Airport Express bilietai į:

  Londoną

  Galime Jums pasiūlyti traukinio bilietą :

  - iki Victoria stoties ir atgal į oro uostą, Gatwick Express traukinio bilieto kaina į abi puses vienam žmogui yra 34,90 GBP.

  - iki Liverpool London stoties ir atgal į Stansted oro uostą. Traukinio bilieto kaina į abi puses vienam žmogui yra 33 GBP

  - iki Paddington London stoties ir atgal į Heathrow oro uostą. Heathrow express traukinio bilieto kaina į abi puses yra 34 GBP.

  Pervežimų kainos:

  • Pervežimas Gatwick‘o oro uostas – Heathrow National Express autobusu. Autobusas kursuoja 4 kartus valandoje, o naktį 1 kartą per valandą. Kelionės trukmė nuo 1: 10 iki 1 : 40 val. Bilieto kaina suaugusiam 25 GBP

  • Gatwick Express. Londono Gatwick oro uostas – Victoria geležinkelio stotis. Traukiniai važiuoja kas 15 min. Važiavimo trukmė 30 min. Į vieną pusę 19.90 GBP/ 29 GBP- pirma klase. Į abi puses 34.90 GBP/ 56 GBP- pirma klase.

  • Heathrow Express. Londono Heathrow oro uostas – Paddington geležinkelio stotis. Traukiniai važiuoja kas 15 min. Kelionės trukmė iki 1 ir 3 terminalo- 15min. ; iki 4 terminalo – 23 min, iki 5 terminalo – 21 min. Į vieną pusę 22 GBP/ 30 GBP- pirma klase. Į abi puses 36 GBP/ 54 GBP- pirma klase.

  • Stansted Express. Londono Stansted oro uostas – Liverpool geležinkelio stotis. Traukiniai važiuoja kas 11 min. Kelionės trukmė 47 min. Į vieną pusę 19 GBP/ 31 GBP- 1 klase. Į abi puses 32 GBP/ 49 GBP- 1 klase.

  • Luton oro uostas. Traukinys važiuoja iki centrinio Londono. Bilietas įtraukia autobuso bilietą nuo stoties iki terminalo. Iš stoties važiuoja traukiniai iki centrinio Londono. Trukmė apie 1 val. Važiuoja traukiniai kas 15 min. Parduodamas – E-ticket ( nereikia keisti). Kaina į vieną pusę: 1) 1 klase 21.50 GBP; 2) 2 klase 14.50 GBP. Kaina į abi puses: 1) 1 klase 42.50 GBP; 2) 2 klase 25 GBP.

  Pastaba: taikomas 3 EUR aptarnavimo mokestis nuo nurodytų kainų

  Stokholmą

  Galime Jums pasiūlyti traukinio bilietą iki Stokholmo centrinės stoties ir atgal į oro uostą, Arlanda Express traukinio bilieto kaina į abi puses vienam žmogui yra 78.40 EUR.

  Oslą

  Galime Jums pasiūlyti traukinio bilietą iki Oslo centro ir atgal į Oslo Gardermoen oro uostą, traukinio bilieto kaina 18 EUR/asm./į vieną pusę.

  Kopenhagą

  Galime Jums pasiūlyti traukinio bilietą iki Kopenhagos centro ir atgal į oro uostą, traukinio bilieto kaina 7 EUR/asm./į vieną pusę.

  Amsterdamą

  Galime Jums pasiūlyti traukinio bilietą iki Amsterdamo ir atgal į oro uostą,  traukinio bilieto kaina 7.20 EUR/asm. / į vieną pusę.

  Briuselį

  Galime Jums pasiūlyti traukinio bilietą iki Briuselio centro ir atgal į oro uostą, traukinio bilieto kaina 6.80 EUR/asm./į vieną pusę. ( Papildomai mokama traukinyje 4 EUR/asm./į vieną pusę miesto mokestis)

  Ciurichą

  Galime Jums pasiūlyti traukinio bilietą iki Ciuricho centro ir atgal, traukinio bilieto kaina 10.40 EUR/asm./į vieną pusę.

  Ženevą

  Galime Jums pasiūlyti traukinio bilietą iki Ženevos centro ir atgal, traukinio bilieto 8.60 EUR/asm./į vieną pusę.

  Frankfurtą

  FRA Pagrindinio oro uosto – Galime Jums pasiūlyti traukinio bilietą iki Frankfurto centro ir atgal, traukinio bilieto kaina 10.50 EUR/asm/į vieną pusę.

  Vieną

  Galime Jums pasiūlyti traukinio bilietą iki Vienos centro ir atgal, traukinio bilieto kaina 13 EUR/asm/į vieną pusę.