti savo atsiliepimą

  Jūs komentuojate: ALOE 4* (Apgyvendinimas Kipre, Pafosas)

  Į pasiūlymą įskaičiuota

  Apgyvendinimas su nurodytu maitinimu.

  Į pasiūlymą neįskaičiuota

  Skrydis, pervežimai.

  Pastabos

  APIE KIPRĄ

  Kipras, oficialiai − Kipro respublika, tai valstybė ir sala Viduržemio jūros rytuose, esanti į pietus nuo Turkijos ir į vakarus nuo Sirijos bei Libano. Kipras yra trečioji pagal dydį sala Viduržemio jūroje (po Sicilijos ir Sardinijos), užimanti 9251 kvadratinių kilometrų plotą. Geografiškai šalis priklauso Azijai, tačiau politiniu ir kultūrinių atžvilgiu yra laikoma Europos dalimi. 2001 m. Kipre (be okupuotos šiaurinės dalies) gyveno 797 tūkst. gyventojų, iš jų 77 % – graikai, 18 % – turkai, 5 % – kitų tautybių asmenys. Šalyje yra dvi valstybinės kalbos – graikų, kuria kalba 84 % gyventojų ir turkų, kuria kalba 13 % visos šalies populiacijos.

  Kipras - tai legendomis apipinta sala, ištisus metus lepinama kaitrios Viduržiemio saulės. Jau dešimtis tūkstančių metų skaičiuojanti Kipro istorija tapo daugybės unikalių viena kitą keičiančių civilizacijų liudininke. Kiekviena epocha čia paliko savo neišdildomus pėdsakus, kurių traukai keliautojai yra nepajėgūs atsispirti. Pati Afroditė salą pavertė šventove: senųjų laikų keliautojai atvažiuodavo čia nusilenkti ir pagarbinti meilės ir grožio deivės.

  Šiandien Kipras - tai moderni ir jauki vietovė, savo spalvingų paplūdimių ir uolėtų kalnų mozaika įtiksianti net išrankiausiam poilsiautojui. Kipro garsiosios vietos susijusios su antikiniais dievais, bibliniais pasakojimais ir dramatiška salos istorija. Antrasis Kipro pavadinimas - „Afroditės sala“, nes čia meilės ir grožio deivė gimė iš jūros putos ir pasiduodavo meilės malonumams. Daugybė įžymių vietų susijusios su jos vardu ir senovės Graikijos mitologija. Kiprui didžiulę įtaką turėjo ir krikščionybė - saloje yra daug stačiatikių bažnyčių ir vienuolynų.

  Kipro paplūdimiai laikomi vienais švariausių pasaulyje, pagal supančias apylinkes nuolat gaunantys iš Europos Komisijos „Mėlyną vėliavą“ už švarą, įrengimą ir aptarnavimą. Nardymas Kipre prieinamas pradedantiesiems ir įdomus profesionalams.

  Klimatas. Kipras yra pati sausiausia ir karščiausia Viduržiemio regiono sala. Čia per metus 340 dienų šviečia saulė. Nuo lapkričio iki kovo mėnesio trunka lietingasis sezonas, tačiau kritulių pasirodo nedaug (daugiausia gruodžio- vasario mėnesiais). Šalies gilumoje temperatūra gali būti 10 laipsnių aukštesnė negu pakrantės zonoje. Kalnuose paprastai yra vėsiau, netgi vasarą. Salos gyventojai dažnai giriasi, kad Kipras – vienintelė vieta pasaulyje, kur ryte paslidinėjęs kalnuose, popiet gali kaitintis saulėje ir maudytis jūroje. Sniegas Trodos kalnuose laikosi iki pat kovo pabaigos. Vasara tęsiasi nuo gegužės iki spalio, ją lydi kaitri saulė, gaivus pajūrio brizas bei giedras ir skaidrus dangus. Tai idealus laikas plaukiojimui, saulės vonioms bei nardymui su akvalangais.

  Lankytinos vietos ir ekskursijos.

  Aktyvių pramogų megėjai gali rinktis ne tik ekskursijas po salą, laipiojimą Troodos kalnuose ar vandens pramogas, bet ir šėliones iki ryto prašmatniuose klubuose. Mėgstantys ramesnį poilsį tikrai ras prieglobstį ramiuose gamtos kampeliuose bei jaukiuose laukiniuose paplūdimiuose, kuriuose aplink – nė gyvos dvasios. Kadangi sala ganėtinai nedidelė, keliauti po ją itin lengva.

  Nikosija - Lefkara. Kipro sostinė - Nikosija. Jo istorija byloja apie tragiškais įvykiais paženklintą šalies padalinimą į dvi dalis - pietinė graikų ir šiaurinė turkų. Tuo galima įsitikinti pravažiuojant palei vadinamąją Žaliąją padalinimo liniją. Nikosija - stambiausias Kipro administracinis, politinis, prekybinis ir kultūrinis centras. Aplankykite Laisvės aikštę ir Šv. Jono katedra. Nikosijoje Jūsų laukia jaukus restoranėliai, daugybė parduotuvėlių-tavernų, kavinukių ir taikomojo meno dirbtuvių, kuriose galima stebėti liaudies meistrų darbą. Lefkara kaimelis garsėja savo nėriniais ir sidabro dirbiniais. Beveik visos šio kaimelio moterys išmano tradicinį rankdarbių meną lefkaritika, o vyrai - sidabro dirbinių gamybos amatą. Sakoma, kad pats Leonardas Da Vinci, negalėdamas atsispirti vietinių amatininkų dirbiniams, čia įsigijo nėrinį vienam Katedros altoriui.

  Kerinija. Sustokite prie Agios Hilarion tvirtovės, pastatytos ant Pentadaktylos kalno (VIII-X a.). Atsiverianti puiki Kerinijos panorama, įspūdinga architektūra nukels jus į praeities laikus. Apsilankykite Bellapais Abbey vienuolyne Pentadaktylos kalnų šlaite, kuris pripažintas vienu įspūdingiausių gotikinio meno pavyzdžių. Kerinijos miestas su žirgo formos įlanka, antikinėm pilim, sniego baltumo namais ir siauromis gatvelėmis. Kerinijos tvirtovė statyta siekiant apsiginti nuo arabų antpuolių VII a. Jos viduje įrengtas muziejus, kur rasite originalias senovinio Kerinijos laivo liekanas. Šis pirklių laivas, plaukiojęs 300 m. pr. m. e., rastas ir iškeltas iš Viduržemio jūros dugno šalia Kerinijos tvirtovės. Tai seniausias iki šiol išlikęs laivas pasaulyje.

  Limasolis - Kurikumas. Limasolis - vyndarystės centras. Aplankykite vieną iš vynų gamyklų, paragaukite tradicinio vyno, kurio galėsite ir įsigyti. Senovinio romėnų Kourion miesto griuvėsiuose pamatysite garsųjį graikų ir romėnų antikinį amfiteatrą.

  Bizantiškos bažnyčios - Kakopetrija. Tiems, kas vertina senovės meną ir norėtu susipažinti su bizantiško meno lobiu. Rytinėje Troodos kalnų dalyje, Solea slėnyje išvysite daugybę kaimelių, įsikūrusių kalnų nuokalnėse. Kelias atves į Agios Nikolaos tis Stegis cerkvę, kurioje saugomi svarbiausi XI-XVII a. bizantiškosios dailės pavyzdžiai. Kakopetrijos kaimelio senoji dalis saugoma valstybės kaip nacionalinis istorinės vertės architektūros paminklas. Asinu kaimelyje yra cerkvė, skirta mergelės Marijos atminimui. Ją puošia XII a. senovinės freskos, išlikusios iki mūsų dienų. Dar dvi bizantiškos cerkvės Galatos kaime - Panagia Podithou ir Archangelo Mykolo - garsėja savo XVI a. freskomis.

  Akamas - pusiasalis Kipro šiaurės vakaruose, visiškai neapgyvendintoje teritorijoje. Šiandien - tai civilizacijos nepaliesta gamta, retos augalijos rūšys, nuostabus kraštovaizdis. Senais laikais šioje vietoje buvo senovės romėnų miestas, kurio griuvėsiai aptinkami ir šiandien. Gilus Avagas tarpeklis, kuriame netgi karščių metu maloniai vėsu. Laros įlankoje, vienintelėje vietoje, deda kiaušinius milžiniški vėžliai.

  Troodos kalnai.Keliaujant į šiuos kalnus galima aplankyti kaimelius, kurie saugo savo stilių ir kultūrą. Troodos kalnai yra didžiausias kalnų masyvas Kipre, šie kalnai yra centrinėje šalies dalyje. 

  Troodos kalnų regione yra 9 bažnyčios ir 1 vienuolynas, kurie yra įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Šios bizantinės bažnyčios yra žymios savo XII-XVI a. freskomis.